Reklama

Reklama

Sniper: Ultimate Kill

  • USA Sniper 7: Homeland Security (pracovní název) (více)

Obsahy(1)

Kolumbijský drogový kráľ Jesús Morales (Juan Sebastián Calero) si platí služby ostreľovača prezývaného Diabol, ktorý je jedným z najlepších na svete. Bez protivníkov sa Morales stáva silnejším a získava kontrolu nad mnohými pašeráckymi cestičkami do Spojených štátov. DEA, znepokojená touto hrozbou, vyšle agentku Kate (Danay Garcia) a námorného ostreľovača Becketta (Chad Michael Collins) do Kolumbie. Ich poslaním je zneškodniť Diabla a previesť Jesúsa späť do USA. To však ešte netušia, že Morales o nich a ich misii už dávno vie. (klidas_pk)

(více)

Recenze (20)

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Sniper VII. Regulární pokračování série, které hýbe žlučí všem už cca 25 let a přesto na to koukají :). První film tady má 65%!!! Což je zdaleka nejvíc z celé série. Tak se sakra zamyslete co kdo čekáte. Já za sebe byl překvapen, že vidím pohromadě Toma Berengera a Billy Zanea. Protagonisty #1. Vizuálně je vše natočené perfektně a nic nezaostává (žádná rozklepaná kamera nebo debilní střih). Míra "naturality" je přesně akorát (nikdo si nehraje na gore úchyla ani amerického puritána) a jediné co mě opravdu vadilo byla nuda... Na to že film má hodinu a půl, se tam zas tak moc neděje. Nechápu jak je to možné, ale obrovskou dynamiku má prvních a posledních 15 minut. Ta hodina uprostřed je rozvleklá až to není hezké. A to je asi jediná škoda. Jinak klidn ať naštvou místní nepoučitelné intoše a natočí #VIII. Stejně na to budou zase čumět a prskat :D. ()

UhLee 

všechny recenze uživatele

(4/10). Při pohledu na hodnocení mi před sledováním filmu trochu zatrnulo, ale někdy mám jiný názor. Hodnocení pod průměrem přikládám velkému množství dílů této série, které jsem neviděl. Toto byla moje první zkušenost s filmovou sérií Sniper a já musím konstatovat, že v mých očích se to na ten průměr dostalo. Hlavně díky akčnímu závěru. Ale jinak je to totálně předvídatelné, hloupé a zbytečně ukecané. ()

Reklama

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Výhodou tohto filmu je že je najkrvavejším a najbrutálnejším partom. Tiež obsahuje dosť nahoty a erotiky. Plus na scénu príde aj náš starký sniper. Avšak zaporáci sú o kokote, starký je do počtu a len kecá (chápem, že berenger už má vek ale zo sniperky by hádam strieľať dokázal) a akcia je taká nemastná neslaná hoc je krvavá. plus som čakal, že väčšina filmu bude zasadená do džungle a okrem začiatku sa odohráva v mestskom prostredí. takže dosť sklamanie, ale 3* dám. ()

RedEagleSK odpad!

všechny recenze uživatele

Tvůrci tohto paskvilu se snažili rychle využít hype který v roce 2017 po seriálu Narcos ještě pořád přetrvával, a rozhodli se taky natočit něco co se bude odehrávat v Kolumbii, a bude to také o drogovém králi. Chris Hauty si tak sednul v maringotce na záchod, a během vykonávání velké potřeby pod vplyvem alkoholu a psychotropných látek sepsal na záchodě na koleně scénář k filmu. Bohužel jak již neblaze tušíte žádný Narcos z toho nevznikl, spíše Narkóza. Chad Collins s puškou v ruce je věrohodný jako program strany SPD, ošklivka z Walking Dead - Walking Frigidity Danay Garcia je ješté ošklivější než kdy předtím, a zbytek ancáblu také nepotěší. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|25%| Do pekla, už 7.díl této poměrně slabé béčkové sérii o sniperovi. A já věrný béčkovitý divák jsem na snipera nezanevřel. Nemá smysl tu psát slohovku. 1,2 Sniperové – celkem nadprůměrné jednohubky, 3,4 díl totální slabota, 5 díl už to na průměr vytáhl a 6.díl mi přišel snad nejlepší, i když pouze nadprůměr a lepší 3*. No a tato šťastná sedmička? Šťasná není. Relativně nuda od začátku do konce. Úvod je slabý a odstřelená hlava první oběti – to mi přišlo jako z nějaké komedie – PRÁSK a půlka hlavy (ta vrchní část) v hajzlu! :D Pak se to do poloviny filmu neskutečně vleče, máme tu menší výbuch a pár sniperovských výstřelů – nudná akční scéna. Poté v průběhu filmu několik amatérsky natočených přestřelek a soubojů. Jen to krátké finále už má trochu šťávu. Jenže po herecké stránce a hlavně té příběhové to vůbec nefunguje. Včetně finální pointy, abychom nakonec zjistili kdo je nakonec zrádce ve vlastních řadách. Na to jsem přišel hned od začátku. Billy Zane se objeví až ve finále, aby nám dokázal jak je zdatný sniper – násilím vložená scéna a to mi vadilo. Tom Berenger už v akci není, ale je z něj „obrovský velitel“. Chad Miachel Collins je tu ještě méně výrazný než v předchozích dílech. Jen ta Danay Garcia mě docela dost bavila. Takže kladů to moc není, hlavní problém, že to dost nudí a příběhově to absolutně moc nezaujme. Po akční stránce je to také bída. Ve výsledku lepší 1*. Nic víc ale! Jsem zvědav na 8.díl. :D ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama