Terminátor: Temný osud

• Austrálie

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2019, 129 min

• Hitman_47

Jenom asi ... nejhorší terminátor ze všech? Všem, kteří zvažují, že za tohle digitální konverzační drama utratí nějaké peníze doporučuji, aby si 3x za sebou pustili první trailer, protože ten lže jenom v tom, že je Dark Fate akční film. Ano, na začátku se dočkáme akční scény z traileru ... poté se bohužel film přenese do své primární (čti konverzační, kdy na sebe postavy dramaticky koukají, nebo se koukají do dáli) roviny, pak tu máme digitální akční dvouminutovku a tak pořád dokola, než se dočkáme závěrečné akční scény, která je sice delší, ale jako většina akčních scén se odehrává v noci či prostě jen ve velmi tmavých interiérech (nebo ještě ideálně v noci pod vodou) .... jo a to jsem ještě nezmínil absentující kinetiku bitek mezi roboboby. Je velmi smutné, když si vzpomenete, že poslední dobrá terminátoří bitka se odehrála v Rychle a Zběsile, kdy si dali přes rypák Diesel a Rock. V Dark Fate se dbalo na to, aby Termíci měli ladné a velmi plynulé pohyby, dám ruku do ohně, že v jedné z 30 zpomalovaček se Terminátor dokonce vlní ve vzduchu .. takže pokud čekáte váhu a sílu, tak jste na špatné adrese (pro Terminátora je velmi těžké uškrtit teenagera ... prostě zatíná a zatíná, ale holt to nevyjde, je to přeci jen stroj, který pěstí dokáže prorazit zdi, že jo). Postavy jsou velmi špatné, bez špetky charisma, a jejich rádoby drsné a cool hlášky se míjí účinkem skoro pokaždé, když otevřou pusu ... a že jí otevírají teda dost. Tenhle film nemá v kinech co dělat, měl zamířit přímo na Netflix, kde byste si to stihli minimálně dvakrát rozdat (btw ten film trvá tak deset hodin a má asi 3 konce, než konečně to ukecané digi peklo skončí), a ani byste nemuseli film přetáčet nazpět, bo by vám nic neuteklo. Panebože, nechte už Terminátory chcípnout (opravdu nechci pokračování s terminátořími chimérami, které mají tolik chapadel, že by si mohli odskočit do libovolného hentaie .... a tohle si btw také nevymýšlím, bo přesně tihle terminátoři drtí odboj v budoucnosti) .... kill it pls.(1.11.2019)

Slizká lesba, testosteronová mužatka a prudce nehrající cigánská barbína, to je prostě neporazitelné genderově diskriminační komando, před kterým sebevíc vytuněnému Téčku prostě strachy steče amorfní polymerová břečka z vysokomodulové karbonové kostry. Takže i nejnovější verze 9.0, Juan Antonio Rematar, uplácaná další apokalyptickou multikulti umělou demencí, je již předem odsouzená k sešrotování, a já velmi doufám, že následující ze řetězu utržený algoritmus bude bezvýhradně korektní, načež si pro dalšího světospasitele, žlutého geje, přijde verze 10.0 v podobě tekuté černé feministky! Nicméně není to zdaleka tak špatné jako Guvernátorova angličtina, má to i své klády, a ty jednoznačně vítězí nad globální debilitou, dírami v sýru a tendenčním pohlavním útiskem. Tou největší je samozřejmě Karel, prodavač závěsů a vyhlazovač v robodůchodu, který z toho udělal totální nostalgické retro a po čtyřech parazitických sračkách i něco, co se alespoň trochu přiblížilo legendárním T1 a T2. Už jen jeho jedinečná replika o vhodnosti květinkového či motýlkového vzorku, pronesená obvyklou dickcí Obersturmbannführera Weissenbleicha, je naprostý kult a automaticky napálila filmu tři hvězdy. A ta čtvrtá je za opravdu kulantní akcičku a pro klasická Téčka typickou přímočarost děje. Prostě poctu vzdávající, v premise hloupé, ovšem v detailech rozkošné dvouhodinové intenzivní honění, tentokráte prosté zacyklovacích časoskoků a ajronmenovské mentálofyziky pro ožužlávače leporel. A proto se to některým těm kokůtkům, tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct slabikovačům bublin a pětkovačům Mrvelu tolik nelíbí. Nemá to fylozofyckou hloupku omalovánek, dyznejofskou logyku, kozmickou bubuhlavu, Tetanus ani Spájdrgeje.(2.11.2019)

Jednoznačně nejlépe napsaný a obsazený Terminátor od trojky, která si v rámci narativu (vzhledem ke svým kvalitám) ignoraci nezaslouží, ale tvůrci pro to mají sakra dobrý důvod. Duchem se to originálním dvěma dílům blíží, jak jen to jde a osobně mám vlastně jen dva problémy, díky kterým nemůžu mluvit o maximálním uspokojení. V prvé řadě se Tim Miller extra nevytáhl. Není to tak, že by nějakou akci vyloženě zazdil. Ale současně jí nikdy nedá nic s opravdu wow efektem, ani jí nevyšperkuje takovou dynamikou, aby to bylo jedno. Když to člověk porovná například s posledním Šíleným Maxem, je Temný osud "jen" solidní řemeslo. No a pak kamera. Na můj vkus zabírá až příliš často detaily, takže akce není zdaleka tak přehledná, jak by mohla být. Noční scény navíc mají svým zabarvením takový ten laciný nádech, který je smutnou připomínkou toho, že dnes už se akčňáky na film netočí (úplně stejně mě to rušilo v posledním Rambovi). Cíl se každopádně povedlo splnit - konečně je tu film, který má šanci (a i si zaslouží) odstartovat novou trilogii. Tak snad to tentokrát vyjde. 70%(28.10.2019)

Musím říct, že při cestě na novýho Termouše se mně trošku podlamovala kolena, protože předchozích několik Termíků bylo na úrovni velbloudího hovna a bál jsem se, že si jdu pro vebloudí přídavek z druhýho hrbu. Hned na začátku je vytvořen zajímavý prolog, kdy jsem si říkal, tak to jsem tedy zvědav. Pak už akční seznamka s novou drsňačkou,navíc Mackenzie Davis je sexy i když věřím, že ne každý pojme můj názor. Nový Termík se jmenuje Rev 9 a tady hned první chvála, protože Rev je nezničitelný hajzl k pohledání. Dokázal do mě napálit stejný pocity jako kdysi dávno při jedničce, jak se tohohle „kovovýho čůráka“ (cituji Sarah Connor ) zbaví, protože na Revkovi se tvůrci pokud jde o schopnosti opravdu vyřádili, díky čemuž na mě působil nezničitelně, zabijácky a s buldočím tahem na bránu resp zabíjení. Velkolepé povedené akční antréé tady má Sarah Connor. Ono vůbec, pokud jde o akční složky filmu nemám jedinou výhradu, skvěle nasnímaný, výborně promyšlený chorea a i když mám někdy dojem, že leccos by nepřežil ani Putin natož hlavní křehká dívenka, neřeším to, protože se na mě vysypala skvělá akce a toho si cením víc než fyzikálních zákonů. Někdy cca na poslední necelou hodinku do hry vstupuje, ten na kterýho drtivá většina čeká, ano, ano jeden nejmenovaný chlapec původem z Rakouska, velmi překvapivě to je jediná postava, která nemá ve filmu akční antré, ale o to víc ho má vtipné a díky dialogům a scénám se Sarah nám obstarává i nejemotivnější části filmu. Hodně se mě líbily různé narážky na přechozí díly (brýle, dům, ale i velký náklaďák, atd. ) Trošku mám problém pokud jde o myšlení tvůrců, nechápu jednu věc kolem skynetu, psychologický myšlenkový posun Terminátora v tomhle díle považuji vysloveně za blbost, pokud jsem jí tedy dobře pochopil a jak stroji můžou růst fousy je taky na zamyšlenou, ale tím si skutečně zážitek s dobře udělané práce, příběhu, který možná nemá nepřetržitou akci, ale nenudí ani na chvíli, protože má tempo, cit pro postavy a navíc nás velmi překvapí s tím kdo se vrátí a kdo se nevrátí a že je to za lidstvo i terminátorstvo krásně fungující team work.(25.10.2019)

