Sengoku Night Blood (TV seriál)

• Japonsko

戦刻ナイトブラッド

• Japonsko

Sengoku naito buraddo

Sengoku Night Blood

Animovaný / Akční / Fantasy

Japonsko, 2017, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Jeoffrey

Dneska aby si člověk dával pozor už i při prohlížení vlastního telefonu, protože se mu evidentně může stát, že se z nějakého záhadného důvodu může přesunout do podivné verze historie, kde proti sobě stojí upíři a vlkodlaci a všude kolem je to samý barevný rádoby sexy muž v exotickém kostýmu, že to vypadá, jako by přijela pouť, nebo možná cirkus. Pro děvče možná zajímavá představa a lákavá podívaná, plná očekávaných dramatických romancí a bojů o hlavní hrdinku, protože její krev je prý unikát a jen ona dokáže spasit tenhle svět plný krásných chlapců, upírů, kterým nevadí denní světlo a tajemných charizmatických vlkodlaků (kdy Nobunaga vypadá mnohem víc jak upír než všichni kolem a to je vlkodlak...).. Pro chlapy - kreslená Sajrajt sága, kde první bojová scéna je takový masakr, že se armády v poklidu rozejdou a při hlášce jednoho z hrdinů o tom, jaký to byl dnes lítý boj jsem se musel bavit, když jsem na poli neviděl jediné tělo... Tohle mi nemá co nabídnout - drop po prvním díle a hodnocení nechám těm, kterým je tohle anime určeno.(4.10.2017)

• Scalpelexis

[Shlédnute 1. epizoda, drop] Hlavní hrdina je bledý metrosexuální chalan, který má trošku delší špičáky a hlavní hrdinka má v jeho očích výjimečnou krev, nejspíš ochucenou sladkým sirupem. Hlavní soupeř je dle všeho vlkodlak. Hmmmm...co mi to jen připomíná??(3.10.2017)

• SonGokussj

Drop po pár sekundách a proklikání. Jeoffrey vysvětlil vše po protrpění prvního dílu, co jsem "odtušil" v několika sekundách prohlížení.(4.10.2017)