Epizody(12)

Příběh se odehrává 16 let po zavedení „Zákona o veřejném pořádku a zdravé výchově mládeže“. Tento zákon zakazuje jakékoli vulgární projevy na veřejnosti i v domácnostech a potlačuje jakékoli veřejné povědomí o sexualitě. Jakékoli porušení je velmi přísně trestáno a všichni lidé jsou monitorováni za pomoci obojků, které reagují na jakékoli sprosté slovo.
Tanukiči Okuma je mladý chlapec, který netouží po ničem jiném, než se dostat na elitní školu s nejpřísnějšími mravy, kde studuje také Anna, dívka kterou velmi obdivuje. Bohužel již během prvního dne, kdy Tanikuči na školu nastoupí, se seznámí s nechvalně známou teroristkou, která jej pod nejrůznějšími pohrůžkami naverbuje do tajné organizace SOX, jejímž cílem je změna společnosti za použití nejrůznějších velmi „odvážných" metod, protože každý má přeci právo si čas od času zanadávat, nebo říkat nějaké ty sprosté vtipy... A tak se Tanukiči stává členem této organizace, proti které stojí kromě vládních sil i Anna, která je předsedkyní zdejší studentské rady. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Teda, že se ale těch opravdu zvláštních ecchi v této sezóně ale sešlo. I když u tohohle dílka mám docela jasno. Je to neskutečně vtipné a opravdu hodně jsem se u prvních dílů nasmál a zábava to byla až do konce. Sice mi přijde, že tam zbytečně nadužívají vulgární slova, ale vzhledem k faktu v jak extrémním prostředí se to odehrává se ani nedivím. Nějak si neumím představit, že bych nemohl vůbec používat sprostá slova, protože jsou v životě prostě chvíle, kdy jedno opravdu dobře mířené sprosté slovo řekne víc, než dvacet vět... Prostředí takhle dovedené do extrémů je opravdu neskutečně zajímavé a přináší mi spoustu otázek, škoda je, že na většinu věcí, které mě zajímali jsem se odpovědi nedočkal... Ještě bych se také asi měl zmínit o tom, že je to občas docela poučné, třeba některé ty statistiky, co se objevily v druhém díle, jsou zajímavé a vůbec předvádění toho, co se s člověkem děje, když potlačuje vlastní pudy byla pro mě z vědeckého hlediska opravdu radost sledovat... Co se charakterů týká, tak hlavní hrdina je poměrně zajímavý a docela jsem si ho oblíbil. Hlavní hrdinka je správně praštěná a její hlášky mě někdy docela slušně baví. Asi nejlepší charaktery, které mě asi nejvíc pobavili jsou Anna, protože ta z počátku prostě absolutně neví, která bije ("Myslela jsem, že je to krásná dívka pojídající velkou houbu..." ) z čehož se velmi rychle dostane do jiného, ještě zajímavějšího extrému a pak ta vědátorka se zájmem o sledování much. Některé charaktery, jako třeba ta dívka co vypadala jako penis a třeba i takový Goriki si mě ale zase vůbec nezískali a někdy mě i štvali... Přesto když to shrnu, tak za sebe naprosto s klidem oceňuji humor s jakým se zde k tématu sexu přistupuje a pro mě velmi povedený a originální přístup k tématu erotiky, velmi povedené prostředí, ale musím i potvrdit, to co zde již zaznělo od jednoho z kolegů, že začátek byl skvělý, ale bohužel tomu začal v druhé polovině docházet dech a třeba takový "White peak" co si dával spodní prádlo do Martini byl do jisté míry i nechutný... Přesto si za sebe myslím, že to bylo nadprůměrné a i když mě druhá polovina trochu zklamala, výsledný dojem se jí u mě pokazit nepodařilo, ale nemohu jít výš než na 7,5/10. ()

Scalpelexis

Ok. Šel jsem do toho s naprosto prázdnou myslí a nečekal nic. Nápad je..mno..na jednu stranu totálně praštěný, ale dejme tomu, že se dá nazvat originálním. Izolovat společnost od rozmnožovacích pudů je asi něco jako zakázat pivo v ČR a tak jsme svědky, jak takovýto druh diktatorské distopie má odezvy. Musím uznat, že i když jsem častokrát nechtěl, tak některé hlody a sexuální přirovnání mě rozesmáli a v tomhle tvůrci nápady vskutku nešetří. Jak už tomu ale bohužel bývá pravidlem, s každým dílem jde úroveň níž a níž (za zmínku stojí žel tak první 2-3 díly), začíná to být repetitvní, přehnané a i docela trapné. Příběhu dochází pára neskutečně brzo, kvůli čemuž prichází na konečné díly na plac dost mizerný záporák, jehož úmysly a způsoby už byly pro moji logiku a rozum těžké na vstřebávání. Dám tomu hodně těsné 3* za několik úsměvných věcí (smích hlavní dámské postavy je skutečně trefně výsměšný) a zmíněný nápad. ()

