Jian Bing Man

Slavný nadějný mladý režisér Da Peng se dostal díky bulváru a nadměrnému utrácení do problémů. Většina známých herců a kolegů se od něj odvrací. Důležitý sponzor se dožaduje plnění podmínek dohody nebo vrácení financí. S omezeným tvůrčím týmem přatel se musí pustit do natáčení filmu, který musí uspět. Da Peng si vybere námět ze svého dětství Jian Bing Mana (Palačinkového muže) o superhrdinovi, který bojuje proti zloduchům a za záležitosti sociální harmonie. Pro nedostatek prostředků se rozhodne pro svoji novou progresivní metodu tajného natáčení. (Ampi)

iXtr3m3

Palacinkový muž? Skúsil som si to pozrieť kvôli Van Dammovi, hovoril som si, že to môže byť fajn fantasy s nejakou tou akciou. Ale keď som ho tam dlho nikde nevidel, tak som si prečítal niečo o filme, pozrel jediné dva komentáre a zistil som, že tam hrá cca dve minúty. Tak ma to nasralo, že som to rýchlo pretočil a dávam jednu hviezdu za... ani neviem za čo. ()

tompaulman

Po prvních 50 minutách jsem byl přesvědčený, že po dlouhé době něco ohodnotím jako odpad. Hloupý děj, opravdu trapné scény a v nich špatné hraní. Zkrátka nic, co by stálo za pozitivní zmínku. Druhá půlka už tak špatná není a dokonce jsem se u pár scén i usmál, scénu s Van Dammem jsem si užil. Celkový dojem jsou ale slabší 2*. ()

Rominator

Jean-Claude Van Damme v cameo roli hraje sám sebe a i s titulkovými záběry z natáčení se zdrží pouze něco přes dvě minuty. Van Damme a Jian Bing Man / režisér Da Peng mají souboj až v závěrečném finále při natáčení filmu ve filmu o superhrdinovi. Nějaký ten nápad tam byl, ale taková sranda to zase nebyla. ()