Black Work

TV spot 4

VLADEK

Jedna z nejhorších britkrimi sérií za poslední roky. Špatný scénář, hlavní představitelka, všechno špatně. ()

emma53

Mám slabost pro britské minisérie a tak jsem někdy neobjektivní a mé hodnocení tomu mnohdy nasvědčuje. Tady asi po dvou dnech snižuji hodnocení u Black Worku o jednu hvězdu, protože tam bylo přece jen víc těch "ale". Zmíním pouze pár věcí, které to nakonec srazili směrem dolů. První je fakt, že přílišná překombinovanost může někdy příběhu ublížit a tady jsem to viděla například v té svaté trojici (kdo viděl, tak ví). Druhý je fakt, že hlavní představitelka byla špatnou volbou, protože jsem nechápala, co na ní kolega viděl tak úžasného a ačkoliv se snažila, tak mé sympatie za celou dobu nezískala. Sympaťák Matthew, na kterého jsem se těšila to nezachránil a závěrečná tečka také ne. Nicméně je to stále britská minisérie, která stojí za zhlédnutí. ()

Mamlas odpad!

Dlouhé a nezajímavé rodinné drama o ošklivé a nevěrné manželce, na pozadí s příběhem o smrti jejího manžela, který byl policistou v utajení, a ona se podílí na vyšetřování. ⬇️ 7% ()