Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  **

  Sem-tam sa stane, že ma poľská produkcia nenadchne a toto je presne takýto prípad. Potenciál by tu bol, pretože nápad v zmysle rozdelenia príbehu na 6 častí a venovanie sa jednotlivým osudom zvlášť niečo v štýle Magnólia, mám veľmi rád, avšak scenár bol nevýrazný až strach. Nudné, málo humorné a s minimom zaujímavejších dramatických scénok. Jediná lepšia situácia bola s tým mŕtvym v lietadle. Inak ploché, bez chuti a bez zápachu ako sa vraví, alebo ako vravím ja - plkotanie o ničom. Podpriemer. 40/100(8.11.2018)

 • sochoking
  **

  Začiatok filmu sľuboval výbornú drámu pozostávajúcu z nezávislých príbehov rôznych postavičiek, ktoré sa zvyknú v jeho závere popretínať. Avšak záver je presným opakom začiatku, kedy sa film zmenil na totálnu megavidlácku komédiu! Jednoznačne nevyužitý potenciál, podľa mňa. Ale takto som to cítil ja a to neznamená, že vám sa film nebude rovnako ľúbiť. Ide aj o to, že ten záver filmu korenšpondoval s navlas rovnakou situáciou, ktorá sa mi odohrávala pod oknami počas jeho sledovania. Veľká detská narodeninová oslava s megapočtom všetkých deciek z okolia, takže taký prawdziwy Atak paniki , ktorý možno ovplyvnil i moje finálne pocity a teda i konečné ohodnotenie filmu.(23.6.2018)

 • vyfuk
  ****

  [KVIFF] Za celý život jsem neviděl moc polských filmů. Asi protože moc netočí, ale asi i jejich tvůrčí situace je skoro stejná jako u nás. I když ale bohatá na minulost. Film, který začíná hlavně nekompromisně. A poté se odvíjí různými příhodami a věcmi nad kterými zůstává rozum stát. A umí si to držet v celku dobře naladěnou vlnu. Poté to vlastně eskaluje do velkolepého plot twistu, který sice vypadá hustě, ale pokud si neděláte celý film poznámky, tak stejně budete mít jenom asi 50% z toho všeho. Ale každopádně celý film je zajímavý a zpracovaný dle mého v celku dobře. Zabavilo i pobavilo.(8.7.2018)

 • Vodnářka
  ****

  Šest příběhů, které se, jak už to tak bývá, postupně proplétají. Scénky plné humoru, nápadu, kvalitních hereckých výkonů a výborného střihu pobaví a dohromady tvoří snímek, za který se Poláci rozhodně nemusejí stydět. Bohužel, jednotlivé postavy a situace mají z mého pohledu o dost větší potenciál, který zůstal nevyužit. I tak stojí za zhlédnutí.(3.7.2018)

 • Slarque
  ***

  Paweł Maślona je zřejmě zručný filmař, jenže po scenáristické stránce už se zase žádný zázrak nekoná. Šestice střídajících se příběhů sice udrží divákovu pozornost, ale při troše zamyšlení je to i na tomto poli dost nevyužitý potenciál. Polská komedie prostě potřebovala trochu vygradovat, pak by z toho mohl být aspoň záchvat smíchu.(8.7.2018)