Reklama

Reklama

Knězem na útěku

(seriál)
  • USA Impastor

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Buddy je ten typický budižkničemu, který by si rád bez práce přišel ke koláčům. Jenže to se mu vymstí a je nucen zmizet co nejdál, mimo dosah jeho věřitelů. Z velkého města do malé venkovské osady, kde jako by se zastavil čas. Ukradne identitu místnímu novému homosexuálnímu pastorovi a vydá se na cestu lemovanou dobrými skutky. Jestli to tak doopravdy bude a jak dlouho, uvidíme v nové seriálové komedii Impastor. (geklon)

(více)

Recenze (8)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Blbost, ale zábavná. 1)  Sitcom je sitcom a neočekávám smysluplný dějový vývoj či dokionce nějaké mravní poselství. Je to čistě oddechová legrace a tak to i beru._____ 2)  Přitažlivý 43letý Michael Rosenbaum (kněz na útěku) se mi zamlouval, i když neumím přesně odlišit, co je jeho postava a co je herec sám. ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Po pilotním dílu je jasné, že je to takový druh humoru, jaký už jsme v jiných sitcomech a komediích viděli milionkrát. Ale točí se dál, protože to prostě funguje. Já se bavila. Mělo to rychlý rozjezd, žádné desetiminutové uvedení do děje... Za mě dobrý. Uvidíme jak dál :) //// EDIT: Po nějakých 4 dílech měním na 2* a přestávám sledovat. Nuda, nuda, nuda... ()

Reklama

MMR 

všechny recenze uživatele

Někoho to baví na víc než 64%, někoho to baví víc než na 64%. Já jsem ten druhý případ. Však na imdb to má 76%, což tomu odpovídá daleko více. Tento seriál mě obrovsky nadchnul, nikdy mě nenapadlo, že humor z tohoto prostředí mi sedne. Jediná slabina je, že díl nějak skončí a člověk očekává nějaké následky. Ty ovšem většinou nepřicházejí a nový díl se opět nese v duchu komedie. ()

erased 

všechny recenze uživatele

Po všech těch seriálech se sympaticky přidrzlým hlavním hrdinou na to jde Impastor od píky. Ačkoliv totiž průběžně dochází na Buddyho napravování jako všude jinde, samotný seriál je konečně téměř čistou komedií s prakticky nulovým výskytem jakýchkoli dramatických nebo naopak sitcomových momentů. A v tomto pojetí je především překvapivě kousavý a zlý, naprostá většina (dobrého) vtipu se totiž veze na černé vlně, takže chvílemi působí i morbidně, přitom stále dokáže být hlavně tou vyhledávanou oddychovou zábavou. Impastor na tom bohužel není tak dobře, abych se u něj pravidelně celou půlhodinu popadal za břicho, ale tímto vyhroceným pojetím si mě i tak získal. ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

tak tohle byla jizda! prvni serie naprosto dokonala; ta druha byla na konci uz pomalejsi, ale porad neskutecne napinava. humor uzasny; zapletky naprosto unikatni; ani se nevidivim, ze vsichni naseho kneze podvodnila milovali (tedaa aspon moje oblibeny postavy ho mely radi) - byl skveleej! i pres moji hodne pozitivni review me trosku zklamal ten konec a jeste pomerne velka cast hlavni zapletky - to, ze je gay. let me explain - ostatni ho videli jako ten vzor toho “uplne v pohode kneze gaye, ktery se nepodobal stereotypum” a on je nakonec hetero? vite, jak by me to osobne zklamalo? jinak prijemne prekvapeni.. rozhodne si serial nekdy zopakuji (teda aspon tu prvni serii) ♥️ || ❝𝐕𝐚𝐠𝐢𝐧𝐚𝐬? 𝐍𝐨 𝐭𝐡𝐚𝐧𝐤𝐬.❞ ✝️⛪️ ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama