Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Hotaru je mladá dívka, která se ale jako dívka příliš nechová a ani se tak neobléká. Když se její rodiče odstěhují do ciziny, je Hotaru donucena se nastěhovat do nového bytu. Již při stěhování se před svými dveřmi setká s pohledným mladým mužem, který na ni ale působí poměrně vulgárně. Když mladého muže konfrontuje, tak z něj vypadne zbraň, což Hotaru nepříjemně překvapí. Mladý muž se však v poklidu stáhne do svého bytu a Hotaru doufá, že už se s ním nesetká. Druhý den ve třídě se Hotaru svěří její nejlepší kamarádka Kanae, že nemá peníze na svačinu, protože byla podvedená jedním „pánským společníkem", s kterým se seznámila v klubu Orion. Hotaru fakt, že někdo využil její kamarádku, velice rozzuří a rozhodne se, že si to s dotyčným vyřídí. Když dorazí do klubu Orion a ptá se na „společníka", který se věnoval její kamarádce, tak k velikému překvapení zjišťuje, že jím není nikdo jiný, než Masamune - ten drzý mladý muž z vedlejšího bytu. Hotaru si s ním chce vyřídit účty a Masamune souhlasí a vytáhne pistoli. Ukáže se, že jde o zbraň na Airsoft. Oba se domluví na souboji a stanoví si pravidla. Pokud zvítězí Hotaru, Masune se jí i její kamarádce omluví. Pokud zvítězí Masamune, pak Hotaru udělá vše, co jí Masamune poručí. Ve velmi napínavém souboji, během kterého se ukáže, že Hotaru má obrovský talent, zvítězí Masamune. Ten má nyní o tom, co bude po Hotaru chtít, jasno. Hotaru se musí přidat do jeho Airsoftového týmu, aby splatila škody, které při souboji v klubu způsobila. Aby toho nebylo málo, tak se Masamune zmíní, že do týmu nesmí žádná dívka, a tak se bude muset Hotaru hodně snažit, aby nevyšlo najevo, že je dívka dřív, než splatí svůj dluh... (Jeoffrey)

(více)

Recenze (2)

janovrom 

všechny recenze uživatele

Velice dobrý seriál. Hodně se mi líbila akce s krvežíznivou Hotaru. Sám jsem také hrál airsoft, takže tematika se mi líbí. Podle mě skvěle zpracovaná zápletka, bohužel však není ukončená. Skončilo to tak nějak neurčitě. SPOILER (Hotaru se nikdy nepřizná, že je holka.) END SPOILER Na grafiku je radost se koukat a hudba podle mě dobře doplňuje. Nadprůměr této sezony. 8 z 10. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Prostředí airsoftu je pro mě docela zajímavé a i když nemám rád bezduché přestřelky, tak tohle hraní na vojáky, stejně jako třeba paintball, mě docela baví. Gender bender zápletka mi nijak nevadí a je docela slušně zpracovaná. No a co se mi opravdu hodně líbí jsou charaktery. Trochu mi to připomíná Gekkan shoujo Nozaki-kun, kde byly taky podobné překvapivé charaktery. Ze zdejšího osazenstva se mi asi nejvíc líbí Tóru, který je jako velmi citlivý autor S+M mangy opravdu super kombinace, ale ani hlavní dvojice mi nepřijde vůbec marná a Hotaru je především v momentech, kdy se na plno rozjede její krvežíznivost, vážně super (zkrátka zase jednou anime, kde má největší "koule" holka, ale tady to působí vcelku přirozeně a zábavně). Vůbec celá tahle interakce mezi charaktery a myslím, že by se zde dal do jisté míry uplatnit anglický pojem "bromance", je velmi vydařená a vzhledem k faktu, že jeden z charakterů vlastně není vůbec "bro" (což skoro nikdo z ostatních postav neví) i místy velmi vtipná a zajímavá. Výsledek se mi líbil a klidně bych si dal další sezónu. 8/10 ()

Reklama

Galerie (33)

Reklama

Reklama