Externí recenze k filmu (5)

 • Dokina.cz (Vojtěch Rynda)

  "Mizerové II opravdu nejsou nic víc než tragicky vstřícnou televizní zábavou "jsme s vámi, zůstaňte s námi". Přitom se okázalým stylem a ještě okázalejším rozpočtem tváří jako něco hodnotnějšího; rozdíl oproti Policajtům na baterky spočívá "jen" v desítkách milionů dolarů a daleko masivnější…" (více)

 • Filmpub.cz (Tomáš Vyskočil) ****

  "Bay je přesně jako asteroid v jeho Armageddonu - nikdo ho nemá rád, ale je nepřehlédnutelný. V Mizerech II se odvázal ještě mnohem víc, než kdo by čekal. Mizerové II totiž nejsou jen zběsilá akční zábava, kde neustále něco vybuchuje, střílí se jak o život a mezitím někdo trousí suché hlášky.…"

 • Filmweb.cz (Kateřina Grosmanová) *****

  "Michael "Bad Boy" Bay se vrátil se skvělou akční podívanou, při které se divák zasměje více, než při leckteré bláznivé komedii. Ani ta vražedná 150ti minutová stopáž mi nepřišla neúnosná. Ale já patřím mezi největší fanoušky Michaela Baye, takže mých 100% berte maličko s rezervou. Odečítejte podle…" (více)

 • Kinema.sk (Marek Vojtko) ****

  "Samozrejme, že Bad Boys 2 nie sú sústom pre každého - ak nemáte radi akčné filmy, alebo akčné filmy Michaela Baya, ani najlepší z nich vás o opaku nepresvedčí (hlavne ak vám vôbec nesedí Bayov štýl). Rovnako sa môže stať, že to Michael Bay pre váš vkus trošku prehnal - toľko deštrukcie, explózií a…" (více)

 • Tiscali.cz (Kateřina Grosmanová)

  "Akčních vrcholů je tu hned několik, nejvýraznější je patrně dálniční automobilová honička jako přehlídka výborných nápadů, v níž je vše, podobně jako v celém filmu, hnáno do krajnosti. Je pravda, že snímek nemá příliš silný scénář, ale při záplavě vtipných hlášek, příjemných hereckých výkonů a…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace