Policie v akci (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV

Česko, 2017, 43 min

• facebook.231

Tady někoho zjevně inspirovala kvalitní produkce TV Buzzrandov. Pořad o "skutečných" zločinech s "reálnými" policisty.No...nedalo mi to a musel jsem to zkouknout.A upřímě jsem se královsky bavil.To jak účastníci vystupují je tak k smíchu že tomu prostě nejde dát odpad :D Ještě ať tam hodí všeznalého Honzíka Musilů s ustaraným výrazem a bude to úplně dokonalé.(11.10.2017)

• Allien.9

Tak určitě.xD "Policie ČR na seriálu vysílaném FTV Primou žádným způsobem nespolupracovala. S ohledem na celou řadu dotazů k nově vysílanému seriálu s názvem „Policie v akci“, který se na obrazovkách FTV Prima poprvé objevil v pondělí 9. října, uvádíme, že Policie ČR se na tvorbě seriálu žádným způsobem nepodílela. Zároveň bychom chtěli uvést, že kvitujeme záměr producentů seznámit veřejnost s každodenní a mnohdy nelehkou policejní prací, nicméně v tomto formátu „reality show“ jej nemůžeme akceptovat. Stejně tak se neztotožňujeme s postupy herců - policistů, které nejsou v souladu s právními předpisy, ani s běžnou praxí, a často jsou uměle vyhrocené. S ohledem na skutečnost, že podle tvůrců projektu v seriálu mají figurovat skuteční policisté, začal se celou záležitostí zabývat odbor vnitřní kontroly Policejního prezidia ČR. Podle prvotního zjištění policisty v seriálu ztvárňují jak skuteční policisté, tak i civilisté. Kontrolní pracovníci zároveň zjistili, že policisté tuto „uměleckou činnost“ provozovali v době svého osobního volna. Odbor vnitřní kontroly se celou záležitostí i nadále zabývá, prozatím bez konkrétních závěrů." (kpt. Mgr. Iveta Skupien, tisková mluvčí Policejního prezidia ČR)(13.12.2018)

• OneFreeMan

Tak toto je opravdu dokonalá show. Divák který má v palici alespoň kousek masa k ohřátí se nedokáže snad ani zasmát těm nuceným "hereckým výkonům". Evidentní je nejen scénář, ale také jakási paralela mezi policajty a policajty minulého režimu, tedy veřejné bezpečnosti... No, je snad potřeba ještě něco dodat?? Ano je... ODPAD, ZRUŠIT a NEVYSÍLAT!!!!(12.4.2019)

• Kryštof_M

Úžasné... nelze najít slov... ach... krása. Pokaždé se nemohu dočkat okamžiku, kdy zapnu mou televizi a zavítá ke mne praporčík Jan Kaprálek s podpraporčíkem Tomášem Soukupem, aby konečně vyčistily ulice hlavního města od všech zločinů a nečistot dnešního zvráceného světa. Naši nadstrážmistři, strážmistri, podpraporčíci a další úžasní muži a ženy zákona vás přímo vtáhnou do nebezpečných ulic města Prahy, občas ( díky úžasné režii vlastně pokaždé) se cítíte jako by jste stáli po boku nadstrážmistryně Kamily Lůbalové a pomáhali jste jí při sundavání nově promovaných vesmírných inženýrů s nepatrným obsahem alkoholu v krvi z ocelové traverzy.... prostě mistrovské dílo, v dnešní době jsem nečekal, že ve směsici těch bizarních pořadů se najde ještě něco kvalitního.(29.7.2018)

• Noah07

První díly absolutní tragedie....postupem času je to lepší a lepší...je by to chtělo přidat na autentičnosti...jako,že např. sanitka která přijíždí je sanitka svozová ,policejní auta jsou ok ,až vylepšíte realnost akce ,tak přidám hvězdu....takhle děláte ze záchranářů kretény a amatéry např. poslední díl 231. dívka sražená autem,tržná tána na hlave a bolest v oblasti hrudní a vaši záchranáři ji ofáčujou hlavu a odvedou po svých do "žluté dodávky"..normální a reální záchranáři by jí dali límec a odnášeli by ji na nosítkách....poranění páteře atd.(25.10.2017)

• - V 16. epizodě 2. série se opakovaně objeví záběr na policejní automobil, který má nápis „Policie“ na dveřích přelepen nápisem „Filmová rekvizita“. (Žralok)

• - Hudba z úvodní znělky zazněla už v americko-kolumbijskén seriálu Prisionera (od r. 2004) studia Telemundo, kde byla nedílnou součástí soundtracku. Skladba se rovněž objevila i v další produkci téhož studia, šlo o telenovelu Amores de mercado (od r. 2006). (fiLLthe3DD)

• - Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)