George Stobbart

Rodičom sa po roku vráti zmiznutá dcérka, no radosť vystriedajú obavy po tom, ako sa začne ukazovať, že už nie je všetko tak celkom v poriadku. Takže buď prišlo niečo podivné s ňou, alebo niekomu z rodinky z toho prepína... Vcelku opozerané interiérové psycho pre ľudí, čo sa radi boja tmavých zákutí svojich bytov alebo divných pohľadov vlastnej famílie. Možno by to bolo účinnejšie pri osamotenej nočnej projekcii, keďže pár atmosférických a znepokojivých momentov tam určite bolo, ale celkovo ma to proste akosi nebralo a mal som dojem, že na to minimum s akým tento lacný počin pracoval, mal až priveľké oči. ()

Dellamorte

Celkom slušná psycho nálož o prudko a mysteriózne zmiznutej dcére, ktorá sa po dlhom pobyte mimo dohled "závratne vráti s mystickým príslušenstvom" home k mámine a STEPapá. Nikto nevie vocogo a stretko s BioPapá je takto konfrontačne napílené. PsyAtmo chvilky to má, tiež investigatívnu opateru, no žiadny Omen ( a iné děcáky ) sa nekoná. Avšak ľahkovážny financmajster nedovoli vymasírovať , aj keď obhliadnutý, no použiteľný námet. Ok zahraný a potešila i účasť slečny Taylor P. ()