• DzejjPii

Další z mnoha "fake" pořadů, s kterými se poslední dobou nějak roztrhnul pytel. Tenhle je ale natolik stupidní, že je svým způsobem vlastně velmi zábavný a stal se pro mě takovým guilty pleasure. Je to zcela evidentně fake a ti, kdo si myslí, že to je opravdové, těch je mi velmi líto a nechť si přečtou prohlášení Policie ČR, která se od pořadu distancuje. Postavy se většinou chovají naprosto dementně, dialogy jsou jako ze zvláštní školy, herecké výkony jsou až na vyjímky směšné a herci občas mají evidentně co dělat, aby se nezačali smát. Scénář je předvídatelný asi jako pedofil na dětském hřišti. Bavíme se tím, že se pokoušíme uhodnout, co se bude v pořadu dít dál a většinou se nám to i podaří. Budiž mi odpuštěno spoilerování u takového skvostu, ale stalo se tam třeba, že "policisté" byli přivoláni k autu, které mělo puštěné nahlas rádio. Když přijeli, tak zjistili, že týpkovi, který byl v autě, byl sebrán řidičák. Týpek samozřejmě tvrdil, že auto jenom umýval a čekal na svého otce. OK. Tak si popovídali, řekli mu, ať to ztlumí a jeli dál. A naprosto vždy, když to skončí takhle domluvou, tak se policisté rozhodnou udělat ještě jednu otočku kolem pro jistotu a můžete si být jisti, že při té další otočce už pachatele chytí. A samozřejmě tohohle chytli, jak jede s autem, i když má zákaz řízení. Zázračně se poté za několik sekund po tom, co ho chytli, také samozřejmě zčistajasna objevil jeho otec, aby se s ním mohl hnedka začít hádat. To samé se stalo s týpkem na hoverboardu, který měl na náměstí narážet do lidí. Když naši chrabří hrdinové přijeli, tak tam jenom stál a nic nedělal - takže to skončilo domluvou, že tam už teda jezdit nebude. Poté "policisté" odjeli, ale rozhodli se udělat pro jistotu ještě jednu otočku a samozřejmě, že ho při ní chytli, jak narážel do lidí. Chování "policistů" je také dosti podivné, pletou si občas pojmy, zatýkají lidi skoro na potkání a nebojí se křičet i na duševně nemocné. Určitě by je GIBS neminul, i když kdo ví, jak by to dopadlo, ku*va ty ku*do, že jo. Na druhou stranu, jsou extrémně efektivní a žádný zločinec se před nimi neschová, většinou teda kvůli tomu, že je pár metrů od nich a nenápadnej jak sáňky v létě. Kdyby byli policisté tak efektivní doopravdy, tak by zachvíli neměli co řešit. Jedno mi ale nejde do hlavy - proč se dělá takový fake pořad. Herci se s tím nebudou moci pochlubit, protože určitě museli podepsat nějakou formu mlčenlivosti a musí se je také všechny zaplatit. Předpokládám, že zadarmo to nedělají. Nevyšlo by levněji se s nějakými opravdovými policisty domluvit a jezdit s nimi doopravdy? Určitě by to nemělo takových zvratů a nebylo by to takové drama, když by půlku času strávili vypisování bločků, ale na druhou stranu - bylo by to skutečné a vyšlo by to asi i levněji, ne? Každopádně - toto dílo je rozhodně nepopsatelný skvost, který se musí vidět.(11.6.2018)

• xray0045

Takovou prasarnu svet nevidel, herci jsou priserni, policie se oficialne distancovala od reality show a vubec se nedivim. V jednom dile jsem videl "policistku" co kryje sveho partaka tim ze misto na zlocince miri kolegovy na zada a pritom ma prst na spousti misto na tele zbrane. Dialogy jsou jak z pomocne skoly. Americka predloha ma o nekolik trid lepsi uroven a dokonce stab funguje vyrazne lepe. Dak k tomuhle paskvilu popisek dokumentarni je tezce zavadejici.(11.5.2018)

• VashCZ

"Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc." Achjo. Každý soudný člověk tomu dá jednu hvězdičku max. Tatík chtěl nastavit něco na televizi, tak hledám testovací obraz a narazím na TV na toto. Stojím zaražený... česká policie, super kvalita kamery, nějaký výpravný polokrimi? Policisté vcházejí do obchodu a tam sedí chlápek... asi se zlomenou nohou že spadnul do regálu? Ne, záhy zjišťuji, že je prý silně podnapilý a paní mu nadává že není v putyce. Následně ještě radí policistům. Pro člověka, co to chápe je to fakt špatné a pro méně chápavé je to matoucí ve smyslu, že můžou zaměnit s reálným nasazením. Kdyby to jednoduše přehrávali jako v divadle, chápu, a možná to i bude koukatelné a třebas i poučné, semtam bych přihodil kameňák. Ale toto. Asi první odpad co dávám. Styďte se něco takového natáčet. Tvle... *cry* on mě chtěl znásilnit, už jsem byla celá svlečená, mám trauma*rádobytraumatizovaná*... já vím, že je to těžké... ale aspoň přehrávat, ne se takto ztrapňovat. ... A to ještě nevíte, že se po minutě rozhodli jet po cestě dál a násilník se za zatáčkou plážo projížděl na kole, takže můžeme být i svědky zatčení :-D.(22.7.2019)

• Ryuuhei

Něco na způsob Nebezpečných vztahů, atd. Snaží se to tvářit autenticky, někteří na to skutečně skočí a žijí v domnění, že sledují realitu, ale ta je zcela jiná. Zjevné špatné herecké výkony, možná jen lehce zajímavé příběhy, jinak pořád ta samá, nahraná břečka, která klame lidi. Tedy, kromě nás, kteří víme, jak se to celé má. Já osobně tohle nemám rád. Raději se přikloním Prostřenu, či Výměně na konkurenčním kanálu. Tam jde aspoň o nefalšovanou realitu. (Pokud nenastrčí herce, o čemž samozřejmě vím.) Případně a krajně Soudní síni a jí podobným pořadům, kde je to zahrané dobře.(18.10.2017)

• radomiil

A mě zdál se už odněkud býti povědomý Barrandovácký kouzelný zapomětlivý dědek, jemuž vlastním přičiněním v legendární epizodě, která jistojistě musela čerpat skutečný námět):-{( padaly ze stromu dolarovky místo zlatých hrušek/tohle by nedali společně dokupy ani Hitchcock s Carpenterem/aneb Nebezpečné vztahy přenesené na ulici v podobě tupých rádoby uniforem, jímž tu pouze a jenom chyběl exprtní všeználek HONZA,který MUSIL patrně rozdávat svá moudra za kamerou...z mého pohledu i jakožto bývalého mnohaletého"měštáka" si troufám takovouhle slátanou dokuudálost roku označit za příměs Tv ubohosti, bez jediné kapky patřičné hodnoty-v zahraničí pokud možno vytváří autentický formát s protokolem.(29.10.2017)

• - Hudba z úvodní znělky pochází od vydavetele Non-stop producer series a nese název „High Strung“ – zazněla i v několika seriálech společnosti Telemundo: Prisionera (od r. 2004), Amores de Mercado (od r. 2006), El Rostro de Analía (od r. 2008) a dalších. (fiLLthe3DD)

• - Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)

• - V 16. epizodě 2. série se opakovaně objeví záběr na policejní automobil, který má nápis „Policie“ na dveřích přelepen nápisem „Filmová rekvizita“. (Žralok)