Džicu wa wataši wa (TV seriál)

• japonský

実は私は

• japonský

Jitsu wa watashi wa

Actually, I Am…

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2015, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Je to docela bláznivé, občas je to vtipné a Shiragami mi přijde hodně roztomilá. Jasně, zvláštních a i roztomilých upírek jsem už v anime viděl nepočítaně a i některé další zápletky nejsou nic nového, ale i tak mě to bavilo. Asi nějaký ten "Twilight efekt" naruby, možná uhranutí, nebo brainwashing a nebo mám asi až moc rád energické a bláznivé holky. Takže u mě 7/10.(13.7.2015)

Jelikož jsem četl mangu, tak se nemůžu ubránit srovnání. Mangu jsem opravdu zbožňoval a anime taky není špatné. Jediné, co mi vadí, jsou ty postavy. Všechny mají stejné vykulené oči a takovou jemnou povahu, kdežto v manze mi přišly více vyhraněné. Koumoto sensei byl větší zabiják, Shiragami mi přišla více nemožná, Mikan více dábělská a Aizawa drsnější. Viním za to ty jejich kulaté oči a ružovoučké tvářičky, ale jinak to není špatné. Těch 7/10 si to zaslouží.(17.8.2015)

• PunyHumanNo2

Romantická komedie, kde jsou všechny postavy roztomilé a mimořádně tupé. Je těžké ubránit se srovnání s předlohou - paradoxně nepomahá, že se anime snaží držet děje a zároveň zjemnit a uhladit zjev postav. Jejich absurdně přehnané reakce a výrazy jsou silně naředěné, a veškerý půvab, pramenící právě z vizuálního stylu a komického načasovaní, se vytrácí. Manga 5*, anime silnější 2*.(21.5.2016)