Epizody(25)

Jeoffrey

Bláznivé parodie, hromada komedie a zábavy - to vše nabízí i druhá série pana Osomatsu. I když tentokrát mě to bavilo snad ještě víc. Autoři opět ukázali, že jim nic není svaté a že dokáží udělat podivnou, bláznivou nebo i pitomou legraci snad ze všeho. Navíc mě ale tentokrát přesvědčili, že dokáží i mnohem víc. Gintama je pro mě králem anime komedie třeba i proto, že dokáže udělat zábavný díl, během kterého hlavní postavy jen sedí a celý díl mluví o tom, kam se Gintama ubírá - tohle zde v části jednoho dílu dokázali také. Gintama také dokáže přejít s komedie na mnohem vážnější notu a vy to autorům věříte a emocionálně to s vámi pohne - tohle pro mě zde byla episoda s názvem "Iyami, Alone in the Wind". Gintama dokáže být epická akce plná cool soubojů... Dobře, král je pro mě jen jeden, ale Osomatsu-san má velmi dobře nakročeno na to stát se "tím druhým". 8,5/10 ()

Starletka

Heh. Nezoufejte, Karamatsu Girls and Boys, druhá řada je konečně tady. A já jsem ráda, že můžu zase na půl hodiny týdně vypnout mozek a bavit se nad příhodami mých oblíbených vypatlanců. Mimochodem, první série měla hodně WTF momentů, ale kam se hrabou na pokračování. 9/10 ()