Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý MMA šampión David Goran (Gary Daniels), už tak trošku v rokoch a navyše s poškodeným kolenom, sa spoločne so svojou priateľkou Elenou (Toktam Aboozary) presťahoval do Mexika, aby tá mohla konečne ujsť svojej minulosti. V hoteli, kde bývajú, mu jeden zo zamestnancov, Ramiro (Fabián López), ponúkne možnosť zarobiť si niečo v miestnom ilegálnom zápasníckom klube. David síce odmietne zápasiť, ale pôjde sa tam s ním pozrieť. Potom, čo spolu popijú nemalé množstvo tequily, sa David zobudí u Ramira s bolesťami hlavy a s poriadnym oknom. Keď dorazí do hotela, rýchlo vytriezvie, lebo dvere sa nedajú odomknúť, personál hotela sa tvári, že ho nepozná, po Elene sa zľahla zem a on má navyše na krku falošné obvinenie z vraždy, kvôli ktorému mu ide po krku polícia. Jedinou nádejou je hlas v telefóne, ktorý mu oznámi, že ak chce svoju milú ešte niekedy uvidieť, musí sa vrátiť do klubu a zápasiť... (beso74)

(více)

Recenze (6)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Klasicky lacny akcny DTV film za jedno mega s videohviezdou, ktora je davno za zenitom. Teda po komercnej stranke. Co sa tyka formy, tak Gary je na tom stale dobre. Zapletka je jednoducha. Garymu v nejakej prdeli sveta (Mexiko) unesu priatelku, aby ho donutili bojovat v nejakej akoze arene (jedna prazdna miestnost bez divakov). No a medzi zápasmi sa Gary snazi svoju priatelku vypatrat. A kedze je to dnes moderne, tak sa dockame aj niekolkych sokujucich zvratov. Cely cas sa kvality filmu pohybovali medzi jednou a dvoma hviezdickami. Slabsie to bolo pocas tych par prestreliek, ktore vyzeraju trapne a znova dost podfinancovane. K dvom hviezdickam sa to blížilo pocas bitiek, ktore maju slusnu choreografiu. Sice postradaju tvrdost a vidno, ze ku kontaktom nedochadza, ale choreografia je solidna a hlavne je to cele natocene prehladne. To sa tyka vlastne skoro celeho filmu. Az na tie ubohe prestrelky, to je natocene celkom profesionalne. Ma to pekny zlty filter, rucna kamera nepôsobi rušivo a prostredie je tiez krajsie ako klasicke hnusne Bulharske exteriery (zdravim vegetola). Oproti minulemu odpadovemu filmu packala Fraziera tu vidim urcite zlepsenie. Takze za Garyho, ktory tu hra hlavnu ulohu a tentoraz sa predvedie v slusnych bitkach, nakoniec tu druhu hviezdicku dam. V ramci podfinancovanych DTV filmov to je predsa len raz pozeratelne. 3/10. ()

beso74 

všechny recenze uživatele

Klasická ukážka akčného braku polovici druhej dekády 21. storočia. Akčný film s minimom akcie ale s množstvom kecov, ktorý má niekde v rukáve ako eso niekdajšiu, trochu ošumelú akčnú hviezdu, ktorá má to najlepšie za sebou v minulom tisícročí. Chudák Gary Daniels, snaží sa, čo mu jeho obmedzené schopnosti stačia, ale film, kde sa dokopy nič nedeje niekoľkými kopmi zachrániť nedokáže. Pohybuje sa to niekde na úrovni SWAT: Unit 887, ktorý som si pozrel nedávno, ešte aj zúfalý pokus o šokujúce finále tu je identický, dokonca aj jeho zlyhanie, pretože súdny divák to má už v 20 minúte spočítané, ako sú karty rozdané a že tu nielen že niet esa, ale ani kráľa či vyšníka. Ešte jeden tip: Ak sa chcete dobre zabaviť a okolo toho napiť, skúste si dať drink vždy keď sa Gary chytí za pravé koleno a dvojitého, keď to bude ľavé. Aj ten koniec potom bude oveľa zábavnejší. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takový celkem standardní akční film, který těží hlavně z toho, že je to levné a že je zde snaha o nějakou tu pointu, která podle všeho musí diváka zarazit do židle. Tak úplně se to neděje a nepomůže tomu ani obličej hlavního představitele, který se opravdu snaží. Ale není to až tak hrozné, prostě jen nesmíte nic čekat. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak už je to potvrzeno. Další šášovský a režisérský nemehlo pan Frazier si založil svou továrnu kdesi v Mexické řiti a zřejmě na trvalejší spolupráci jak to tak vypadá zlanařil Garyho Danielse. Co z toho oba dva mají? No první jmenovaný může i nadále chrlit sračky jak na běžícím páse no a Gary má na nájem. Jak nečekané... Takže co tu máme? No Garymu tentokrát unesou přítelkyni která je mimochodem hnusná jak noc, ale má aspoň pěkný kozy a on je donucen bojovat v podivné garáži (ehm pardon aréně) bez diváků jak už podotknul Laco (asi holt v tom skromným rozpočtu už na komparsisty nezbylo) Po pravdě někdy po půlhodině jsem na ten děj naprosto rezignoval a soustředil se pouze na bitky jo a taky jsem si všimnul podivných detailů. Například při každém boji koukají Garymu zpod kalhot stejné trencle. Co to znamená? No nabízejí se dvě varianty. Za prvé Gary je prase a tejden si nemění spodky, nebo se najde i prozaičtější vysvětlení a sice, že celý film, nebo minimálně aspoň všechny bojové scény byli natočeny v jeden den. Pak je tu třeba scéna kdy Gary a jeho kámoš odstraňují mrtvýho zastřelenýho týpka z hotelovýho pokoje a na podlaze ze který ho odklízejí a kde by měla být kaluž krve není ani kapka? WTF?! ano oprávněně možná namítnete, že si všímám hrozných kravin, ale to už tak bývá když v půlce filmu na hlavní dění zvysoka kašlete. Já už mám prostě těchto amatérštin urážejících mojí inteligenci až po krk. A to rozhodně nejsem žádnej artovej kokot, byl jsem vždycky velkým milovníkem akční béčkový tvorby a byl jsem ochotný i ledacos prominout, ale něco už je přes čáru. Pokud se budou i nadále tyhle žumpoidní kousky vesele produkovat a točit dál, tak už je s tímhle žánrem low budget akčňáků opravdu definitivní konec. Po pravdě abych byl upřímnej, tak jsem byl rozhodnut zhruba po hodině sledování tohoto skvostu napálit mu odpad i když uznávám, že už jenom aspoň za těch pár celkem ucházejících soubojů si ho nezaslouží, ale chtěl jsem ho dát čistě jenom jako vyjádření frustrace a nesouhlasu s tím kam se tyto snímky posunuli a dát tak jasný vzkaz, že toto již nebude z mojí strany nadále odpouštěno, ale po pravdě poté co jsem viděl Zero tolerance který mi teprve ukázal jak vypadá pravé dno akčního žánru jsem se rozhodl, že tu 1* si Rumble zaslouží. Jak už jsem uvedl, tak Gary se tu aspoň předvede v soubojích který jsou i celkem přehledně natočený a musím zase říct, že ten závěrečný ve kterém Gary ukáže i pár svých typických trademarků se celkem povedl a ve finále dojem z tohoto díla nepatrně zlepšuje, ale je to bída, když si vzpomenu jaký Gary v 90 letech točil pecky, tak tohle je hodně slabej odvar, ale to už všichni víme. Nemám energii to dál rozpitvávat.20% ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama