• DzejjPii

Další z mnoha "fake" pořadů, s kterými se poslední dobou nějak roztrhnul pytel. Tenhle je ale natolik stupidní, že je svým způsobem vlastně velmi zábavný a stal se pro mě takovým guilty pleasure. Je to zcela evidentně fake a ti, kdo si myslí, že to je opravdové, těch je mi velmi líto a nechť si přečtou prohlášení Policie ČR, která se od pořadu distancuje. Postavy se většinou chovají naprosto dementně, dialogy jsou jako ze zvláštní školy, herecké výkony jsou až na vyjímky směšné a herci občas mají evidentně co dělat, aby se nezačali smát. Scénář je předvídatelný asi jako pedofil na dětském hřišti. Bavíme se tím, že se pokoušíme uhodnout, co se bude v pořadu dít dál a většinou se nám to i podaří. Budiž mi odpuštěno spoilerování u takového skvostu, ale stalo se tam třeba, že "policisté" byli přivoláni k autu, které mělo puštěné nahlas rádio. Když přijeli, tak zjistili, že týpkovi, který byl v autě, byl sebrán řidičák. Týpek samozřejmě tvrdil, že auto jenom umýval a čekal na svého otce. OK. Tak si popovídali, řekli mu, ať to ztlumí a jeli dál. A naprosto vždy, když to skončí takhle domluvou, tak se policisté rozhodnou udělat ještě jednu otočku kolem pro jistotu a můžete si být jisti, že při té další otočce už pachatele chytí. A samozřejmě tohohle chytli, jak jede s autem, i když má zákaz řízení. Zázračně se poté za několik sekund po tom, co ho chytli, také samozřejmě zčistajasna objevil jeho otec, aby se s ním mohl hnedka začít hádat. To samé se stalo s týpkem na hoverboardu, který měl na náměstí narážet do lidí. Když naši chrabří hrdinové přijeli, tak tam jenom stál a nic nedělal - takže to skončilo domluvou, že tam už teda jezdit nebude. Poté "policisté" odjeli, ale rozhodli se udělat pro jistotu ještě jednu otočku a samozřejmě, že ho při ní chytli, jak narážel do lidí. Chování "policistů" je také dosti podivné, pletou si občas pojmy, zatýkají lidi skoro na potkání a nebojí se křičet i na duševně nemocné. Určitě by je GIBS neminul, i když kdo ví, jak by to dopadlo, ku*va ty ku*do, že jo. Na druhou stranu, jsou extrémně efektivní a žádný zločinec se před nimi neschová, většinou teda kvůli tomu, že je pár metrů od nich a nenápadnej jak sáňky v létě. Kdyby byli policisté tak efektivní doopravdy, tak by zachvíli neměli co řešit. Jedno mi ale nejde do hlavy - proč se dělá takový fake pořad. Herci se s tím nebudou moci pochlubit, protože určitě museli podepsat nějakou formu mlčenlivosti a musí se je také všechny zaplatit. Předpokládám, že zadarmo to nedělají. Nevyšlo by levněji se s nějakými opravdovými policisty domluvit a jezdit s nimi doopravdy? Určitě by to nemělo takových zvratů a nebylo by to takové drama, když by půlku času strávili vypisování bločků, ale na druhou stranu - bylo by to skutečné a vyšlo by to asi i levněji, ne? Každopádně - toto dílo je rozhodně nepopsatelný skvost, který se musí vidět.(11.6.2018)

• josefnovak

Nedokážu pochopit, že se ještě stále pořad vysílá i po roce a půl. 90%obyvatelstva v ČR a SR si myslí že je to opravdové, skuteční policisté a skuteční pachatelé. Policisté opravdoví jsou, ale musí mít herecké nadání a ještě ke všemu to musí natáčet v době osobního volna, pachatelé a oběti jsou též herci, převážně z městských divadel a ochotníků. Jak můžou prezentovat, že je vše natáčeno skutečně. Téměř každý zákrok je zneužitím úřední osoby ( policisty ). Toto je jednoznačně nabádání ke zneužívání pravomoci úřední osoby ( ostatních OPRAVDOVÝCH policistů ), kteří by si z tohoto jednání mohli vzít příklad a takto zakročovat, tímto stylem by nám v ČR nezůstal ani jeden, jelikož by všichni za příliš tvrdý zákrok už seděli, nebo byli propuštěni ze služby. Odporné a hnusné. Zneužít takto diváky jen pro sledovanost!!!(5.3.2019)

• dragon94

Určitě to není zlé jak zde někteří říkají. Ano všechno je to nahrané, některé věci se opakují a některé případy a reakce lidí jsou tak pitomé, až bych řekl, že se jedná o samotnou parodii. Třeba, když policistovi mladík tvrdí, že nemá doma zvíře a nakonec se přizná, že teda má psa a oni pak vstoupí k němu do bytu a policista řekne, že tam má misku a vodítko, že asi nějaké zvíře má. :D Ale to větší je to někdy zábava. Každopádně příjemně se u toho objedvá takže ty 2* si to určitě zasllouží.(11.7.2018)

• kingik

I ty se staň policistou! Obíháte-li marně castingy, kde se vám nedostává role ani v reklamě na dětský zásyp, a největším majstrštykem bylo pro vás držení koně za uzdu v historické drámě ze švýcarsko/rumunské koprodukce, máte možnost získat vytouženou "hauptku". O to lépe, máte-li ještě doma z dětství hru "Malý policista". Na kamerovkách se jistě budete vyjímat atraktivně. Pak obvolejte své známé, že budete na Primě v reality show o práci policistů v terénu, podepsali jste ale klauzuli, která vám zakazuje mluvit o tom, že se jedná o zinscenované a naaranžované divadlo. Hrátkám se zločinem není možné odolat. Kde jinde uvidíte zcela reálně zachycené lidi v úzkých, kteří dokonale reálně bědují nad mladým násilníkem, co ho mají doma, nebo rozvedenou matku, které se o půlnoci z pokojíčku vypaří devítiletá dcera. Nejreálnější na tom je, že se to vysílá. Krásná show, v níž by se neztratil ani major Maisner. Václav. 0/10(14.10.2017)

Skupině zdejších přispěvatelů se podařilo odhalit, že v případě tohoto pořadu se jedná o pouhou rekonstrukci skutečných případů a tak zřejmě ze samé euforie a jistě oprávněné hrdosti na sebe sama, svorně osolili hodnocení větší než malou špetkou odpadů. Já si myslím, že jakožto rekonstrukce, je tenhle denní seriál dobrý a bez větších problémů sledovatelný.(12.6.2018)

• - Hudba z úvodní znělky pochází od vydavetele Non-stop producer series a nese název „High Strung“ – zazněla i v několika seriálech společnosti Telemundo: Prisionera (od r. 2004), Amores de Mercado (od r. 2006), El Rostro de Analía (od r. 2008) a dalších. (fiLLthe3DD)

• - Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)

• - Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)