Obstojné (nič viac, nič menej) pokračovanie prvých dvoch častí, všetky ostatné to ignoruje. Má to kus tej pôvodnej "ide po nás cyberkiller a zaboha mu nevieme uniknúť, ani ho zlikvidovať" atmosféry. Herci fajn, Linda viac ako fajn, Arnold úplne super, hlášky úderné ("Som zábavný spoločník."). Nie je to žiadna pecka, ale pre fanúšikov série povinnosť a možno aj spokojnosť. Ale hlavne je tam veľa strong female characters!(4.11.2019)

Rozpočet $185miliónovTržby USA $53,585,077Tržby Celosvetovo $205,361,689Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Žiadny veľký boom sa nekoná ale ide len o obstojný recyklát predošlích dielov a to nemyslím zrovna prvých dvoch častí. Skôr mi to pripomenie taký mix v poradí 3,4,5 filmu. Herecké obsadenie poteší, či už ide o nové neznáme tváre a ani nehovoriac o starých známych, to je proste opojné, aj keď pozeráme na už dosť vyslúžilých hercov, stále majú svoj cveng. Nadchnú, pobavia, očaria, či takmer dojmú. Triková stránka na úrovni, akcia je úderná, hlavne úvod má riadny nápor a tempo. Príbeh neurazí, reboot Skynetu tu môže byť donekonečna. /videl v kine 2x: 80%/(31.10.2019)

A přeci jenom je tu letos ještě jedno příjemné překvapení. A zrovna od nového Terminátora jsem ho fakt nečekal. O to příjemnější ovšem je. Tim Miller servíruje spoustu akce (pravda, občas trošku digitálnější), ale hlavně tu správnou terminátorovskou atmosféru. Zároveň se však při tom nebojí zkoušet nové věci, které víc sedí do jednadvacátého století. Temný osud se opravdu hodně podobá prvnímu a druhému dílu, je to víceméně jedna dlouhá honička, ale Miller se nepokouší lacině odkazovat na starší filmy a místo toho zaplňuje plátno spoustou jednoduše velké a kvalitní akce. A taky zajímavými hrdinkami. Hlavními hvězdami nového Terminátora jsou tři dámy, které na fotkách působily bůhvíjak. Ve výsledku jde naštěstí o charismatické a zajímavé postavy, které celá trojice odehrála víc než důstojně. A Arnold? Arnold je tu král! I když trošku jiný, než byste čekali. Miller s Cameronem zkrátka natočili to, co fandové už od dvojky chtěli vidět a zároveň se do toho nebáli šoupnout pár moderních trendů. Pokud vám z principu vadí, že v chlapském žánru dostávají víc a víc prostoru ženy, Temný osud vás přesvědčí o tom, že když se to vezme za ten správný konec, nejen že to nevadí, ale je to i hodně fajn.(25.10.2019)

Ripoff tych najpamatnejsich laskominiek z Cameronovho diptychu, ktory samozrejme prave na tieto svoje predobrazy nedosahuje, ale stale nechava za sebou vsetky tie nepodarky, ktore vznikli po T2. Linda mladu girl power prekonava rozdielom triedy a spolocne s Arniem krasne balansuju na hrane odkazu a vtipneho pomrkavania na minulost. Akcia v dnes bezpohlavnej digi dobe je pochopitelne tiez miestami digi a bordel, ale prekvapivo vie zanechat aj obstojnu pachut uveritelna a celkovo po T1 a T2 zatial jediny dalsi termix, ktory si pozriem znova. A ked trzby daju a Jim si popri modraskoch najde znova cas aspon na scenar a produkciu pripadnych dalsich pokracovani, rad budem pritom. 70%.(30.10.2019)

