Vilík: Rychle a vesele

Wheely

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Malajsie, 2018, 85 min

• pan_ponozka

Jestli se ti nelibila Auta od Pixaru, tohle se ti libit nebude. Ale jestli se ti Auta od Pixaru libila, tak se ti Vilik, no, taky libit nebude.(14.10.2018)

• malylada

Naprosto přesná kopírka slavnějších autíček. Po všech stránkách se snaží vyzobávat ty nejlepší věci z autíček, ale vše působí jako o dvě třídy horší napodobenina. Pokusy o hlášky, vtípky jsou trapné a můžou zaujmout maximálně ratolesti do první třídy. Naprostá zbytečnost...... 2/10(13.10.2018)

Je to kopírka slavnějších autíček a ani to tenhle animák nezastírá. Jede přesně podle dobře osvědčené šablony. Tohle jsou autíčka pro nejmenší.Bylo to barevné. Pořád se tu něco dělo, jelo se v pěkném tempu, občas pekelném, chvilek na oddech bylo minimálně. Dětská pozornost se přece nedá udržet kecama. Musí se něco hýbat, něco dít. Jinak to nejde. Absolvovala jsem se švagruší a synovcem a nepozoruju na sobě žádnou újmu na zdraví.(23.10.2018)