Krotitelé duchů (TV seriál)

Ghost Brothers

Dokumentární / Mysteriózní

USA, 2016, 15x43 min

• Monicina

Už po vzhliadnutí prvého dielu vidím, že je to slabota. Vyšetrovanie je nudné, je to skôr šaškáreň troch kamarátov a hľadanie paranormálnych aktivít a duchov je iba vedľajšia vec a je to odfláknuté. Skôr ide o show o tých troch.(22.4.2018)

Tři afroameričtí šašci se rozhodli natočit si svůj duchařský pořad. Proč ne? Místa si vybírají zajímavá. Jen je to tak trochu komedie. Namísto toho, abych se bál, se buď směju, nebo naopak mlátím do hlavy, když se jeden z nich třeba zamotá do pavučiny a dělá, jako by to byl zápas s býkem. Nebo ten určitý nerespekt a přímá provokace duchů... no, dejme tomu, má to být v první řadě show. Dost mi vadí, leč mají standardní výbavu, že z takového EVP třeba nakonec nevzejde zhola nic, ani rozbor záznamu. Nevím, jestli je to tím, že na něj nakonec nic nenahrají, ale proč v jiných, podobných pořadech, EVP pokaždé něco zachytí? No, nevím. Pořad mě každopádně nenudí a i když je to takový slabý odvar jiných, podobných pořadů, pořád je to snesitelnější kousek, než třeba nějaké rádoby médium promlouvající přímo se světem mrtvých. 3*, za každého "bro" jednu. 55%(6.10.2017)