poster

Hele Muppete, kdo tady vraždí?

 • USA

  The Happytime Murders

 • Slovensko

  Pozri, Mupet, kto tu vraždí!

 • Nový Zéland

  The Happytime Murders

 • Velká Británie

  The Happytime Murders

 • Austrálie

  The Happytime Murders

 • Kanada

  The Happytime Murders

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA / Čína, 2018, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (46)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $20,706,452 Tržby Celosvetovo $27,506,452▐ Tak koho toto ako napadlo, ten to prestrelil asi na riadnom tripe kokáča. Mimo misu ako hrom a na vrch spuchlina Melissa McCarthy. Blivajz na entú. /0%/(7.3.2019)

 • tron
  ***

  „Viete, čo urobia plyšákovi v base? Vyberú z neho plyš, strčia doňho ryžu a potom ho ošukajú tak, až z neho bude ryžový nákyp.“ Tento film už z trailerov budil dojem, že jeho najvýraznejšou zložkou budú vulgárni mupeťáci. A to sa potvrdilo. Nadávajúci, sexujúci a iné „protirodinné“ veci veselo stvárajúce potvorky sú najzábavnejšou zložkou snímky... ktorá však bohužiaľ čoskoro napriek tomu upadne do stereotypu. Pri osemdesiatej nadávke a pätnástom sexuálnom fóre sa prestanete chechtať a začnete letargicky pozerať na hodinky. Melissu McCarthy mám rád a páčila sa mi aj tu. Stavila na takú tú svoju klasiku, neprekvapujúcu, ale (minimálne na mňa určite) stále fungujúcu. So svojim mupeťáckym parťákom vytvorila dobrú dvojku a niektoré scény sú fakt drsné. Potešia aj zábavné hlášky („Nažer sa cukru, debil!“) a dialógy („Možno na to nevyzerám, ale som sexuálna dračica.“ – „A to znamená čo?“). Ale scenár je prekvapivo nezáživný, nudný a plný buddy klišé. Tvorcovia si asi mysleli, že keď „typický“ buddy movie noir scenár našraubujú na mupeťákov, nebude to vadiť, no ale ono to vadí a to tak, že dosť. Napriek tomu prižmurujem oči a dávam VEĽMI opatrných 60%, pretože zbožňujem, keď sú podobné kofotiny robené so smrteľne vážnou tvárou a ide sa do nich naplno.(18.6.2019)

 • hellstruck
  ****

  Jasně, když si odmyslíte muppety a výborné fóry, vyleze vám z toho ta nejotřepanější zápletka. Jenomže podoba světa sdíleného s živými loutkami mě donutila se smát nahlas jako dlouho žádný film předtím. Ať už to byly slovní přestřelky, cukr šňupající muppeti, stříkající muppeti, nebo transplantovaná "fluffy" ledvina, já se nad tím fungováním absurdního světa fakt bavila.(3.1.2020)

 • D.Moore
  ****

  Bavil jsem se lépe než jsme čekal. Zajímavé ovšem je, že to nebylo ani tak zásluhou obhroublých slovních přestřelek (i když i ty byly jakýmsi neodolatelným způsobem fajn), nýbrž zásluhou skvělého světa, v němž se film odehrává. Neměl jsem nejmenší problém uvěřit, že v něm lidé a plyšáci žijí přirozeně pospolu stejně jako třeba lidé a kreslouni ve Falešné hře s králíkem Rogerem, a bavilo mě pozorovat, co v tom světě je jinak, jak co funguje… A v tomto ohledu přišli tvůrci se spoustou nápadů, které byly prostě a jednoduše skvělé. Že s v těch úžasných kulisách odehrává vcelku klasický příběh z drsné školy o bývalém policistovi, který se živí jako soukromé očko a po návštěvě setsakra svůdné klientky s tajemstvím se zaplete do něčeho, co si ani nedokázal představit… ? Někdo to může brát jako minus, já to beru jako fór na druhou. Navíc Melissa McCarthy tu nebyla trapná a více než bonusem byla moje oblíbená komička Maya Rudolph v roztomilé roli sekretářky.(6.11.2019)

 • 2-Xtreme
  ***

  Pripomenulo mi to Meet the Feebles od Jacksona. Celkom zabava, sprosta zabava.(4.6.2019)

 • Dzeyna
  ***

  Já mupety teda moc nemusím, nicméně tohle bylo celkem v pohodě a Melissa se do takových filmů hodí, takže se mi to i celkem líbilo.(18.2.2019)

