Hele Muppete, kdo tady vraždí?

• USA The Happytime Murders (více)

Dva detektivové - člověk a loutka - musí spolupracovat, aby dopadli vraha. Ve světě, kde loutky koexistují s lidmi, ale jsou považovány za druhořadé občany, byl Phil Phillips prvním loutkovým policajtem na policejním oddělení v Los Angeles (LAPD). Nyní je soukromým detektivem, který má lidskou sekretářku Bubbles a je najat loutkovou klientkou Sandrou, aby zjistil, kdo ji vydírá. Phil vede vyšetřování v porno prodejně, která je vlastněna loutkami, a když jde dozadu, aby zkontroloval jejich záznamy, neznámý útočník zabije každého přítomného, ​​včetně pana Bumblypantsa, který hrál v „The Happytime Gang“, oblíbeném a milovaném sitcomu loutkové televize z 90-tých let. Přijde policie a Phil se po létech setkává s bývalou parťačkou, detektivem Connie Edwardsovou (Melissa McCarthy). Bylo to jen loupežné přepadení, které nevyšlo nebo vražda? Jsou nuceni začít spolupracovat, aby se dopátrali pravdy. (TV JOJ)

T2 odpad!

Rozpočet $40miliónovTržby USA $20,706,452 Tržby Celosvetovo $27,506,452▐ Tak koho toto ako napadlo, ten to prestrelil asi na riadnom tripe kokáča. Mimo misu ako hrom a na vrch spuchlina Melissa McCarthy. Blivajz na entú. /0%/ ()

tron

„Viete, čo urobia plyšákovi v base? Vyberú z neho plyš, strčia doňho ryžu a potom ho ošukajú tak, až z neho bude ryžový nákyp.“ Tento film už z trailerov budil dojem, že jeho najvýraznejšou zložkou budú vulgárni mupeťáci. A to sa potvrdilo. Nadávajúci, sexujúci a iné „protirodinné“ veci veselo stvárajúce potvorky sú najzábavnejšou zložkou snímky... ktorá však bohužiaľ čoskoro upadne do stereotypu. Pri 80. nadávke a 15. sexuálnom fóre sa prestanete chechtať a začnete letargicky pozerať na hodinky. Melissu McCarthy mám rád a páčila sa mi aj tu. Stavila na takú tú svoju klasiku, neprekvapujúcu, ale (minimálne na mňa určite) stále fungujúcu. So svojim mupeťáckym parťákom vytvorila dobrú dvojku a niektoré scény sú fakt drsné. Potešia aj zábavné hlášky („Nažer sa cukru, debil!“) a dialógy („Možno na to nevyzerám, ale som sexuálna dračica.“ – „A to znamená čo?“). Ale scenár je prekvapivo nezáživný, nudný a plný buddy klišé. Tvorcovia si asi mysleli, že keď „typický“ buddy movie noir scenár našraubujú na mupeťákov, nebude to vadiť, no ale ono to vadí a to tak, že dosť. Napriek tomu prižmurujem oči a dávam VEĽMI opatrných 60%, pretože zbožňujem, keď sú podobné kofotiny robené so smrteľne vážnou tvárou a ide sa do nich naplno. ()

hellstruck

Jasně, když si odmyslíte muppety a výborné fóry, vyleze vám z toho ta nejotřepanější zápletka. Jenomže podoba světa sdíleného s živými loutkami mě donutila se smát nahlas jako dlouho žádný film předtím. Ať už to byly slovní přestřelky, cukr šňupající muppeti, stříkající muppeti, nebo transplantovaná "fluffy" ledvina, já se nad tím fungováním absurdního světa fakt bavila. ()

D.Moore

Bavil jsem se lépe než jsme čekal. Zajímavé ovšem je, že to nebylo ani tak zásluhou obhroublých slovních přestřelek (i když i ty byly jakýmsi neodolatelným způsobem fajn), nýbrž zásluhou skvělého světa, v němž se film odehrává. Neměl jsem nejmenší problém uvěřit, že v něm lidé a plyšáci žijí přirozeně pospolu stejně jako třeba lidé a kreslouni ve Falešné hře s králíkem Rogerem, a bavilo mě pozorovat, co v tom světě je jinak, jak co funguje… A v tomto ohledu přišli tvůrci se spoustou nápadů, které byly prostě a jednoduše skvělé. Že s v těch úžasných kulisách odehrává vcelku klasický příběh z drsné školy o bývalém policistovi, který se živí jako soukromé očko a po návštěvě setsakra svůdné klientky s tajemstvím se zaplete do něčeho, co si ani nedokázal představit… ? Někdo to může brát jako minus, já to beru jako fór na druhou. Navíc Melissa McCarthy tu nebyla trapná a více než bonusem byla moje oblíbená komička Maya Rudolph v roztomilé roli sekretářky. ()

Dzeyna

Já mupety teda moc nemusím, nicméně tohle bylo celkem v pohodě a Melissa se do takových filmů hodí, takže se mi to i celkem líbilo. ()

