Poláci to zkoušejí po vzoru Francouzů a Španělů a rozhodně jdou správným směrem ( Lepe než Češi), ale pořád nedosahují jejich kvalit. Film tak trošku připomíná Divoké Historky a možná z nich i lehce čerpá, ale scénaristicky je to trošičku nedotažené, byť finále je samo o sobě dobré a vše hezky zapadne, nedostavil se typický efekt šoku. Humor občas zafunguje a nuda se nedostaví, přece jen to mohlo být o dost lepší s lepším režisérem. I tak opatrně palec pro Poláky nahoru. 65%(13.11.2018)

• Necrotongue

Příliš jsem se namlsal u filmů Patryka Vegy a předpokládal jsem, že se s Poláky zase dobře pobavím, ale tentokrát jsem narazil. Tvůrci rozvinuli příběh do několika dějových linií, které se v závěru musely logicky spojit, ale bylo to spojení nevýrazně mdlé, stejně mdlé byly i původně rozdělené části vyprávění. Z celého snímku jsem měl pocit jakési podivné nedotaženosti, nebyl sice nudný, ale nebyl ani zábavný, byl prostě nevýrazný.(7.1.2019)

• misterz

Sem-tam sa stane, že ma poľská produkcia nenadchne a toto je presne takýto prípad. Potenciál by tu bol, pretože nápad v zmysle rozdelenia príbehu na 6 častí a venovanie sa jednotlivým osudom zvlášť niečo v štýle Magnólia, mám veľmi rád, avšak scenár bol nevýrazný až strach. Nudné, málo humorné a s minimom zaujímavejších dramatických scénok. Jediná lepšia situácia bola s tým mŕtvym v lietadle. Inak ploché, bez chuti a bez zápachu ako sa vraví, alebo ako vravím ja - plkotanie o ničom. Podpriemer. 40/100(8.11.2018)

Paweł Maślona je zřejmě zručný filmař, jenže po scenáristické stránce už se zase žádný zázrak nekoná. Šestice střídajících se příběhů sice udrží divákovu pozornost, ale při troše zamyšlení je to i na tomto poli dost nevyužitý potenciál. Polská komedie prostě potřebovala trochu vygradovat, pak by z toho mohl být aspoň záchvat smíchu.(8.7.2018)

Příjemně svižná povídková komedie, jejíž jednotlivé volně provázané příběhy mají solidní základ v dobře vybudovaných situacích a dokonce i konzistentně gradují, ale ne vždy jsou dovedeny k uspokojivé pointě. Ve výsledku zábavný mix bavící legračními událostmi nasáklými stresem a pozvolně stupňovaným tlakem.(4.7.2018)