Marketingové oddělení Paramountu by mělo dostat padáka. Trailery šestého Terminátora totiž moc nereflektují výsledný film, který je daleko říznější a nabušenější, než by se mohlo zdát. Šestka je (stejně jako první dva díly) velkou a přímočarou honičkou, v níž je padouch vždy jen půl kroku za hrdiny, takže ani není čas na nějaký balast. Miller prostě sází jednu akci vedle druhé, prokládá to tak akorát nosnými dialogy, a i když je tu pořád moc digitálních berliček, razantní eRko to bohatě vynahrazuje. Skloubit staré a nové, zvládnout v tom ukočírovat tři silné hrdinky, a ještě patřičně využít Arnolda, se zdálo jako takřka nemožný úkol. Tim Miller ho ale zvládnul a posílá do kin nadprůměrnou popcornovou jízdu, u níž mě zazděná kampaň (a tudíž nevyhnutelné finanční selhání) začíná nehorázně štvát. (8/10)(25.10.2019)

• Bluntman

"Ti zmrdi se nikdy nepoučí." - Sarah Connor(30.10.2019)

Na začátek něčeho opravdu nového a samostatného příliš stejné jako klasická jednička, s nedostatečně sympatickými či prokreslenými novými charaktery. O Sarah jsem se svého času bál od prvních minut, Dani mi až do konce byla takřka jedno. Nepomáhá ani podivně nevyhraněná nálada, která mě nechytí ani za jeden správný konec. Drahně moc totiž musí zachraňovat dvě nejznámější tváře celé značky, při jejichž libovolné konfrontaci jsem se potutelně usmíval, ale nebýt jich dvou, kdoví, zda bych v kině seděl až do konce. Zvrat z úvodní scény mi totiž přijde fatálně špatný. Přijít s takovýmhle retconem film, který nemá námět rozjetý samotným Cameronem, měl by hodnocení minimálně o třetinu níž, protože některá pošlapání se zkrátka neodpouští, nehledě na to, že dějový vzorec, po kterém se pak v důsledcích jede, v ničem od původní šablony nevybočuje, jen si dobrovolně ubírá jeden prapůvodní časový paradox. Mrzí mě, že právě očekávaný Temný osud pro mě zůstává jednoznačně nejslabší terminátoří kapitolou, ale vážně bych se raději vracel do neutěšené budoucnosti Salvation nebo do akčně-komediálního Genisys, jakkoli právě to by si svým blázněním s historií vysloužilo podtitul Legends, aby bylo jasno, že tady už se nevypráví původní sága. U obou těchto světů bych si ale i dnes milerád dal původně plánované trilogie, zatímco Dani nebo Grace nikdy víc. Třetí hvězdu zachraňuje nekonečně gradované finále, které statečně vystřídá snad všechna prostředí i dopravní prostředky. Což je fajn výsledek u řadového sci-fi, ne u značky z nejslavnějších.(11.11.2019)

„Raz som mal klienta, ktorý chcel dať do izby svojej dcéry jednofarebné závesy. Vravím mu: To nerobte!“ Mne sa páčila aj trojka a Genisys (svojím spôsobom), ale toto je skutočný návrat k bezvýchodiskovej atmosfére T1 a T2. Nečakaný začiatok, dobrý dojazd, plno monumentálnej a kvalitnej akcie (ktorej ale trochu ubližuje dosť časté odohrávanie v tme a šere), sympatické postavy, na ktorých vám záleží (rozhodne nielen Arnold, hoci je skvelý) a Rev-9 ako nezastaviteľná (dvoj)mašina, proti ktorej hrdinovia nemajú šancu (ani keď je s nimi Carl) a tak musia iba utekať a počas toho premýšľať nad nejakou fintou, ktorou by ho dostali. Kino Považan 2019 NMnV(3.11.2019)

