Classroom Crisis (TV seriál)

• japonský

クラスルーム☆クライシス

Classroom Crisis

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický / Sci-Fi

Japonsko, 2015, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Z počátku to nebylo příliš zajímavé. Prostředí světa "budoucnosti" mohlo být mnohem více strhující a povedené, ale i tak to není úplně špatné. Děj byl z počátku vcelku bez náboje a prostě příliš nezaujal, naštěstí se toto ale s přibývajícími díly postupně měnilo. K charakterům jsem si musel postupně hledat cestu, protože mě málokterý ihned oslovil. Dějová linie kolem záchrany A-TECu mě z počátku příliš nechytla a dost dlouho mi třeba trvalo, než jsem si oblíbil Kaita. Co se mi ale opravdu líbilo byla linie kolem Nagisy Kiryu, tajemství okolo jeho/jejího původu a ta cesta za pomstou a veškeré to politikaření uvnitř společnosti, to mě opravdu bavilo a obzvláště v posledních dílech jsem si ho velmi užíval. Po vcelku průměrném a lehce nezáživném začátku se to nakonec velmi slušně rozjelo a poslední díly mě opravdu dokázali zaujmout a jsem tedy nyní docela rád, že jsem to v polovině nedropnul (o čemž jsem také uvažoval). Velké finále se poměrně povedlo a zanechalo ve mě i spoustu otázek, které doufám, že zodpoví druhá série, která snad bude, protože jinak jsem vzhledem k faktu, že jde o originální dílo (bez předlohy), bez šance. Takže díky velmi dobré druhé polovině je mé výsledné hodnocení nadprůměrné. 7/10(11.7.2015)