poster

Blade Runner: Black Out 2022

 • Japonsko

  ブレードランナー ブラックアウト2022

 • USA

  Blade Runner: Black Out 2022

Animovaný / Sci-Fi / Krátkometrážní

Japonsko, 2017, 16 min

Komentáře uživatelů k filmu (31)

 • DaViD´82
  ****

  Life doesn't mean living. Zatímco první dva kraťasy působily spíše z ranku nadbytečných, kterým by to slušelo v zapadlého menu v sekci vystřižených scén na domácích nosičích, tak tentokrát se nedá popřít, že Black Out obstojí i sám o sobě jako funkční povídka, která se světem Blade Runnera pracuje po svém, rozšiřuje ho zajímavým způsobem a to nejen po dechberoucí stránce designu a animace. Sice to má blíže k Ghost in the Shell (a nikoli kvůli anime zpracování) než Blade Runnerovi, ale to je věc jiná.(30.9.2017)

 • D.Moore
  ***

  Nemám rád anime a tenhle kraťas, jakkoliv zajímavé věci se v něm dějí, na tom nic nezměnil.(6.10.2017)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Hezkej výkres na zadaný téma - výtvarno a atmosféra prvotřídní. Z trojice doprovodných kraťasů k BR 2049 asi nejlepší, každopádně stejně jako zbylý dvě záležitosti "pouze" potěší a nic navíc nedodá. 7/10(8.10.2017)

 • Shakers
  ****

  https://www.youtube.com/watch?v=jP9FwuaI3aM 75% - 4*(15.10.2017)

 • ScarPoul
  *****

  Svet replikantov a Blade Runnerov je vizuálne podmanivý v každom prevedení. Toto by si žiadalo anime seriál.. alebo film. Fungovalo by to. Poetika a vizuál natoľko silný.. aký tu od pôvodného Ghost in the Shell už dlho nebol.(4.10.2017)

 • Scalpelexis
  ***

  Atmosféricky a artově bezvadné, původní náladu a melancholii Blade Runnera to připomíná věrně. Nicméně 10 minut čisté stopáže je uboze málo. Přivítal bych o něco delší náhled do minulosti obou aktérů, dodal by těm semi-apatickým a semi-filozofickým myšlenkám větší váhu. Drobný detail, ale nelahodily mi z ničeho nic nepřirozené pohyby a slow-mo.(29.9.2017)

 • Laxik
  ***

  Jsem zklamaný, nečekal jsem sice hloubku, ale rozhodně aspoň nějakou pointu. Místo toho jsem dostal desetiminutovou kapitolu z historie Země, takové intermezzo či video vložku mezi akty v PC hře. Žádný kontext, "jen" prvotřídní animace, stylová akce, slušná písnička na závěr a tři čtyři věty o motivaci různých stran konfliktu.(6.10.2017)

 • corpsy
  ***

  Tak jasné, anime je anime .Japončíci to žerú ( a v niektorých prípadoch aj ja ). Ale BLADE RUNNER je úplne o niečom inom. Zatiaľ všetky promo kraťasy boli mimo misu. Snáď sa splnia prvé ohlasy na celovečerák ( ...´´masterpiece´´ ... ) a atmosféra bude presne tam, kde bola pred 35 rokmi. Podľa spomínaných klipov, to tak zatiaľ nevyzerá. A ja len dúfam, že sa v záverečných titulkách BLADE RUNNERa 2049 nedočkám podobne sračkoidnej, (fuk)moderne znejúcej skladby, ako je tá, ktorá znie v tejto nedotiahnutej anime sci-fi.(28.9.2017)

 • joker.george
  ****

  Věřím, že by mě to zaujalo, i kdybych nevěděl, o co se jedná. Anime už mi není úplně cizí, takže mi tahle podoba nedělala problém, dokonce jsem se podivil, že nebylo se světem Blade Runnera spojeno dřív. Z konce šlo vyždímat ještě víc, ale aspoň jsem si takhle mohl domýšlet všechny důsledky, které měly velký dopad a byly ukázány v náznacích, sám. Tyhle předfilmy měly smysl, podařilo se jim rozvinout svět, zvýšit očekávání a připravit půdu pro hlavní chod.(15.10.2017)

 • easaque
  ***

  +3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2022 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](15.1.2018)

 • kajas
  **

  První dva bladerunnerovské kraťasy jsem brala jako celkem příjemné seznámení s novými postavami, anime mě ale zas tolik nebere a samotný výpadek mohl být jistě zpracován i v rámci Villeneuvova filmu (možná je, ale to zatím nemůžu soudit).(7.10.2017)

 • Gaaron
  ****

  Zatím nejlepší věc, co jsem z celého filmového BR univerza viděl.(19.10.2017)

 • C0r0ner
  ****

  Poslední miniprequel k novému Blade Runnerovi sází na akci místo atmosféry a animaci místo reality. Myslím, že by bylo jedno, pokud bych před Villeneuveovým celovečerákem tyhle tři kraťasy neviděl, ale určitě mi to pomůže lépe chápat souvislosti. I přes otravnou rákosnickou animaci kvalitní zážitek. 80%(10.10.2017)

 • VanTom
  ***

  Animovaný mikropříběh přibližuje teroristický čin, kterým replikanti ochromili společnost na desetiletí. Také samozřejmě nechybí nějaké to existenciální zafilosofování umělých bytostí. Normálka.(5.2.2018)

 • r3plicator
  ****

  Prosím, viac dobrých príbehov zo sveta Blade Runnera. [videné na Future Gate 2018 v Prahe](16.2.2018)

 • moviefreak
  ****

  Tak toto by som si kludne dal aj ako celovečerný anime film!!! Mladá bola riadne mrštná :)(29.9.2017)

 • PKD
  *****

  Pro mě,jako člověka,vyhledávajícího informace o událostech ve světe BR,velmi příjemná povinnost:) A ty krátká camea,no,mňamix.(5.10.2017)

 • filmmovier
  *****

  Ze tří BR kraťasů rozhodně vizuálně nejluxusnější, nejzajímavější, co se týče zpracování (anime nenávidím, ale tohle se mi fakt líbilo) a nejméně zbytečný, co se týče informací - čili nejdůležitější. Prvotřídní zpracování, prvotřídní atmosféra, spousta nových informací a celkem bohatý děj. Tyhle kraťasy fakt nejsou do počtu, stojí to za to a Výpadek byl fakt dobrej. Tahle podoba tomuhle světu navíc děsně sedí, fakt. 90%.(7.1.2018)

 • sirien
  **

  Doplní to příběh toho co byl vlastně ten "blackout". Ale vlastně nijak moc zajímavě - roztáhlý, předvídatelný...(1.1.2018)

 • Folky
  ***

  Nezajímavé. Nic nového mi to nedalo, nezaujalo a ani mě to nebavilo.(17.2.2018)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace