Tip of the Spear (E01) (epizoda)

Akční / Drama / Válečný

USA, 2017, 44 min

• Lacike

Dalsi tuctovy vojensky serial akych dnes vznika a zanika niekolko do roka. Neviem aky bude osud tohto a vzhladom na jeho nekvality mi to je jedno. Postavy ma nezaujali. Herci su nevyrazni. Uvodna prestrelka mi stylom akym je natocena pripomenula stvrteho Ramba. Akurat si odmyslite krv, kedze to je PG-13 cajicek. Celkovo je to proste take sterilne a nezaujimave. Na dalsie diely kaslem. 4/10.(7.11.2017)

Nejde nesrovnávat se seriálem "Six". Vybraní herci nejsou zatím tak uvěřitelní, jako ve zmiňovaném seriálu, ale potenciál to má, uvidíme dál...(10.10.2017)

Čekal jsem, co z toho vyleze ..... a bohužel to není nic záživného. Ve srovnání se SIX nestojí skoro SEAL Team ani za řeč. No dám tomu ještě šanci i po pilotu.(23.10.2017)

• MoiJe

The Brave je ovela zazivnejsie a pre mna teda lepsie, i ked (este) menej realisticke. Plusom tohoto je pes. Minusom hlavna postava i tradicna postava novacka.(14.10.2017)