Black Clover (TV seriál)

Burakku kurobá

Black Clover

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2017, 51x24 min

Hlavní postava nechutně uřvaná, ale jinak to první epizoda docela přesvědčivá! No, viděl jsem 12 dílů, chtěl jsem tomu dáš šanci, ale zatím to je naprosto průměrný shounen.(3.10.2017)

• Scalpelexis

[Shlédnuty 3 epizody, drop] Kdybych býval byl zlomyslný, tak vám doporučím před puštěním si zesílit repráky na maximum a vy byste přišli o všechnu elektroniku v dosahu, okna a sluch. "Mluvení" hlavního hrdiny je totiž nová evoluce maniakálního řevu, který nepředváděla ani legenda v tomto oboru Eren Yaegar z Attack on Titan. Šablonovitý shounen ve všech směrech, který docela dobře vypadá (až na ty odporné CGI řetězy, které mi připomínají traumatickou zkušenost z Hand Shakers) a obsahuje humor pro nejmenší, mimo jiné během 3 prvních dílů stihl 2 fulltime fillery a představil nám totálně imbecilního hlavního hrdinu. Jediné, co umí říct, je pouze "Sestro, vem si mě za muže!" a "Já budu Králem čarodějů!", chová se jak dítě a huláká na lesy. Rozumím, Black Clover má náběh na to stát se jedním z těch nekonečních šónenů typu Fairy Tail nebo Naruto (prý je v plánu 51 epizod prozatím) se svými typickými žánrovými stereotypy. Pokud vás to baví, směle do toho, ale mě tahle absence inteligence odpuzuje.(3.10.2017)