silentname

Možno ma budú viacerí neznášať, no ja som si toto užil. "The Happytime Murders" je podľa mňa dobre spracovaná komédia so vcelku originálnymi fórmi, ktoré ma berú. Nemôžem povedať, že by to občas neprestrelili, no i tak mám pocit, že som sa rehotal na tomto viac, než na väčšine komédií, ktoré vznikli v americkej produkcii. A zaslúži si to rozhodne vyšší rating, než to tu má teraz. Mám celkom rád Melissu McCarthy a myslím si, že v tomto filme celkom dokáže aj fungovať. Má tu pár dobrých hlášok a dokonca mám pocit, že svoju rolu berie maximálne vážne. Napriek tomu, že celý tento film je absolútne unikátna blbina. Lenže film o tom vie, a užíva si to a robia z toho maximum čo môžu. A triky v tomto filme nie sú najhoršie. Dokonca si myslím, že sú spracované dobre. Osobne mám tu pár mínusov, ktoré však nevedia film akosi posunúť nikam vyššie. V prvom rade si povedzme, že od určitého momentu bude veľmi jednoznačné kto je skutočným vrahom. A nebudete mať problém to odhaliť veľmi skoro. Takže v tomto filme si film mohol trošku viac uchovať nejaké tajomstvá, ktoré by nás mohli nejako viac prekvapiť. Lenže potom nám v podstate všetko jednoznačne vyklopia na tanier a už sa ten záujem stráca. A nebyť toho dobrého partnerstva a dobrých fórov, tak by to možno už trošku strácalo dych. Ale sú tam. A myslím si, že nemal som problém si to pozrieť raz a nemal by som problém, ak by sa z toho stala aj séria. Potenciál tam podľa mňa je. Hodnotenie: B ()

SeBig

Tak hudbu vybíral můj člověk. Jinak je to fakt kravina s občas dost přihlouplým humorem, kterej spíš převažoval, nad celkem povedenými jokes. ()

Marze

Pokud chcete vidět grafický loutkový sex, je to film pro vás. Happytime Murders je nezábavné bahno bez duše. A herečky Melissa McCarthy a Elizabeth Banks zde plýtvají časem. Děj se odehrává v Los Angeles , kde spolu žijí lidé a loutky. Dva detektivové - lidský a loutka jsou nuceni spolu spolupracovat a řešit brutální vraždy. ()

eraserhead666

Říkal jsem si, že jsem už dlouho v ničem neviděl Melissu a narazil na tohle. Jako jo, je to prosté a jednoduché, ale neskutečně zábavné. Muppeti jsou skvělí. Tohle mi fakt sedlo. Blbost přesně pro mě. ()

BoPo

Nájdete tu niečo z filmu Čínská čtvrť, niečo z Poslední skaut, jednu scénu ako keby z 8mm, atď. V hlave zostanú Kraví cecky 2 s podtitulom Ještě vystříkanejší. No a potom samozrejme orgazmová scéna. Ako to celé zhodnotiť? Lepšie než Méďa 2. ()

corpsy

Z kritikmi udupaného a divákmi ignorovaného finančného prepadáku, sa stalo prekvapenie, ktoré na prekvapenie funguje. Hlášky sú primárnym bodom kvality a je na počudovanie, že Amerika tento pre nich ušitý paskvil neprijala. Vlastne to prijal málokto. Zábava je ale prichystaná pre každého, kto si rád odfúkne pri komédii plnej nekorektnosti a drsného vtipu. ()

ledzepfan

Vypiplaná žánrovka rafinovaně si hrající se schématičností všech těch noiroidních příběhů o životem zvalchovaném (expolicejním) soukromém očku, který natrefí na ženskou a případ, který sahá hlouběji než se na první pohled zdá. Muppeťácký koncept, se spoustou promyšlených detailů, celou tuhle žánrovou hru samozřejmě podkopává, přiživuje, oživuje, rozvrací a akceleruje. Loutky zde nejsou prvoplánová atrakce která po patnácti minutách ztratí svou přitažlivost. Jsou tak zručně vydesignované a napsané, že je po chvilce člověk začne vnímat jako zcela plnohodnotné charaktery přestože se, díky pravidelným dávkám reálií z muppetího života, nikdy nevytratí to kouzlo absurdního kontrastu loutkového vs. lidského světa. ()

Vxxx

Neuvěřitelně nevtipná hloupost. Melissa McCarthy to maličko zachraňovala, proto ta jedna hvězda. Nezasmála jsem se ani jednou. Opravdu velice nepovedené. Jediné co stálo za to? Ending credits. 1* ()

ben666

Nehorázně ujetá blbost, která je ale tak blbá, až je vlastně dobrá. Asi bychom se shodli, že sofistikovaný příběh nikdo nečekal a je vlastně až s podivem, jak funguje v rámci možností dobře. Zvraty se dají odhadnout dopředu, ale ač si to mnozí neuvědomí, film má v sobě i pár věcí, které by rozvinuté a propracovanější mohli obstát i v serióznějším filmu. Takhle ale zůstává jen tupější komedie, u které když vypnete mozek a necháte se 90 minut bavit, asi nic nezkazíte. ()

mortak

Jako drsná detektivka s drsným muppetem v hlavní roli by to fungovalo. Bohužel Melissa McCarthy a tuny spermatu tu správnou atmosféru spolehlivě zabíjí. Mellissa prostě není tak dobrá herečka jako Bob Hoskins, který uměl skvěle komunikovat s kresleným zajícem. Ona jen odříkává své repliky do prázdna. Její plyšový parťák je na tom herecky a charismatem o několik tříd výše. Škoda, že mu scénář předepisuje tolik fekálního humoru a on jako loutka se tomu nemůže bránit. ()

oveckaoa

Tohle je ukázkový příklad filmu s příšernými lidskými herci. Melissa Mccarthy je příšerná herečka a směle si může podat ruku s Rebel Wilson a soutěžit kdo z nich je horší o ostatním castingu nemluvě od toho černocha po tu sekretářku. Celé to zachraňují pouze mupeti a oplzlý humor. který se časem, ale ohraje jelikož, když je skoro v každé páté větě sexuální narážka už to vtipné není. 40 procent za mupetí sex (scéna je v traileru) pointu a postavu té mupetky co chtěla vyšetřit ten případ svého vydírání. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády