Epizody(13)

Kuromine Asahi vypadá na první pohled jako obyčejný student, ale má jeden zásadní problém – neumí lhát. Celá škola ho zná a všichni si před ním dávají neustále pozor, protože kdykoli se Kuromine něco dozví, nikdy to nedokáže utajit. Ne že by to dělal naschvál, ale každý ho dokáže velmi snadno prohlédnout. A tak když si Kuromine myslí, jak dokáže před svými přáteli tajit, že je již delší dobu zamilovaný do své spolužačky Shiragami Youko, tak ho jeho přátelé velmi rychle vyvedou z omylu a doporučí mu, aby jí vyznal lásku ještě dřív, než jej i ona prokoukne a stejně jako jeho předchozí „láska" odmítne ještě dřív, než stačí říct co cítí. A tak Kuromine sebere všechnu svou odvahu a po vyučování jde za Shiragami do třídy. Ovšem v momentě, kdy otevře dveře, spatří něco, co opravdu nečekal – Shiragami Youko je ve skutečnosti upír! Navíc mu dívka prozradí, že pokud toto tajemství vyjde najevo, bude muset opustit školu. A tak Kuromine musí udržet tajemství za každou cenu, jinak nebude mít další příležitost vyznat se Shiragami ze svých citů. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Je to docela bláznivé, občas je to vtipné a Shiragami mi přijde hodně roztomilá. Jasně, zvláštních a i roztomilých upírek jsem už v anime viděl nepočítaně a i některé další zápletky nejsou nic nového, ale i tak mě to bavilo. Asi nějaký ten "Twilight efekt" naruby, možná uhranutí, nebo brainwashing a nebo mám asi až moc rád energické a bláznivé holky. Takže u mě 7/10. ()

janovrom

Jelikož jsem četl mangu, tak se nemůžu ubránit srovnání. Mangu jsem opravdu zbožňoval a anime taky není špatné. Jediné, co mi vadí, jsou ty postavy. Všechny mají stejné vykulené oči a takovou jemnou povahu, kdežto v manze mi přišly více vyhraněné. Koumoto sensei byl větší zabiják, Shiragami mi přišla více nemožná, Mikan více dábělská a Aizawa drsnější. Viním za to ty jejich kulaté oči a ružovoučké tvářičky, ale jinak to není špatné. Těch 7/10 si to zaslouží. ()

PunyHumanNo2

Romantická komedie, kde jsou všechny postavy roztomilé a mimořádně tupé. Je těžké ubránit se srovnání s předlohou - paradoxně nepomahá, že se anime snaží držet děje a zároveň zjemnit a uhladit zjev postav. Jejich absurdně přehnané reakce a výrazy jsou silně naředěné, a veškerý půvab, pramenící právě z vizuálního stylu a komického načasovaní, se vytrácí. Manga 5*, anime silnější 2*. ()