• Blue.Shark

Nedivím se, má tenhle pořad právní tahanice kvůli tomu, že neukazuje skutečnou policejní práci, ačkoliv se tak prezentuje. Divím se spíš, že na to někdo kouká a že tu hrůzu ještě nezrušili kvůli otřesným výkonům, debilním "příběhům" a retardovanému formátu na bázi Soudkyně Barbary. Jsem bytostně přesvědčen, že pořady jako Policie v akci snižují IQ pravidelných diváků.(27.11.2017)

• Mark1983

V epizodě, v níž policie v akci vyrazila na hřbitov jsem poznal toho, co byl na barrandově v Nebezpečných vztazích jako lichvář chtící splácet půjčku, kterou sám umožnil a kterou už měl vrácenou. Pak byl ještě v Soudkyni Barbaře jako otec mající syna, který žil jako nemakačenko a hrál si na studenta. A protože kdyby epizody v autentické podobě by byly daleko působivější, dávám Policii v akci jen jednu hvězdičku.(19.10.2017)

• OneFreeMan

Tak toto je opravdu dokonalá show. Divák který má v palici alespoň kousek masa k ohřátí se nedokáže snad ani zasmát těm nuceným "hereckým výkonům". Evidentní je nejen scénář, ale také jakási paralela mezi policajty a policajty minulého režimu, tedy veřejné bezpečnosti... No, je snad potřeba ještě něco dodat?? Ano je... ODPAD, ZRUŠIT a NEVYSÍLAT!!!!(12.4.2019)

• mira.l

Megájvr hadr.... No tohle snad neni možný, to je na koukání něco tak blbýho, že by to nevymysleli a hlavně hůř nesehráli poslední ochotníci z Horní Dolní... Pominu-li všechno ostatní, co je špatně ( a že je toho mnoho), tak kdyby to mělo být "doopravdy" a dostal bych se do podobné situace, asi bych si sakra rozmyslel, jestli dám souhlas k tomu, aby mě během vyjednávání s policajtama někdo natáčel... Jinak dialogy na úrovni Soudkyně Barbarely......:p. Tfujtajbl vespolek.(10.11.2017)

• xray0045

Takovou prasarnu svet nevidel, herci jsou priserni, policie se oficialne distancovala od reality show a vubec se nedivim. V jednom dile jsem videl "policistku" co kryje sveho partaka tim ze misto na zlocince miri kolegovy na zada a pritom ma prst na spousti misto na tele zbrane. Dialogy jsou jak z pomocne skoly. Americka predloha ma o nekolik trid lepsi uroven a dokonce stab funguje vyrazne lepe. Dak k tomuhle paskvilu popisek dokumentarni je tezce zavadejici.(11.5.2018)

• - V 16. epizodě 2. série se opakovaně objeví záběr na policejní automobil, který má nápis „Policie“ na dveřích přelepen nápisem „Filmová rekvizita“. (Žralok)

• - Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)

• - Hudba z úvodní znělky pochází od vydavetele Non-stop producer series a nese název „High Strung“ – zazněla i v několika seriálech společnosti Telemundo: Prisionera (od r. 2004), Amores de Mercado (od r. 2006), El Rostro de Analía (od r. 2008) a dalších. (fiLLthe3DD)