Policie v akci (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV

Česko, 2017, 43 min

• mira.l

Megájvr hadr.... No tohle snad neni možný, to je na koukání něco tak blbýho, že by to nevymysleli a hlavně hůř nesehráli poslední ochotníci z Horní Dolní... Pominu-li všechno ostatní, co je špatně ( a že je toho mnoho), tak kdyby to mělo být "doopravdy" a dostal bych se do podobné situace, asi bych si sakra rozmyslel, jestli dám souhlas k tomu, aby mě během vyjednávání s policajtama někdo natáčel... Jinak dialogy na úrovni Soudkyně Barbarely......:p. Tfujtajbl vespolek.(10.11.2017)

• The Graduate

Jednoznačný odpad! Nahraná šaškárna, která říká občanům asi tohle: policie má vždycky pravdu a kdo si dovoluje se nějakým způsobem bránit, je horší zločinec než Hitler. Koho by přece zajímala nějaká základní práva, domovní svoboda, právo nevypovídat, atd., že. :) Absolutní hnus, jednak naprosto amatérským provedením a směšnými zápletkami, ale hlavně sdělením, které se touhle slátaninou táhne jako červená nit. Svým vyzněním by se "Policie v akci" perfektně hodila do 50. let a krásně by zapadla k propagandistickým filmům o zlých imperialistech.(30.4.2019)

• facebook.231

Tady někoho zjevně inspirovala kvalitní produkce TV Buzzrandov. Pořad o "skutečných" zločinech s "reálnými" policisty.No...nedalo mi to a musel jsem to zkouknout.A upřímě jsem se královsky bavil.To jak účastníci vystupují je tak k smíchu že tomu prostě nejde dát odpad :D Ještě ať tam hodí všeznalého Honzíka Musilů s ustaraným výrazem a bude to úplně dokonalé.(11.10.2017)

Kdybych měl hodnotit stejně, jako podobné smyšlené reality-show, tak by to byl samozřejmě odpad všech odpadů. Ale tady musím hodnotit to, že jako totální komedie to funguje na jedničku! Viděl jsem zatím asi deset pořadů, ale vždycky jsem se tak nasmál, že novodobé komedie můžou jít někam. Tyhle vymyšlené příběhy a jejich protagonisté včetně policejních příslušníků, to je taková prdel, že tvůrci tohoto pořadu musí být fakt bohové! Ty sehrané amatérské scénky, policajti, jak si vykládají cestou o počasí a co budou dělat večer - to prostě nikdy nikde neuvidíte, pouze na televizní stanici Prima. Divím se, že tohle nevysílá Barrandov, kterej je podobnýma žumpama dokonale zásoben. V jednom dílu do nějaké hospody, kam hlídka dorazila, že tam někdo okradl němou ženskou, tak všude byly plakáty a rekvizity z hororových filmů, jako Zombie, Hellraiser, Evil dead, Chucky, House of 1000 corpses a v televizi si zrovna místní štamgasti pouští film od Fulciho, to prostě jen tak neuvidíte!(2.8.2019)

• Kryštof_M

Úžasné... nelze najít slov... ach... krása. Pokaždé se nemohu dočkat okamžiku, kdy zapnu mou televizi a zavítá ke mne praporčík Jan Kaprálek s podpraporčíkem Tomášem Soukupem, aby konečně vyčistily ulice hlavního města od všech zločinů a nečistot dnešního zvráceného světa. Naši nadstrážmistři, strážmistri, podpraporčíci a další úžasní muži a ženy zákona vás přímo vtáhnou do nebezpečných ulic města Prahy, občas ( díky úžasné režii vlastně pokaždé) se cítíte jako by jste stáli po boku nadstrážmistryně Kamily Lůbalové a pomáhali jste jí při sundavání nově promovaných vesmírných inženýrů s nepatrným obsahem alkoholu v krvi z ocelové traverzy.... prostě mistrovské dílo, v dnešní době jsem nečekal, že ve směsici těch bizarních pořadů se najde ještě něco kvalitního.(29.7.2018)

• - Hudba z úvodní znělky zazněla už v americko-kolumbijskén seriálu Prisionera (od r. 2004) studia Telemundo, kde byla nedílnou součástí soundtracku. Skladba se rovněž objevila i v další produkci téhož studia, šlo o telenovelu Amores de mercado (od r. 2006). (fiLLthe3DD)

• - Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)

• - Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)