 • SeBig
  **

  Tak hudbu vybíral můj člověk. Jinak je to fakt kravina s občas dost přihlouplým humorem, kterej spíš převažoval, nad celkem povedenými jokes.(25.5.2020)

 • BoPo
  **

  Nájdete tu niečo z filmu Čínská čtvrť, niečo z Poslední skaut, jednu scénu ako keby z 8mm, atď. V hlave zostanú Kraví cecky 2 s podtitulom Ještě vystříkanejší. No a potom samozrejme orgazmová scéna. Ako to celé zhodnotiť? Lepšie než Méďa 2.(27.2.2019)

 • silentname
  ****

  Možno ma budú viacerí neznášať, no ja som si toto užil. "The Happytime Murders" je podľa mňa dobre spracovaná komédia so vcelku originálnymi fórmi, ktoré ma berú. Nemôžem povedať, že by to občas neprestrelili, no i tak mám pocit, že som sa rehotal na tomto viac, než na väčšine komédií, ktoré vznikli v americkej produkcii. A zaslúži si to rozhodne vyšší rating, než to tu má teraz. Mám celkom rád Melissu McCarthy a myslím si, že v tomto filme celkom dokáže aj fungovať. Má tu pár dobrých hlášok a dokonca mám pocit, že svoju rolu berie maximálne vážne. Napriek tomu, že celý tento film je absolútne unikátna blbina. Lenže film o tom vie, a užíva si to a robia z toho maximum čo môžu. A triky v tomto filme nie sú najhoršie. Dokonca si myslím, že sú spracované dobre. Osobne mám tu pár mínusov, ktoré však nevedia film akosi posunúť nikam vyššie. V prvom rade si povedzme, že od určitého momentu bude veľmi jednoznačné kto je skutočným vrahom. A nebudete mať problém to odhaliť veľmi skoro. Takže v tomto filme si film mohol trošku viac uchovať nejaké tajomstvá, ktoré by nás mohli nejako viac prekvapiť. Lenže potom nám v podstate všetko jednoznačne vyklopia na tanier a už sa ten záujem stráca. A nebyť toho dobrého partnerstva a dobrých fórov, tak by to možno už trošku strácalo dych. Ale sú tam. A myslím si, že nemal som problém si to pozrieť raz a nemal by som problém, ak by sa z toho stala aj séria. Potenciál tam podľa mňa je. Hodnotenie: B(3.12.2018)

 • Marze
  *

  Pokud chcete vidět grafický loutkový sex, je to film pro vás. Happytime Murders je nezábavné bahno bez duše. A herečky Melissa McCarthy a Elizabeth Banks zde plýtvají časem. Děj se odehrává v Los Angeles , kde spolu žijí lidé a loutky. Dva detektivové - lidský a loutka jsou nuceni spolu spolupracovat a řešit brutální vraždy.(26.12.2018)

 • eraserhead666
  *****

  Říkal jsem si, že jsem už dlouho v ničem neviděl Melissu a narazil na tohle. Jako jo, je to prosté a jednoduché, ale neskutečně zábavné. Muppeti jsou skvělí. Tohle mi fakt sedlo. Blbost přesně pro mě.(25.6.2019)

 • Vxxx
  *

  Neuvěřitelně nevtipná hloupost. Melissa McCarthy to maličko zachraňovala, proto ta jedna hvězda. Nezasmála jsem se ani jednou. Opravdu velice nepovedené. Jediné co stálo za to? Ending credits. 1*(29.8.2018)

 • ivishka
  ***

  Je to ptákovina, ale muselo to být hodně pracné vést ty loutky a tak. Melissa opět nezklamala :-D.(3.3.2019)

 • ledzepfan
  ****

  Vypiplaná žánrovka rafinovaně si hrající se schématičností všech těch noiroidních příběhů o životem zvalchovaném (expolicejním) soukromém očku, který natrefí na ženskou a případ, který sahá hlouběji než se na první pohled zdá. Muppeťácký koncept, se spoustou promyšlených detailů, celou tuhle žánrovou hru samozřejmě podkopává, přiživuje, oživuje, rozvrací a akceleruje. Loutky zde nejsou prvoplánová atrakce která po patnácti minutách ztratí svou přitažlivost. Jsou tak zručně vydesignované a napsané, že je po chvilce člověk začne vnímat jako zcela plnohodnotné charaktery přestože se, díky pravidelným dávkám reálií z muppetího života, nikdy nevytratí to kouzlo absurdního kontrastu loutkového vs. lidského světa.(8.6.2019)

