Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Ent.)

Videa (11)

Trailer 6

Recenze (246)

kingik 

všechny recenze uživatele

Dámská špionská jízda (Evropou). Zjištění, že Mila Kunis po hodinách procedur v maskérně je stále schopná se za bílého dne ukazovat mezi lidmi, sjíždět starou Prahu na kole a v blond paruce akčně zasahovat v Berlíně, dává naději, že jí Ashton Kutcher ještě napříště povolí turismus. Zatrhnout by měli Kate McKinnon její komediální herectví. Její trapné výstupy občas převažovaly a brzdily děj. Komerčně se film nepotkal s očekávaným výsledkem, o to víc příjemně překvapilo tvůrčí hledisko, zejména režie je hodně dobrá. A vysokou kvalitu mají akční scény. Režisérka Susanna Fogel je doposud zažitá jen jako televizní tvůrce, okamžitě se ale dokázala adaptovat i na filmové pole. Akčním scénám je povoleno být drsnější, takže nechybí časté průstřely a časté pády z výšky, které končí smrtelně. Počet úmrtí byl korigován u hlavních postav, film je přece jen veden za komedii, tudíž převládají úsměvné scény a vtipné momenty. Režie nasbírala četné plusy, scénář už tak extrovní není. Dokonce po nějaké době film vypadne z tempa, to je normální vzhledem k nemalé stopáži, prostor mají dialogová cvičení hlavních hrdinek, ani závěrečný zvrat nepatří k originálním. Duo sympatických hlavních ženských hvězd je poměrně originální odpovědí na mužské uhlazené hrdiny, režie je na vysoké úrovni, technické známky to má též vysoké, jen scénář má svá slabá a okopírovaná místa. 9/10 ()

castor 

všechny recenze uživatele

Skoro dvě hodiny (a je to sakra hodně) ze špiónského světa, zajímaví záporáci a děsivé záporačky a do toho dvě trubky. Jedna právě dostala kopačky přes textovku, ovšem nemá příležitost to svému (ex)milému pořádně vytmavit, protože jí někdo rozstřílí byt i s ním. Tady jde o kejhák, proto i s kámoškou vyráží na evropský trip plný nebezpečí. Včetně pražské zastávky. Nejde o sofistikovanost děje, jde o to, jak si to celé sedne a kolik humoru tvůrci nasypou na diváka, protože u natáčení se evidentně zúčastnění bavili dost. A tady vidím hlavní kámen úrazu. Za břicho jsem se totiž skutečně nepopadal. Na to, že tvůrci točili eRkovou zábavu, se mohli a měli odvázat víc. Což (a velmi příjemně) platí u akce, která je nápaditá a vcelku velkolepá. Třeba přestřelkorvačka v kavárně a následná honička v ulicích města jsou velmi vydařené. A drsné. Mila Kunis má kouzelný kukadla a komedie jí jdou. O onom supertalentu Kate McKinnon stále krapet pochybuju. Nejednou svými exhibicemi šlape vedle a divák se kvůli ní cítí i trapně. Ústí nad Labem nebo Boty proti lásce potěší. ()

Reklama

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

Akože tupota s toľko dierami v logike sa až tak často nevidí, no vytrháva to z priemeru hlavne duo Mily a Kate, ich kryštáľovo čistá chémia a (hlavne) prekvapivo šťavnatá akcia. Ako vážne, také vypiplané násilie som nevidel vo väčšine bondovkách (a áno, za týmto si stojím!). A to ma aj núti poodpúšťavať tých zopár scenáristických krindžov, čo som pri sledovaní pociťoval. ()

carly 

všechny recenze uživatele

Mila a Kate sú neskutočná dvojka. To priateľstvo aj všetky tie crazy stunts im veríte. Ten film je zábava. A je zábavný. Za akčné scény by sa nemusel hanbiť ani Logan či Deadpool. Ale stále je v hrdinoch istá až naivná bezprostrednosť, ktorá chytí za srdce a robí z nich viac než len stereotyp. Bola som zvedavá na Sama a fakt mu to išlo, chlapcovi. Gillian bola príjemné prekvapenie a jej scény s Kate boli lahodné. No a Hasan, ach Hasan. Možno to bola jednohubka. ALe nenudila, potešila a mnohé iné podobné filmy by si z nej mohli brať príklad. ()

Jaro_slav 

všechny recenze uživatele

„Komedie s Milou Kunis“ stačilo by napsat. Friends with Benefits to není, ale potvrdilo se mi, že má fakt komediální talent a pořád ten božskej hlas. Takže se asi kouknu na Naštvaný matky, nebojaksetojmenuje, a na Labuť, abych zjistiť, jak je na tom ve vážnejch rolích. Slabších 70%. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (11)

  • V 5. minúte v televízii beží seriál Alf (od r. 1986). (figis20)
  • Celosvětová premiéra snímku proběhla 25. července 2018 v Los Angeles. (Varan)
  • Ve 40. minutě nasedá modelka Ukrajinka Naděžda (Ivanna Sachno) do luxusního auta, které má českou SPZ. (UNK.Cory)

Související novinky

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

06.08.2018

Mission: Impossible – Fallout si o svém druhém víkendu připsala z amerických kin 35 milionů z celkem 4,395 lokací, a s přehledem si tak udržela pozici kasovní jedničky, překonat se ji nepovedlo ani… (více)

Reklama

Reklama