Sniper: Ultimate Kill

Chris Hauty

David Zelon

Adam Recht
  • otík

Sedmý díl série, po pauze opět s Berengerem, čtvrtý s Billy Zanem.(6.5.2018)

Sniper série se mi líbí jen je škoda že každým dílem ztrácí na kráse filmů,buď ne moc dobrý příběh a nebo slabší akce či herci.(22.1.2018)

• Wacoslav1

Sniper : Ultimate shit. Mají to ještě zapotřebí?! No evidentně jo, takže se sejdeme u osmičky...15%(20.10.2017)

• mzss1

|25%| Do pekla, už 7.díl této poměrně slabé béčkové sérii o sniperovi. A já věrný béčkovitý divák jsem na snipera nezanevřel. Nemá smysl tu psát slohovku. 1,2 Sniperové – celkem nadprůměrné jednohubky, 3,4 díl totální slabota, 5 díl už to na průměr vytáhl a 6.díl mi přišel snad nejlepší, i když pouze nadprůměr a lepší 3*. No a tato šťastná sedmička? Šťasná není. Relativně nuda od začátku do konce. Úvod je slabý a odstřelená hlava první oběti – to mi přišlo jako z nějaké komedie – PRÁSK a půlka hlavy (ta vrchní část) v hajzlu! :D Pak se to do poloviny filmu neskutečně vleče, máme tu menší výbuch a pár sniperovských výstřelů – nudná akční scéna. Poté v průběhu filmu několik amatérsky natočených přestřelek a soubojů. Jen to krátké finále už má trochu šťávu. Jenže po herecké stránce a hlavně té příběhové to vůbec nefunguje. Včetně finální pointy, abychom nakonec zjistili kdo je nakonec zrádce ve vlastních řadách. Na to jsem přišel hned od začátku. Billy Zane se objeví až ve finále, aby nám dokázal jak je zdatný sniper – násilím vložená scéna a to mi vadilo. Tom Berenger už v akci není, ale je z něj „obrovský velitel“. Chad Miachel Collins je tu ještě méně výrazný než v předchozích dílech. Jen ta Danay Garcia mě docela dost bavila. Takže kladů to moc není, hlavní problém, že to dost nudí a příběhově to absolutně moc nezaujme. Po akční stránce je to také bída. Ve výsledku lepší 1*. Nic víc ale! Jsem zvědav na 8.díl. :D(30.9.2017)

• ConanVJ

Hodně slabá záležitost, která mě hodně nudila a měl jsem co dělat to dokoukat. Akce zde moc není a ta která je, tak snad nestojí ani za řeč. 5% :((9.10.2017)