Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

(více)

Videa (24)

Ukázka z filmu 3

Recenze (205)

Hugo_brunasi 

všechny recenze uživatele

I když hodnotím tak, jak hodnotím, nevidím to až tak negativně. Jasně, herecký výkony jsou jaké jsou, ale koho tam čekáme? Aby to odpovídalo popisu, je logické, že tam nedají to nejlepší, co dokáže česká kultura nabídnout. Takže mi komentáře stylu: "příšerné herecké výkony" nedávají úplně smysl... mě to k takovému pořadu prostě sedí. Kdo čeká celovečerní holywoodskou reality, bude rozhodně zklamán. Kdo chce úplně vypnout mozek, je to pro něj ideální. Neříkám, že se na to dá koukat pořád, ale oceňuji formu něčeho, co tu pravděpodobně ještě nebylo (alespoň z pořadů natočených v tuzemsku) ()

Catr854 odpad!

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že tento cyklus nebyl zpočátku myšlem jako komedie, ale tvůrci se překonali a komedie z toho opravdu vyšla a člověk se zdejším hereckým výkonům může od srdce zasmát. Jsou zde také úžasná “věrohodnost” a skvělé napínavé pasáže. Tento film je skvělé okénko do policejního života. Kam se hrabou Četnické humoresky! ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Něco na způsob Nebezpečných vztahů, atd. Snaží se to tvářit autenticky, někteří na to skutečně skočí a žijí v domnění, že sledují realitu, ale ta je zcela jiná. Zjevné špatné herecké výkony, možná jen lehce zajímavé příběhy, jinak pořád ta samá, nahraná břečka, která klame lidi. Tedy, kromě nás, kteří víme, jak se to celé má. Já osobně tohle nemám rád. Raději se přikloním Prostřenu, či Výměně na konkurenčním kanálu. Tam jde aspoň o nefalšovanou realitu. (Pokud nenastrčí herce, o čemž samozřejmě vím.) Případně a krajně Soudní síni a jí podobným pořadům, kde je to zahrané dobře. ()

VashCZ odpad!

všechny recenze uživatele

"Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc." Achjo. Každý soudný člověk tomu dá jednu hvězdičku max. Tatík chtěl nastavit něco na televizi, tak hledám testovací obraz a narazím na TV na toto. Stojím zaražený... česká policie, super kvalita kamery, nějaký výpravný polokrimi? Policisté vcházejí do obchodu a tam sedí chlápek... asi se zlomenou nohou že spadnul do regálu? Ne, záhy zjišťuji, že je prý silně podnapilý a paní mu nadává že není v putyce. Následně ještě radí policistům. Pro člověka, co to chápe je to fakt špatné a pro méně chápavé je to matoucí ve smyslu, že můžou zaměnit s reálným nasazením. Kdyby to jednoduše přehrávali jako v divadle, chápu, a možná to i bude koukatelné a třebas i poučné, semtam bych přihodil kameňák. Ale toto. Asi první odpad co dávám. Styďte se něco takového natáčet. Tvle... *cry* on mě chtěl znásilnit, už jsem byla celá svlečená, mám trauma*rádobytraumatizovaná*... já vím, že je to těžké... ale aspoň přehrávat, ne se takto ztrapňovat. ... A to ještě nevíte, že se po minutě rozhodli jet po cestě dál a násilník se za zatáčkou plážo projížděl na kole, takže můžeme být i svědky zatčení :-D. ()

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Nesleduji tento pořad, ale při pátrání po něčem ke koukání na něj občas při přepínání TV narazím. Nejsem už nejmladší, ale za celý svůj život jsem neviděla běžícího policistu, který by pachatele pronásledoval. Všem zlodějíčkům a kapsářům je tento fakt zřejmě známý, takže u nás drobná pouliční kriminalita tak kvete. Alespoň v tomto pořadu mohu běžící strážníky, jako atrakci, vidět. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (5)

  • Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)
  • Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)
  • Hudba z úvodní znělky pochází od vydavetele Non-stop producer series a nese název „High Strung“ – zazněla i v několika seriálech společnosti Telemundo: Prisionera (od r. 2004), Amores de Mercado (od r. 2006), El Rostro de Analía (od r. 2008) a dalších. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama