Reklama

Reklama

Tým SEAL

(TV seriál)
Trailer
Akční / Drama / Válečný
USA, (2017–2021), 68 h 17 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Benjamin Cavell

Hrají:

David Boreanaz, Max Thieriot, Neil Brown Jr., A. J. Buckley, Toni Trucks, Jessica Paré, Judd Lormand, Tyler Grey, Justin Melnick, Scott Foxx, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(93)

Obsahy(1)

Vojenské drama sleduje profesní a osobní životy příslušníků Navy SEAL – nejelitnější jednotky námořních, vzdušných a pozemních týmů námořnictva USA. Jason Hayes (David Boreanaz) je uznávaným charismatickým vůdcem týmu Tier One, jehož rodinný život utrpěl kvůli jeho profesním povinnostem. Jeho tým zahrnuje důvěrného přítele Ray Perryho (Neil Brown Jr.), s nímž Jason sdílí hluboce zažitý systém rychlé komunikace; Sonnyho Quinna (A.J. Buckley), výjimečného loajálního vojáka s pestrou minulostí, který dodnes bojuje se sebezničujícími sklony. Další, kdo podstoupil přísné vojenské školení, v naději, že se připojí k vybrané jednotce, je mladý Clay Spenser (Max Thieriot), který ovládá mnoho jazyků a má nezdolnou vůli a odhodlání. V důležité roli analytičky Mandy Ellisové, která obětuje vše, aby mohla vykořenit zlo a skoncovat s teroristy, uvidíme Jessicu Parré, známou například ze Šílenců z Manhattanu. Lisa Davisová (Toni Trucksová), je „matkou“ celého týmu, zodpovědnou za jeho vybavení pro každou misi. (AXN)

(více)

Recenze uživatele MoiJe k tomuto seriálu (2)

Tip of the Spear (2017) (S01E01) 

The Brave je ovela zazivnejsie a pre mna teda lepsie, i ked (este) menej realisticke. Plusom tohoto je pes. Minusom hlavna postava i tradicna postava novacka. ()

Other Lives (2017) (S01E02) 

Tymto serial prestavam sledovat. Jednoducho nebavi. ()

Reklama

Reklama