Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Ent.)

MrHlad

Mila Kunis a Kate McKinnon jako dvě obyčejné holky, které se octly ve válce špiónů. A je u toho spousta překvapivě solidní akce, ale i humoru, který však nešlape tak, jak by bylo ideální. Kate McKinnon se snaží krást si film pro sebe, bohužel dost často balancuje na hraně trapnosti. S kratší stopáží a sehranější hereckou dvojicí by to mohla být fajn komedie. Takhle je jen průměrná. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Přítel mi dal kopačky přes SMS." Mila Kunis s fleškou v pipině procestuje svět. Zkomolí tam jména našich měst: České Budějovice, Ústí nad Labem, Litoměřice. Zazní česká písnička: Boty proti lásce od Přenosilové. Užijeme si i Pražské ulice. Vůbec se mi nelíbila ukrajinská vražedkyně, která měla poslední scénu jako artistka. Celkově dvě hodiny babské řeči, které byli proložený špetkou přehnané akce. "Ten dort je moc tučnej... Budu mít sračku." Humor je tady slabý, otřepaný a občas trapný. Je to taková obyčejná blbina, kde chtějí získat všichni jednu flešku. - 50%. ()

EvilPhoEniX

Tohle je zřejmě překvapení roku. Od prvních trailerů jsem čekal obyčejnou blbinu, kterou si pustím při nudném večeru a tipl bych ji kolem 55% max, ale jakmile jsem viděl, že se film drží týden po premiéře v červených barvách, tak jsem zbystřil a vyrazil do kina, kde mě zneklidňovalo, že jsem byl jediný chlap, ale už úvodní akční sekvence mi dala najevo, že jsem ve správném sále. Byl jsem opravdu překvapen jaké solidní akční scény režisér servíruje, kamera je perfektní, je to solidní Rko, souboje jsou velmi tvrdé a dynamické a o přestřelkách ani nemluvě. Mila Kunis je k sežrání a její trhlá kolegyně se stará o zábavu a překvapivě jsem se zasmál víc než dost. Chvála patří i záporákovi, ten female vymodelovanéj assasin mi naháněl husí kůži a kdyby měl být ženský Joker, tak tam chci vidět právě ji. Finální scénu si doslova ukradla pro sebe. Film je hodně podobný nedávnému Spy se Stathamem a já se opět bavil královsky. 85%: ()

Spiker01

Na to, jaká to je konina, mě velice překvapilo, jak tvůrci přistupují k akčním scénám a jak mají pečlivě zvládnutou choreografii. Pořád to samozřejmě není Leitch se Stahelskim a Špion, co odkopl Milu Kunis je primárně komedie, a jak už víme z trailerů, toho nejjednoduššího rázu. U spousty gagů jsem facepalmoval, ovšem několikrát jsem se od srdce zasmál a leckteré fóry přecejenom pobavily (potěšily české lokace a na to navazující hlášky v nesrozumitelné mluvě, viz “Ústí nad Labem”) Navíc mám rád Milu, takže dvojku bych si z fleku dal. McKinnon už o dost méně, ale je tu ještě celkem snesitelná. Neškodné za tři. ()

T2

Rozpočet $40miliónovTržby USA $33,562,069Tržby Celosvetovo $75,318,544Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Nesúrodé, urvalé. Mila Kunis začína byť akási ošuntelá. /35%/ ()

• V 5. minúte v televízii beží seriál Alf (od r. 1986). (figis20)