Epizody(13)

iXtr3m3

Pokles kvality resp. presnejšie pomer medzi slabými časťami a tými lepšími sa naklonil na tú slabšiu stranu, ale stále je to fajn. Mix šialenej verzie Mad Maxa a do toho natlačenie základnej myšlienky Matrixu, celkom fajn, situácie v NN fakt že total ad absurdum. Jediné, čo mi viac chýbalo, bolo to cestovanie v čase s Woolfom. Akonáhle k nemu opäť došlo aj keď v zlomkovom objeme oproti prvej sérii, hneď to dostalo novú šťavu. Samozrejme narážky na popkultúru posledných 40tich rokov sme dostali znovu aj keď pár tých easter eggov bolo fakt len pre znalcov alebo skutočných pamätníkov. Čo kvalite podľa mňa ublížilo najviac, tak to bola príliš veľká účasť hlavného záporáka na "plátne". Zbytočne. Do tretice viac Woolfa a Tiger, trošku viac Joosha a zbytok nech je zbytkom. Rozbehnuté to podľa poslednej časti majú dobre ála Running Man. Teším sa. ()

3DD!3

Malinko slabší než první série. Tentokrát kombinuje Šíleného Maxe s Matrixem, ale pořád jde o nálož šílených nápadů gagů. Poslední díl je luxusním vnadidlem na další řadu. ()

ScarPoul

Oproti prvej sérií značná katastrofa. Má to síce pekné nápady ale ťahá sa to vo veľmi zvláštnom post apo feelingu, ktorý ma nenadchol. Mal som veľký problém to dopozerať. Wolf je stále cool ale Tiger bola už neznesiteľná. Rovnako aj Haley Osment. Za zmienku stoja posledné dva dieli, kde to šlape a navádza na tretiu sériu, ktorá ako dúfam, bude lepšia. Dosť veľký pád na to o aký nápaditý seriál sa jednalo. 2. séria - 40% ()

husokachna

Utahanější, kostrbatější, divnější, méně vtipné, než první série. Ale jel jsem na vlně výborné první série a tak jsem si to i přes to užil. Ale o kus méně. Oceňuju, že se tvůrci nebojí úplně změnit feeling, zápletku, v podstatě všechno, co zůstává je nekorekntní ujetej humor. A finále je super. ()