Špión, který mi dal kopačky

Špión, ktorý ma dostal

• Austrálie

Akční / Komedie

USA, 2018, 117 min

Špion byl taková nouzovka při výběru toho, na co zajít. Měla to být tuctová výplň jednoho večera. ALE! Mila a Kate už v prvních minutách ukazují, že jim společné fungování bude sedět a tak při cestě po Evropě (včetně Prahy) padá jedna hláška za druhou a stejně jako hlavní hrdinky nevěříte vůbec nikomu. Špiónská tématika může být už pro někoho ohraná, ale ve spojení s bandou hlášek ze strany Kate a flashek v pi*i to prostě funguje. No a co si budeme nalhávat, Mila je prostě kus a uvěříte jí všechno. Zkráceno a podtrženo - Nečekal jsem nic a dostal jsem docela nabušenou akční komedii, která potěšila po všech stránkách. 70%.(15.8.2018)

Na film jsem se rozhodl zajít do kina zejména kvůli mé oblíbené herečce Mile Kunis (je zajímavé, že kromě tří filmů jsem ji dosud viděl jen v komediích). Žánr akční komedie vyhledávám mnohem častěji než například hororová komedie. V tomto filmu se mi líbila vyváženost obou žánrů, perfektně sehraná ústřední dvojice, zajímavý nápad, výborné režijní zpracování. Kdybych mohl, tak dám klidně 6 - 7 * - film mi zkrátka přišel dokonalý ve všech ohledech.(16.8.2018)

Docela jsem se zasmála. Nic převratného se nekoná, ale fyzická újma také nehrozí. A ten blonďák je sexy. 😁 70%(17.8.2018)

Mila Kunis a Kate McKinnon jako dvě obyčejné holky, které se octly ve válce špiónů. A je u toho spousta překvapivě solidní akce, ale i humoru, který však nešlape tak, jak by bylo ideální. Kate McKinnon se snaží krást si film pro sebe, bohužel dost často balancuje na hraně trapnosti. S kratší stopáží a sehranější hereckou dvojicí by to mohla být fajn komedie. Takhle je jen průměrná.(15.8.2018)

• - Celosvětová premiéra snímku proběhla 25. července 2018 v Los Angeles. (Varan)

• - Natáčení filmu probíhalo ve městech napříč Evropou – Budapešť, Vídeň, Berlín, Amsterdam, Milán, Paříž i Praha. Natáčelo se také v Dánsku a USA (Georgie). Natáčení začalo v červenci 2017. (Revivup)