Melios

/Predom upozorňujem aby ste tento komentár nebrali prehnane vážne/ Tvrdé anime ,ktoré dĺžkou nejak moc neoplýva ( ak ste to stále nepochopili aj tento koment bude mať nejaký ten sexuálny podtón ). Ak mám byť úprimný nikdy v živote by ma nenapadlo ,že by som tomuto seriálu dal naozaj niekedy šancu a už vôbec by ma nenapadlo ,že to bude mať aj nejakú kvalitu. Seriál veľmi rád provokuje a v niektorých sférach by sa dal považovať až za hentai ( no je to cynická paródia a sex tu takmer nie je takže všetko odpustené, dokonca ma prekvapila aj na veľa miestach vtipná cenzúra ). Keď som sa o tomto seriáli prvý raz dozvedel od môjho známeho ( Carn to nebol ) vedel som ,že to skončí v mojom rešerši a ,že sa na aspoň jednu epizódu pozriem. Nakoniec som sa zastavil až v šiestej epizóde :D Ak sa vám páčia opĺzlosti ,sexuálne narážky, sexuálne nehody, a ovplívate hneď niekoľkými fetišami ( alebo len nenávidite sex a porno ,ale chcete si užiť tvrdší humor ) potom sa pozrietiu nemôžete vyhnúť a budete z toho priam vystriekaní. Nikdy by ma nenapadlo ,že seriál zameraný na úchylné narážky bude mať v sebe viacej cudnosti ako Attack on titan ,ale nejakou nehodou sa to proste prihodilo. Ja osobne patrím k menšine ktorá porno ešte nevidela ( obdivuhodné na moj vek ) a rozhodne to ani nechcem meniť a tak sa vyhýbam extrémom ako tento seriál. No toto anime sa v niečom fess líši. Má hĺbku a je naozaj zaujímavé a celkom aj dobre napísané. Pocit z tohoto sa jednoducho nedá opísať. Buď vám nenútený a prirodzený sexuálny humor príde zábavný a bude to pre vás vyvrcholenie ,alebo budete nad tým len neveriacky kývať hlavou a hovoriť si ,čo v japonsku berú za drogy. Pre dneskajšok preto radšej nedám žiadne hodnotenie ,ale je to solídna komédia. Ak ste puberťáci ,odporúčam. Ja ,ale hľadám niečo vážnejšieho než len prezlečené vtipné péčko....A stále neviem uveriť ,že aj takýmto štýlom som schopný vyhodiť svoj voľný čas :DD ()

Kingi

První epizoda byla supr... splnila všechna má očekávání, teď už jen doufám, že tvůrci udrží tohle anime býti zajímavé až do konce. Jsem rád, že se tohohle tématu někdo dotknul. Ideální pro Subjektiva a všechny ostatní konzervativce u nás v čechách, kteří si stále na něco hrajou a předstíraj, že je přinesl čáp xD ()

DaweForeman

Prvních pár dílů bylo super, ale později už to šlo hodně dolu. Každopádně nová myšlenka jak zpracovat ecchi a taky diktátorskou politiku. Spoustu různých sexuálních narážek, vtipů a různých situací. Bohužel onen napínavý začátek, kterému nejde nic vytknout se promění v cosi nechutného a ne už tak vtipného, jakožto trapného. Samozřejmě ona vyšší myšlenka se také vytratí a jedná se spíše o udržení ecchi prvku. Animace je slušná, i když jako u jiných anime (např. jako To Love-ru nebo Highschool DxD) si člověk musí počkat asi nejspíše na BR verzi, která nebude tolik zcenzurována, aby z toho člověk měl plný požitek. Co se týče hudby, tak tam zrovna hodnotit dobře nemůžu. Normálně bych dal jednu hvězdu, ale díky originalitě a odvážnosti jsem dal dvě. ()

Palisander

Nejdem tvrdiť, že je to zázrak desaťročia, ale tento úprimný výsmech pokryteckému puritánstvu mi výborne zdvihol náladu. Body za nápad a za odvahu! ()

RoyBatty444

Zakazovanie to je téma pre všetky možné diktatúry a náboženstvá. Tu je to ale len okrajová téma. Síce humornou formou a bez väčšieho vysvetľovania odvíja sa príbeh nenásilných teroristov. Nakoľko sa tvorcovia nevložili do témy vytvorili priemerné dielko. Hlavné postavy sú samozrejme sympatické a majú svojích protivníkov (z podobných spolkov) aby to nebolo úplne nezaujímavé. Ecchi sa drží na uzde a ide hlavne o nohavičkový fetišizmus ˝Burusera˝. ()