Reklama

Reklama

Temné úmysly

  • USA Don't Wake Mommy (více)

Obsahy(1)

Molly se narodí krásná dcera, je šťastná, ale nezvládá být perfektní matkou. Když se seznámí s Beth, která má malého chlapce, tak se všechny starosti rozplynou. Molly se s její pomocí začne péče o dítě dařit. Tedy až do té chvíle kdy zjistí, že Beth se jí snaží dceru ukrást... Beth čeká neplánované dítě s ženatým lékařem Bobem, který s ní nechce mít nic společného. Beth ho přijde navštívit, nejdříve ohrožuje nožem sama sebe a pak i jeho. Z bytu odejde, ale ještě zvenčí nožem poškodí vchodové dveře. Molly je čerstvou maminkou roztomilé holčičky Avy, má hodného manžela Brada, který pracuju jako hasič a často není doma. Molly má problémy vstávat v noci k dceři, je unavená a připadá jí, že nikdo nerozumí tomu, jak se cítí. Její manžel jí doporučí internetovou stránku, kde se seznámí s maminkou Beth, která má syna Roberta. Molly a Beth si skvěle rozumí a podporují se. Beth tráví hodně času u Molly doma, když ji přijde navštívit její kamarádka Susan, Beth jí naznačí, že není vítána. Susan nevěří Beth, a tak si o ní začne zjišťovat informace.

Jednou jdou ženy spolu na oběd a Beth vnutí Molly alkoholický koktejl. Brad ji pak najde spící na gauči, nic si nepamatuje a nechala Avy celé odpoledne zavřenou v autě. Beth poví Bradovi, že má Molly poporodní deprese a bere léky. Susan zjistí, že Beth nemůže mít děti a Robert je dítě sousedů. Chce Molly varovat, ale ona je zdrogovaná v posteli. Beth vpíchne Susan injekci do krku, a tím ji zavraždí. Když se Molly probudí, zjistí, že Beth unesla Avu. Molly se vydá hledat Beth k její matce, která je také psychicky narušená. Chtějí Molly zabít a nechat si Avu. Naštěstí je Molly tak silná, že se jí podaří svou dceru získat zpátky. (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

Tipko 

všechny recenze uživatele

Zaujímavá dráma. Plynie z toho aj poučenie pre matky, aby si dávali pozor na nové zoznámenia s neznámymi priateľkami, ktoré hovoria že sú matky, ale nimi nie sú, ale chcú sa votrieť do cudzích rodín a zničiť ich. Treba pochváliť aj scénar a réžiu. Akurát sa mohli vyhnúť deju s mesačným okultným kameňom. ()

Katcat 

všechny recenze uživatele

Mě tenhle typ TV filmů docela baví. Je to takový odpočinkový, nenáročný, člověk u toho nemusí vůbec přemýšlet, ale prostě z objektivního hlediska za křečovitost hlavních postav, za jednoduchý děj a debilní jednání všech přítomných prostě nemůžu dát víc než 2*. ()

Reklama

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Teda musel jsem vynaložit hodně úsilí, abych vydržel do konce. Hloupější zápletku s hereckými výkony, aby člověk pohledal. Škoda promarněného času. 15% ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Thriller je vydržet to dokoukat celé, protože první hodina se vleče snad dvě hodiny....ten konec není až tak špatný,ale celkově zbytečný film, i když uznávám, že hustá atmosféra tu někdy je...20% ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama