Luna Gilsonová pracuje v nemocnici v Seattle jako chirurg. Před časem ovdověla, a tak se zcela ponořila do práce, dokonce zanedbává svého devítiletého syna Andyho. Aby mu to vynahradila, rozhodne se vzít si týden dovolené a odjet s ním na rodinnou farmu. Přestože tam už léta nebyla, hrušňové sady, krásná příroda a vřelí a přátelští obyvatelé městečka Pineview jí rychle připomenou krásné časy dětství, které tu strávila. Něco se ale přece změnilo, správcem farmy už není starý Farley. Lunini rodiče jsou v Kamerunu, farmu chtějí prodat a její správu zatím svěřili mladému agronomovi Willu Nashovi. Will také vyrůstal na rodinné farmě, ale za recese ji museli jeho rodiče prodat. Will však zůstal ovocnářství věrný, vystudoval agronomii, a dokonce se jako šlechtitel pokouší o nové odrůdy hrušek. Po několika počátečních nedorozuměních (když Luna Willa poprvé uvidí v sadu, myslí si, že je to zloděj, který přišel krást ovoce) se Luna s Willem sblíží a malý Andy v něm jasně vidí mužský vzor. Luna se ale ještě necítí na nový vztah a Will se zase nechce nechat ničím vázat, dokud nedosáhne svého cíle – mít vlastní farmu… (TV Nova)

BOURQUE

Typický Hallmark movie! Maximálne zjednodušený romantický príbeh, predvídateľný na každom kroku. Povrchné herecké výkon. Každopádne jedna hviezda za pekné prostredie a pre Jen Lilley, na ktorej je vidieť, že danú rolu Luna Gilsonovej si užívala. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

Johnny.ARN odpad!

Vždy ma dokáže prekvapiť, že ovocie sa češe. Mna by iba zaujímalo, čo ide tým hercom v hlave, keď to točia. Alebo to robia len pre peňáze? ODPAD! ()

chrispe

Prostředí celkem hezké, děj ničím nepřekvapí (což je samo o sobě nepřekvapivé). Dolů to rozhodně táhnou herci a jejich prkenné (ne)výkony. Jako by k natáčení prostě jen pozvali někoho na ulici, že to zkusí a ono mu to moc nejde. Ale hlavně se usmívat!! ()

wdc

Všichni jsou tam fajn, spokojení ale je znát ta přetvářka a protože jsem jim to nevěřil a přišlo mi to přehnané na úkor opravdovosti tak to vyvolávalo spíše úsměv rozpačitý. Hlavní herečka (Jen Lilley) se usmívá často a je milá. Kvůli tomu a pěknému prostředí ***. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

fooggyy7 odpad!

Příšerný film. Ta režisérka v životě neviděla farmu, nikdy nebyla zamilovaná a nikdy neviděla měsíc. A ani snad nikdy nebyla v Kanadě ()