Včelka Mája: Medové hry

• Nový Zéland

Animovaný / Rodinný / Komedie

Německo / Austrálie, 2018, 85 min

• ARI50

O trochu lepší jak předchůdci ale pořád to nikdy nezabaví je to prostě Mája.(20.9.2018)

Je to už jiná Mája, ale koukat se na to dá.(10.5.2018)

Výborný film. 80% -- Na istej úrovni ako jednotka, len z tým rozdielom že by som si tento diel pozrel v kľude aj druhý krát, hlavne kvôli veľmi sympatickým postavám. Opäť dobrá 3D animácia, zaujímavý a vtipný príbeh + skvelé súťažné úlohy a jednoznačne výborné postavy (najlepšia bola Violet a Mája).(15.9.2018)

Veľmi podobné ako jednotka, akurát záchranu včelieho spoločenstva nahradili športové hry a s nimi spojená záchrana medu. Zábavnosť ostala, aj keď väčšinou ide o jednoduchý situačný humor, pribudli nové postavy a nové výzvy. Samozrejme, že príbeh je klasické klišé, ale vcelku pozerateľné a občas aj zábavné a myslím, že pre mladšie osadenstvo úplne ideálne.(18.9.2018)

• duddek

Už v předchozím filmu měla Mája (i Vilík) bůhvíproč zelené oči, tady to pokračuje (přitom v původním seriálu má normálně černé). Mája se v této sérii chová spíš jako puberťačka, evidentně už tvůrci cílí na malinko starší děti, a to i psychologií postav. Hop má v příběhu jen pár štěků, zjevuje se vždy dost násilně, a navíc jeho filosofování k Máje budí rozpaky, děti ho nemají šanci pobrat. Ale díky soutěžení je příběh aspoň dobrodružný.(11.5.2018)

• Gogo333

Na Včelku Máju jsem jako malý koukal, tak jsem chtěl trochu zavzpomínat a mrknul na nový film. Animace samozřejmě už v novém provedení (vůbec by mi nevadila původní), příběhově mě to nijak nezaujalo. Postrádal jsem tam nějaký humor a nebo napětí. Takové prázdné a nezáživné. Chudáci děti, aby slušnou pohádku pohledaly.(26.8.2018)

Na evropský animák vcelku slušné. Není to taková ta povedená zábava, u které se baví celá rodina, je to čistě zaměřeno na malé děti, ale na druhou stranu tam člověk nic špatného či trapného nenajde. Animace jsou docela slušné.(4.11.2018)

Vtipný animák(20.3.2018)

Je to příjemný a pohodový film na který se dá koukat.(23.10.2018)

Pro nejmenší dětičky určený animák, který sice nelze srovnávat s tzv. velkými animáky, ale jak říkám, malí drobečci se dívali se zalíbením a smáli se, takže proč ne?(7.4.2018)

55%(4.6.2018)

Druhy diel sa mi zdal o chlp slabsi ako prvy,no stale pohodovy animak s Vcielkou Majou a Vilkom,ktory pobavi a pripomenie stare casy...:-)(4.11.2018)

• DarkSikorski

Já vím... je to dětský film. A jo... já už nejsem dítě. Ale prostě a jednoduše Včelka Mája byla součástí mého dětství. Nevím... prostě se ve mě více drží ta "stará" Mája. Tohle pro mě prostě nefunguje.(10.4.2018)