poster

Panický záchvat (festivalový název)

 • Polsko

  Atak paniki

 • anglický

  Panic Attack

Komedie / Drama

Polsko, 2017, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kuckaAFC
  ***

  Příjemný film, který ale neurazí, ani nenadchne. Polští tvůrci vsadili na jistotu v podobě šablony sbíhajících se příběhů a jejich postupném prolínání se v časové ose. Snímek mě celkem bavil, hlavně verze použití magického a krásně zvučného slova "kurwa" v různých vtipných nebo napínavých situacích, ale nic originálního opravdu nepřinesl. 60 % (KVIFF)(4.7.2018)

 • sochoking
  **

  Začiatok filmu sľuboval výbornú drámu pozostávajúcu z nezávislých príbehov rôznych postavičiek, ktoré sa zvyknú v jeho závere popretínať. Avšak záver je presným opakom začiatku, kedy sa film zmenil na totálnu megavidlácku komédiu! Jednoznačne nevyužitý potenciál, podľa mňa. Ale takto som to cítil ja a to neznamená, že vám sa film nebude rovnako ľúbiť. Ide aj o to, že ten záver filmu korenšpondoval s navlas rovnakou situáciou, ktorá sa mi odohrávala pod oknami počas jeho sledovania. Veľká detská narodeninová oslava s megapočtom všetkých deciek z okolia, takže taký prawdziwy Atak paniki , ktorý možno ovplyvnil i moje finálne pocity a teda i konečné ohodnotenie filmu.(23.6.2018)

 • Streeper
  ****

  KVIFF 2018 - Čekala jsem, že se pobavím, ale byl to šok už od první scény filmu a myslím si, že to překvapilo celý sál. Začátek byl trošku zmatený, na můj vkus až moc postav a dějových linek najednou, ale postupem času si na to člověk zvykne a začíná to chápat. Nejvíce mě pobavily scény v letadle, které vážně stály za to. Moc se mi líbil konec filmu, kdy se ukázalo, že vlastně veškeré příběhy jsou chytře propojené. Film je rozhodně v TOP 3 nejlepších, co jsem letos viděla na festivalu.(4.7.2018)

 • Filmmaniak
  ****

  Příjemně svižná povídková komedie, jejíž jednotlivé volně provázané příběhy mají solidní základ v dobře vybudovaných situacích a dokonce i konzistentně gradují, ale ne vždy jsou dovedeny k uspokojivé pointě. Ve výsledku zábavný mix bavící legračními událostmi nasáklými stresem a pozvolně stupňovaným tlakem.(4.7.2018)

 • Slarque
  ***

  Paweł Maślona je zřejmě zručný filmař, jenže po scenáristické stránce už se zase žádný zázrak nekoná. Šestice střídajících se příběhů sice udrží divákovu pozornost, ale při troše zamyšlení je to i na tomto poli dost nevyužitý potenciál. Polská komedie prostě potřebovala trochu vygradovat, pak by z toho mohl být aspoň záchvat smíchu.(8.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace