Rihanna - Bitch Better Have My Money (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2015, 7 min

// Rihanna není žádná herečka a v áčkových produkcích nemá co pohledávat (Battleship) nicméně pokud chce hrát a točit filmy, hudební videoklipy jsou dle všeho tou správnou cestou. Obzvlášť když jsou natočené takhle. Tak se toho drž holka, není to ostuda.(6.7.2015)

Tak tohle je klip roku. Povedený text i song, Rihanna a Mads rulez!!!! Nejlepší klip popové zpěvačky za hoooodně dlouho dobu! Konečně někdo, kdo se nebojí jít do něčeho kontroverzní, tím nemyslím, že ukazují rozkrok a nebo nahé kozy, to není kontroverzní, tozn., že nemají co jiného nabídnout a Rihanna určitě má, nebude lehké, aby jí popové hvězdičky dostihly!(21.1.2016)

• Beckett51

Tohle je explicitní? To jste zjevně ještě neviděli klip k Pussy od Rampštajnů.(23.7.2015)

Až nechutne hypnotizujúci beat a celkovo pesnička, sakra. Klip je dostatočne gangsta, no páčil by sa mi viac keby nebolo kožušín, čím myslím na. | otík: a čo si čakal k pesničke s názvom "bitch better have my money"? choď si moralizovať niekde inde, tu na si úplne mimo. A nie je žiadny rozdiel medzi vraždiacim klipom a vraždiacim filmom/seriálom, takže pokiaľ nemáš problém s vraždiacimi filmami/seriálmi, ale iba s klipmi, tak si pokrytec. | Ako tak čítam komentáre, niekomu sa klip zdá veľa, niekomu zas málo, ako Beckettovi. Pre infomáciu, explicitné neznamená LEN priamy sexuálny akt. Explicit - showing or referring very openly to nudity, violence, or sexual activity (merriam-webster). Taktiež treba pripomenúť, že sa jedná o youtube a hlavne VEVO, ktoré má prísne podmienky a video by zmazali, prípadne by bol konkrétny kanál aj v ohrození zmazania, keby nebolo v názve "explicit" či vekovo obmedzený. Prečo asi myslíš, že Pussy od Rammstainov necenzúrované je ťažké nájsť na youtube, keď vôbec.(2.7.2015)

• otík

Naprostá trapárna. Natočit si k písničce vraždící klip, který končí rozkrájením či rozřezáním postižených, je fakt "parádní" nápad. Nejsem žádný znalec videoklipů ani se na ně nedívám, ale jestli tudy se ubírá moderní videoklipová tvorba, tak potěš pánbůh. Jestliže někdo ve své písni propaguje takové násilí, buď není v pořádku nebo je tak originální, až to přehnal. Jak se tohle může někomu líbit? PS: asi to v Americe s těmi hodnotami mají trochu přeházené, když se v takové šílenosti objeví tak známí herci jako Eric Roberts či Mads Mikkelsen(7.7.2015)

• - Videoklip byl natočen v Los Angeles v dubnu 2015, scéna na člunu byla točena v Marina Del Ray. (MonicaPixie)

• - Dne 18. listopadu 2015 videoklip překonal 100 miliónů zhlédnutí na YouTube, což je vůbec první certifikované video, které je omezeno věkem. (MonicaPixie)