poster

Noctem

Mysteriózní / Thriller / Horor

Španělsko, 2017, 97 min

Režie:

Marcos Cabotá

Producenti:

Enrique Fernández
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • ricci.s
    *

    Found footage o dvoch nezvestných mladíkoch, ktorých prenasledoval zlý démon. Pre mňa trochu studená sprcha, ktorú som od Španielov nečakal. Nevidím totiž dôvod na to, aby nakrúcali takéto nezaujímavé návratky. Prvá viac ako hodina otravná a nič sa v nej nestalo, zvyšná tretina šprintovanie po tme za účasti "ľakacích" zvukov, ktoré tak či tak nefungujú, asi trikrát ukážu v rýchlych zostrihoch digitálneho démonika, ktorý vyzeral ešte trápnejšie ako som čakal, všetko je tu stokrát videné a ešte aj zakončené úplne predvídateľným záverom. A aj tá jedna mizerná vražda je mimo záber.(6.7.2018)

  • jkpj22
    **

    Found footage o pekelníkovi, který musí posednout 9 duší, aby se dostal do našeho fyzického světa. První hodina víceméně uspávací, pak se to trochu rozjede, pár dobrých záběrů, jedna dvě lekačky.... za mě dvě hvězdy, nic originálního ani světobornýho.(11.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace