Snow Steam Iron

Krátkometrážní / Krimi

USA, 2017, 4 min

Zack Snyder

Bez dialógov ale za to zas úchvatný vizuál, toto je ten pravý Snyder. Drsné, dravé.(19.11.2017)

Sled klasických Snyderovských obrázkov, ktoré sa možno snažia byť niečim viac, no v konečnom dôsledku sú len pekne natočenými obrázkami bez hlbšieho zmyslu.(30.9.2017)

Pekne natočené obrázky. To Snyderovi ide. Nič viac. https://www.youtube.com/watch?v=gX71P3R4smQ 60% - 3*(28.10.2017)

// A všechny hvězdičky jsou za vizuální podobu, protože děj ani logiku tahle prkotinka bohuže nemá.(25.9.2017)

Ja mám ten Snyderov rukopis proste rád(25.9.2017)

Další důkaz (jako bych ho asi potřeboval),ze Snyder umí opravdu kouzlit krásně stylizované retro obrázky a navrch přidá ještě atmosféru. Zda to má nějaký přesah,dosah či zásah,to už je na každém,jak si to přebere. A výtky na jeho adresu,že je pořád stejný a ten jeho vizuál je na 1 brdo a blablabla,nechápu. Když se vám to nelíbí,tak se sakra na jeho filmy nedívejte.(25.8.2018)

Graficky povedené, další přidanou hodnotu jsem tam už ale neviděl.(22.12.2017)

Kéž by Snyder do konce života už jenom pobíhal po studiových backlotech a natáčel ajfounem kapry v kýblech a ženské s bouchačkama! Režírování bezvýznamných kraťasů na YouTube mu sedne.(29.9.2017)

Vizuálně silné stylistické cvičení se slabým obsahem, kdy má forma jednoznačně navrch. Zkrátka typický Snyder.(4.3.2018)

Pohár trpezlivosti pretiekol. Aj s absenciou dialógov ide o perfektný vizuálny zážitok. Snyder to v tejto rovine vie dobre rozbaliť. 80%(25.4.2020)

Příběh je jednoduchoučký a zajímavý snad jen tím, že je vyprávěn nechronologicky. Prim tudíž hraje vymazlená audiovizuální stránka, ze které srší Snyderův režisérský rukopis, a přes minimalistickou výpravu strká do kapsy mnohé vysokorozpočtové produkce. O to je obdivuhodnější, že celý filmek byl natočen mobilem. 75%(13.11.2017)

Funguje to spis jako SNyderuv showreel, nez jako kratky film. Kouka se na to ale moc hezky.(25.9.2017)

Nemám rád Synderův rukopis, nepřijde mi super ani cool. Ale udělat tohle na IPhone, to se cení.(25.9.2017)

Skvělá kamera. Beze slov a přesto velmi jasné a hezké sdělení myšlenky.(10.1.2019)

Tento filmík trošku doluje atmosféru, nemôžem si pomôcť, zo Sin City? A ide mu to tak na pol plynu, dá sa to pozrieť, veď to má len 4 minútky a to je jeho maximum. Asi najviac zaujme fakt, že tento kraťas bol nakrútený na iPhone...Ponaučenie do budúcnosti: niekto nevie spraviť poriadne fotky a niekto robí pozerateľné audiovizuálne diela....(26.2.2018)

Audiovizuálně dokonalé, atmosférou ještě víc než to. Pecka.(28.9.2018)

Snyderovi stačí mobil a vytvoří vizuálně zajímavější scény, než kdejaká TV i filmová produkce. Klobouk dolů a mimochodem pro ty méně chápavé, příběh je o pomstě.(8.11.2017)