poster

Little Witch Academia: Mahó šikake no Parade

 • Japonsko

  リトルウィッチアカデミア 魔法仕掛けのパレード

 • Japonsko

  Little Witch Academia: Mahō shikake no Parade

 • angličtina

  Little Witch Academia: The Enchanted Parade

Animovaný / Krátkometrážní / Fantasy

Japonsko, 2015, 54 min

Režie:

Jó Jošinari

Scénář:

Mičiru Šimada
 • Carol Pifková
  ****

  Mne osobne sa druhý diel páčil viac ako ten prvý. Nie vo všetkom síce ale zdal sa mi o dosť dej vtipnejší a svižnejší. Pokiaľ si dobre spomínam v jednotke mi to išlo tak pomalšie kdežto pri tomto druhom diele to ubehlo naozaj rýchlo. Spokojnosť. Dúfam, že bude zas niečo nové.(27.9.2015)

 • Starletka
  ***

  Seriál se blíží mílovými kroky a do štědrovečerní večeře je ještě daleko, tak jsem se rozhodla podívat se i na druhý film a mám jedinou otázku - musí tam pořád všichni tak strašně křičet? Především hlavní hrdinka má naprosto nesnesitelný hlas a zrovna ta hubu nikdy nezavře. A to mi přitom u předchozího dílu vůbec nevadila, ale teď jsem ji začala vyloženě nenávidět. No ... uvidíme jestli to seriál změní, ale spíš si myslím, že to bude ještě horší. Ehm. Jinak je tento kousek taková pěkná, pohádková oddechovka stejně jako předtím, jen delší. Ani nemůžu říct jestli děj je lepší nebo horší, nicméně animace je pořád úchvatná. 6,5/10(24.12.2016)

 • Jeoffrey
  ****

  O něco delší a o trošku promyšlenější příběh než u prvního dílu a navíc stále zajímavé, kouzelné, trošičku vtipné, trochu roztomilé a hodně příjemné. Tahle série by si nějakou delší seriálovou adaptaci rozhodně zasloužila, protože kromě povedeného prostředí předvádí také spoustu zajímavých postav a dobrých nápadů. Sice nejsem fanouškem velkých společenských akcí a tak ve mě slovo paráda vyvolá leda tak znuděné povzdechnutí "no paráda...", ale tady se mi to docela líbilo. Také jsem si všiml hudby, která se mi zalíbila a dobře dokreslovala místy příjemnou a místy napínavou atmosféru. U mě opět spokojenost. 8/10(25.6.2016)