Reklama

Reklama

Neslyšet zlo

(TV seriál)
  • USA Hear No Evil
Dokumentární / Krimi
USA, 2017, 6x43 min

Kamera:

Mark Wolf

Hudba:

Adam Schiff

Hrají:

Sabine Palfi

Obsahy(1)

1. Šepot mrtvých: Důchodce v Little Falls, v Minnesotě, vyruší vloupání do domu, které skončí hroznou dvojitou vraždou. Zvukové nahrávky vražd odhalí, k čemu došlo.
2. Mrtvá a vymazaná:
 Matka zmizí ze svého domova v Georgii a je následně zavražděna. Zvukové záznamy zachycené jejím technikou posedlým manželem poskytnou důležité důkazy a odhalí nepříjemné tajemství.
3. Duch ve stroji: Někdo zastřelí matku vedle jejího batolete, což odstartuje vyšetřování vraždy plné vášně, únosu a zastrašování. Pomůže diktafon odhalit vraha?
4. Sex, lži a nahrávky: Matka obviněná z vraždy musí očistit své jméno tím, že pořídí tajnou nahrávku muže, který ji prý falešně obviňuje. Vyjdou tak najevo ošklivá fakta.
5. Záznam hrůzy: V roce 1983 sleduje tajná policie padělatele. Při pátrání objeví nahrávky, na nichž mučí ženy, a odhalí tak jednoho z nejzvrácenějších sériových vrahů.
6. Úmyslná smrt: Hádka jednoho páru dosáhne tragických výšin, když jednomu z nich kulka vezme život. Magnetofonová páska zachytí poslední slova oběti, která se stanou důkazem v soudním přelíčení. (TV ID Xtra)

(více)

Galerie (7)

Reklama

Reklama