Imóto sae ireba ii. (TV seriál)

• Japonsko

妹さえいればいい.

• Japonsko

Imōto sae ireba ii.

A Sister's All You Need.

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2017, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Jeoffrey

Někdy člověk potřebuje k tomu aby poznal že tohle není pro něj celý seriál, někdy pár dílů a někdy mu stačí první dvě minuty. Tohle je ten poslední případ. Obsesi Japonců pro intimitu mezi sourozenci jsem nikdy příliš nesdílel a tady se to během pár minut dostalo do hodně extrémních rozměrů, že mi to bylo až nepříjemné. Tohle bylo tak perverzní a pitomé, že i některými proklínaný Eromanga-sensei mi v tu chvíli přišel jako pohodové anime... Fakt, že to byla pouze hrdinova představa, to nezachránil, takových představ tam asi ještě bude... Proklikal jsem zbytek a viděl mladšího bráchu, co by prý radši měl být sestra a lolitku co hlavnímu hrdinovi dělá nemravné návrhy a lačně mu potají očichává spodní prádlo. Japonskou posedlost použitým spodním prádlem jsem bohužel nikdy nesdílel, stejně jako jejich oblibu v chlapcích co vypadají jako děvčata (pasti, pasti, pastičky...). Tedy tohle mi nenabízí nic, co bylo v mé oblasti zájmů a fetišů, spíš se dostávám do míst, která mi nejsou zrovna sympatická, takže končím. Drop po prvním díle.(8.10.2017)

• Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Hell. První 2 minuty jsou očistcem horším, jak všechny Ovčáčkovy tweety dohromady. V křečích jsem se sesunul ze židle a žadonil o konec. Zbytek už nebyl tak úděsný, ale transvesťák, hyper nadržená kamarádka a oplzlé představy hlavního hrdiny, jak by rád měl malou sestřičku, skóre a požitek upevnily na jistojistém odpadním ohodnocení. Musel jsem se zasmát, jak seriál alibisticky uvedl u postav jejich čerstvě dospělý věk. Vzhledově a chováním totiž neodpovídají.(12.10.2017)