 • ben666
  ****

  Nehorázně ujetá blbost, která je ale tak blbá, až je vlastně dobrá. Asi bychom se shodli, že sofistikovaný příběh nikdo nečekal a je vlastně až s podivem, jak funguje v rámci možností dobře. Zvraty se dají odhadnout dopředu, ale ač si to mnozí neuvědomí, film má v sobě i pár věcí, které by rozvinuté a propracovanější mohli obstát i v serióznějším filmu. Takhle ale zůstává jen tupější komedie, u které když vypnete mozek a necháte se 90 minut bavit, asi nic nezkazíte.(10.6.2019)

 • corpsy
  ***

  Z kritikmi udupaného a divákmi ignorovaného finančného prepadáku, sa stalo prekvapenie, ktoré na prekvapenie funguje. Hlášky sú primárnym bodom kvality a je na počudovanie, že Amerika tento pre nich ušitý paskvil neprijala. Vlastne to prijal málokto. Zábava je ale prichystaná pre každého, kto si rád odfúkne pri komédii plnej nekorektnosti a drsného vtipu.(28.2.2019)

 • tufr
  ***

  To byla taková chujovina!! Vůbec mi to nevadilo 🤠🤠 60 %(19.3.2019)

 • mortak
  **

  Jako drsná detektivka s drsným muppetem v hlavní roli by to fungovalo. Bohužel Melissa McCarthy a tuny spermatu tu správnou atmosféru spolehlivě zabíjí. Mellissa prostě není tak dobrá herečka jako Bob Hoskins, který uměl skvěle komunikovat s kresleným zajícem. Ona jen odříkává své repliky do prázdna. Její plyšový parťák je na tom herecky a charismatem o několik tříd výše. Škoda, že mu scénář předepisuje tolik fekálního humoru a on jako loutka se tomu nemůže bránit.(31.5.2019)

 • laik_60
  odpad!

  prečo sa taketo filmy točia ? pre koho ? :((16.5.2020)

 • sedm.1
  ****

  Samozřejmě se jedná o strašnou sračku, ale klidně mě zabijte, ta sračka je zábavná a já se prakticky po celou dobu dost dobře bavil. V žádném případě tedy nejde o podívanou pro náročné publikum, jak úroveň zápletky, tak především humoru je totiž tak hloupoučký, že tato divácká obec by si u toho po pár minutách vytrhala vlasy a vypíchla oči, takže prostě hledat v tomto snímku cokoliv náročnějšího, či oduševnělého nemá vůbec smysl, což ovšem na druhou stranu nelze tvůrcům ale příliš vytýkat, neboť oni tímto svým počinem jistě neměli ani v úmyslu něčeho takového dosáhnout, tady jde čistě jen skutečně o pobavení, a to i za cenu toho, že jde v podstatě jen o humor vulgární, sexistický a mírně řečeno hodně jednoduchý, ale opakuji, já s tím neměl ani trochu problém, neboť veškeré ty fórky mají prostě šťávu a vážně fungují. Zápletka je samozřejmě o hovně, tváří se to jako nějaká buddy movie, s krimi podtextem, ale díky těm všem Muppetům to vyznívá spíš jen jako parodie na tento typ filmů, kde se nedá brát vážně ani vteřina, nicméně na druhou stranu to má celé docela spád a znovu díky Muppetům i pár fakt netuctových scén, které disponují nápadem a neobvyklostí. Hodnocení obsazení je pak docela těžké, každopádně výkony Muppetů jsou fakt přesvědčivé 8D, no a Melissa McCarthy je prostě Melissa McCarthy, k ní se nemá cenu víc vyjadřovat, ta už jiná nebude. Zkrátka, v tomto případě je vše jasné, jedná se o film velmi, velmi nenáročný, s primitivním humorem, otřepanou, přiblblou zápletkou, já se ale přesto bavil fakt skvěle, za mě lehce nadprůměrná zábava, ovšem znovu je nutné upozornit, je to fakt tupost na entou 8D. P.S. český distributor se zase jednou vytáhl s tuzemským názvem, za tohle by si zodpovědná osoba zasloužila pořádný kopanec do koulí!(6.3.2019)

<< předchozí 1 2 3