7/10. Měl bych jít o číslo níž, ale... někdy prostě stačí, že po několika zpackaných a překombinovanách pokusech dostanete "obyčejný" a dosti banální pokračování, které jde ruku v ruce s prvnímě dvěma (strukturou) díly a zároveň je žádným způsobem nepoškozuje (tady dost lidí nebude souhlasit, ale whatever). Tak či tak je Linda super, velmi překvapivě jsou vlastně všechny herečky dost v pohodě a Luna se setsakra snaží, aby z něj byl opět ten nelítostný stroj nezničitelnosti. Akce sterilní, přepálená a místy CGI bordel... ale šlape to, baví to a hlavně na konci i solidně zaháčkuje. Třetí nejlepší díl. Více: https://www.youtube.com/watch?v=pDIWEvrK9Ew&t=190s(5.11.2019)

Dva největší blockbusteroví titáni Arnold a Sly se od poloviny osmdesátek do poloviny devadesátek vzájemně předháněli a reagovali na sebe, ale co si budeme povídat, Arnold z toho vždy vyšel lépe, protože myslel na publikum a bral vše s nadhledem. Na sklonku svých kariér se oba zdá se na toto období rozpomněli a oba natočili revitalizace svých nejikoničtějších postav. Jak pátý Rambo, tak šestý Terminátor se navíc odehrávají na hranici mezi USA a Mexikem a reflektují aktuální téma migrace do USA. Jenže příznačně pro oba aktéry zatímco Stallone celý biják směřuje do jurodivě konzervativního bludu, kde sebe staví do popředí, v novém Terminátorovi nechává Arnold prostor jiným figurám, aby mohly vyprávět svoje příběhy. Temný osud sice kráčí ve stínu prvních dvou filmů série, ale právě že ví, že je nikdy nemůže překonat, a tak své dědictví využívá ve svůj prospěch. Sice výrazně spoléhá na fanservis, nicméně dělá to s nadhledem a šarmem, ale hlavně má co nabídnout mimo to. Společné scény s Lindou Hamilton a Arnoldem Schwarzeneggerem potěší každého fandu, ale mnohem lepší a zásadnější tu jsou pasáže rozvíjející postavu Sarah Connor a dokonce i celá linie s bojovnicí z budoucnosti Grace. Někdo by mohl filmu spílat, že jen jede podle seznamu liberálních témat a motivů dnešní doby v USA. Jenže stejně jako Cameronovy vlastní filmy také Temný osud ukazuje silné ženy nikoli jako fetiš či dobově poplatné klišé, ale prostě vychází z dramatického potenciálu ženských postav, které tváří v tvář okolnostem naplňují svůj potenciál aktivních hybatelů děje a cool postav. Stejně tak tvůrci nešli cestou „aktualizace“ franšízy pro dnešní dobu (jako blouznivě překombinovaný předchozí díl), ale využili dramatického potenciálu "minoritních" (ve smyslu doposud stojících mimo mainstream) příběhů k posílení svého vlastního vyprávění. A tak i když se člověk neubrání euforickému konstatování, že tu po mnoha letech konečně zase máme pořádného zábavného Terminátora, o to radostnější je, že může dodat také pořádně ženského, svěže mexického, ale především prostě pořádně funkčního díky skvěle napsaným a ztvárněným figurám. Jestliže dříve člověk doufal, že se v příštím pokračování alespoň vrátí Arnold, tentokrát si přeje, aby se vrátila Linda Hamilton a především Mackenzie Davis. ___ SPOILER -> ___ Mimochodem Temný osud slouží jako skvělá praktická ukázka důležitosti a síly reprezentace pro formování pozitivních vzorů. A to jednak tím, jak působí na diváky, ale také skrze jeden z ústředních motivů vyprávění, potažmo dynamiky mezi jednotlivými postavami, obzvláště pak ústřední dvojicí (kde nás film směřuje k předjímání jisté formy vztahu, aby se nakonec ukázalo, že jádrem onoho vztahu je ve skutečnosti obdiv a respekt). ___ <- SPOILER(2.11.2019)

Uff Nový Terminátor je obrovské překvapení a ultimátní akční ŘEŽ! Letošní rok až na pár výjimek považuji za jeden z nejslabších, co se týká hororů i blockbusterů, ale Říjen nakopává celý rok do pozitivnějších končin. Starší díly už si nepamatuji natolik, abych mohl srovnávat, takže hodnotím čistě a pouze tenhle díl a ač jsem si šel do kina pro nadějnou sedmičku, tak odcházím s nadšenou desítkou. Od začátku do konce intenzivní, nařachané a nekompromisní akční inferno s perfektní hereckou sestavou ( Hamilton a Schwarzenegger byli jasní, ale velkým překvápkem je Mackenzie Davis, která při akčních scénách vzbuzuje adrenalin i erekci zároveň a chválu si zaslouží i nezničitelný Gabriel Luna, který si záporáka střihnul s grácií). Akce je dostatek, je velmi různorodá, po každé velmi velkolepá a díky gradující hudbě se Vám pomalu zastavuje dech, především při finální scéně, kde M. Davis roztočí řetěz, tak jsem si s chuťí přes celé kino zařval slastí, protože takové Choreo smrtící Kombo jsem naposled viděl od Uwaise v Berandalu. Krom akce chválím i vizuál, dynamické tempo, pár trefných hlášek, šťavnaté Rko a pěkně temnou atmosférul. Královská zábava, kterou si já nechám naservírovat vždy s úsměvem a nadšením. 10/10(25.10.2019)

Tenhle film je buď nejlepší z dílů 3-6, nebo druhý nejlepší (po 3), nebo stejně dobrý jako 3. Přesně vám to neřeknu, protože jsem díly 3-5 viděl jen v době, kdy byly nové, a pak už ne. Tím, že je lepší než 4 a 5 si jsem bezpečně jist, ale na 3 budu muset mrknout znova (ještě mám doma CD-R s kinoripem o velikosti 630MB vypálené v roce 2003, tak snad bude fungovat)_____A teď k filmu: To, že je tento film docela koukatelný souvisí hlavně s tím, že se tvůrci nepokoušeli o velké inovace a nasadili osvědčené dějové schéma kopírující díly 1 a 2 (scenáristům Star Wars VII to taky prošlo). Toto schéma lze rozvíjet prakticky donekonečna (po Skynetu přišel Legion, a po něm může přijít třeba HAL10000 nebo Ondra), ale vzhledem k nízkým tržbám se dalšího dílu dočkáme nejdřív za 10 let (ale dočkáme, všichni známe nemohoucnost Hollywoodu). Scénář je plný nesmyslů, kterým vévodí T-800 jako starostlivý otec rodiny (to je snad nějaká úmyslná parodie a dřenda), ale díky svižné a zábavné akci to ani nevadí. Je fajn vidět zase Lindu Hamiltonovou, má charisma na rozdávání (a její mladší verze vypadá jako živá). Arnold vypadá taky překvapivě v kondici (resp. tvůrci ho nenutili dělat nic, co by nezvládl). Snad jen Natalia Reyes vypadá jak postava z teenagerské komedie a její přeměna v akční hrdinku a vůdkyni lidstva vypadá hodně násilně a nevěrohodně (Linda Hamilton byla v roce 1984 v tomto uvěřitelnější, ale holt je jiná doba a ve filmech teď musejí povinně hrát modelky).(12.11.2019)

• choze

Je to přesně tak blbé/nudné, jak se to jeví z trajlerů. Po fajn úvodní honičce přijde hromada - pravda, ne úplně nudných keců - a pak až úmorně nudná závěrečná akce. Žádná atmosféra, postav mě nebavily a samozřejmě je to digi jako prase. Jediným zajímavějším momentem je (SPOJLEREK) když se ukáže, že jeden z terminátorů, co po splnění úkolu zůstal vězet v minulosti, si tam založil rodinu, která ani po letech nepoznala (?), že hlava rodiny je robot. O tomhle měl být celej ten film! Co film, sitcom o několika sériích!(5.11.2019)

Terminátor: Přeobsazení vychlastaný fetky Eddieho. V podstatě zbytečnost, která kvůli castingu sahá po reboot tlačítku a jinak nabízí jen to, co jsme už viděli. Není to rakovina jako Genisys, ale to je skoro všechno. Trojka i čtyřka byly odvážnější.(3.11.2019)

• Gilmour93

There is one more shit, and it must be destroyed also.. Dark Fate? Kde? Jako průměrný akční film budiž, ale v rámci kultovní značky Terminátor ani omylem. Při akci, která mimochodem může jen obdivně vzhlížet k Salvationu od McG, nemá Miller pro samé záběry z blízka a do očí bijící CGI moc co nabídnout a když se nastoupí do nákladní C-5, zvrhne se vše do pitomosti s parametry finále Blackova Predátora. Sarah Connor jako sprostá cool stařena a polidštěný Carl von Cyberdyne užívající si na terase s pivkem v ruce důchod? Pokusy o to být extremely funny? Ne, díky. Chci Terminátora jako Mangoldova Logana a ne Deadpoola. Tohle všechno spolu s femini kurzem a protláčením současných sociálně-politických tendencí mi přijde jako podceňování diváka, ale zase buďme rádi, že Rev-9 netweetoval a neměl na hlavě blonďatou přehazovačku.. Tvůrci proklamovali, že jejich film ignoruje vše po T2. Ti další mohou s klidným srdcem prohlásit to samé..(1.11.2019)

Terminátor: Kundy odsud...Tak by se tento poslední snímek mohl klidně jmenovat, jelikož kdo se naivně těšil, že se Arnie vrátí v plný polní, tak toho čeká studená sprcha. 70 !! minut budete čekat, než naše kundí trio zaklepe Arniemu na chaloupku, aby se náš slavný T800 konečně objevil na scéně a pak si ještě kurva počkáte než předvede taky nějakou akci. Do tý doby spatříte jednu hodně popiči akci na začátku filmu, která Vás navnadí na konečně zas pořádnýho terminátora, aby se pak kurevsky dlouho nic moc nedělo a vlastně se jen sleduje pohyb pipin z jednoho místa na druhý a do toho jako bonus si spolu povídaj o všem možným a nemožným. Sára Konorová je sice drsná babka, co zvládá akci bez chodítka, ale přeci jen na ní sem zas tak natěšená nebyla. Naše hlavní hrdinka, méchikánská puta je sice šukézní, ale celkem uřvaná a její ochránkyně z budoucnosti je tak často v píči, že spíš mexxikánka se Sárou zachraňujou jí než ona je. Jako aby po mně šel Terminátor Rev-9, znázorněn nějakým týpkem z telenovely o Esmeraldě a já za sebou po zemi táhla naprosto chcíplou Grace, která potřebuje vodu, inzulin, trembolon, růsťák, tesťák, oxymetolon a nevim co ještě, aby dokázala fungovat déle než den a chránila mě, tak to bych se na to zvysoka vysrala a nechala se rovnou odstřelit nebo šla za T800, aby mi poradil jaký si mám domů koupit záclony. Čekala sem průser, dostala sem čistokrevnej průjem, kde to tvůrci zesrali absolutně nijakým záporným Terminátorem a hlavně snahou celému světu dokázat, jak jsou drsný ženský cool. Výsledek je takovej, že film se , buddhožel, stal propadákem, kterej si dle všeho na sebe nevydělá a tak máme my, milovníci ságy asi nadobro po píči. Kdo čekal, že to trojice bab utáhne 3/4 filmu bez Arnieho byl asi hodně velkej optimista a nebo křáplej na hlavu. Takže tvůrci, sere mě to, ale dobře Vám tak...(9.11.2019)

Solidní akční jízda a asi nejlepší pokračování druhého Terminátora, ale stále jde o nastavovanou kaši. Příběhově nepřináší kromě zajímavého Carla a sympatické Grace nic moc nového. Akce je fantastická a triky, především úvodní scéna jsou více než povedené. Sarah je malinko za karikaturu, zachraňovaná holčina je mdlá. Miller ukuchtil pokračování, které jsme si přáli, ale to jediné co z něj vyplývá je, že Cameron udělal to samé a mnohem lépe v devadesátém druhém. Z nebe nám zase prší nahé dámy.(3.11.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19