poster

Štafle (TV film)

Komedie

Československo, 1974, 38 min

 • Jenda
  ***

  Krásně poplatný normalizační strach, že SNB jde uplně po všech, a že na každého se dá něco najít...(5.10.2017)

 • Marthos
  ***

  Výborně obsazená komedie, která je ale také v jistém ohledu paralyzující sondou do ustrašených životů zdánlivě slušných obyvatel socialistického Československa. Manželské přestřelky Jiřiny Bohdalové a Vladimíra Menšíka jsou jako obvykle na jedničku.(23.10.2017)

 • anitae
  ****

  Hádající se manželé Bohdalová a Menšík mě dokonale pobavili, aneb co svedou jedny štafle a nevinná hláška dítěte. Možná to bych snesla i chlup delší, s méně useknutým koncem.(5.10.2017)

 • 6thSun
  ***

  Velmi debilní zápletka se štaflemi spadlými napříč chodbou tak, aby se nedaly otevřít dveře po stranách. Režisér i herci se sice velmi snaží, aby ta stupidita byla co nejmíň vidět, takže se ani jeden z uvězněných ve skutečnosti dvakrát nepokouší o záchranu (snaha obou je raději utnutá tím, že se jakože zraní, přitom u Bohdalky je jasně vidět, že by to v pohodě zvládla, o Menšíkovi nemluvě) a důraz je kladený na křičící dialogy, které naštěstí jedou v nejlepších intencích Bohdalka - Menšík. Dojem ale zase trochu kazí jejich fakan, který měl být evidentně mladší, jenže to by zase nepobral, co po něm režisér chce, takže výsledkem je asi desetiletý a poměrně MOHUTNÝ kluk, u kterého máme uvěřit, že aspoň o kousek nepozvedne štafle a vůbec že mluví a jedná jako kokot.(7.10.2017)

 • sator
  **

  Klasika humoru z let minulých, která už jde mimo mě...(5.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace