poster

Black Clover (TV seriál)

 • Japonsko

  ブラッククローバー

 • Japonsko

  Burakku kurobá

 • USA

  Black Clover

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2017, 51x24 min

 • Gantai
  ***

  Hlavní postava nechutně uřvaná, ale jinak to první epizoda docela přesvědčivá! No, viděl jsem 12 dílů, chtěl jsem tomu dáš šanci, ale zatím to je naprosto průměrný shounen.(3.10.2017)

 • Scalpelexis
  **

  [Shlédnuty 3 epizody, drop] Kdybych býval byl zlomyslný, tak vám doporučím před puštěním si zesílit repráky na maximum a vy byste přišli o všechnu elektroniku v dosahu, okna a sluch. "Mluvení" hlavního hrdiny je totiž nová evoluce maniakálního řevu, který nepředváděla ani legenda v tomto oboru Eren Yaegar z Attack on Titan. Šablonovitý shounen ve všech směrech, který docela dobře vypadá (až na ty odporné CGI řetězy, které mi připomínají traumatickou zkušenost z Hand Shakers) a obsahuje humor pro nejmenší, mimo jiné během 3 prvních dílů stihl 2 fulltime fillery a představil nám totálně imbecilního hlavního hrdinu. Jediné, co umí říct, je pouze "Sestro, vem si mě za muže!" a "Já budu Králem čarodějů!", chová se jak dítě a huláká na lesy. Rozumím, Black Clover má náběh na to stát se jedním z těch nekonečních šónenů typu Fairy Tail nebo Naruto (prý je v plánu 51 epizod prozatím) se svými typickými žánrovými stereotypy. Pokud vás to baví, směle do toho, ale mě tahle absence inteligence odpuzuje.(3.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace