Future Man

USA, (2017–2020), 16 h 30 min (Minutáž: 25–35 min)

Josh Hutcherson, Eliza Coupe, Derek Wilson, Keith David, Patrick Carlyle, Matt Medrano, Dorien Davies, Meghan Falcone, Robert Craighead, Ed Begley Jr. (více)

Série(3) / Epizody(34)

Josh Futtuerman (Josh Hutcherson) je ten nejvíc bezvýznamný člověk, kterého byste hledali, a moc tomu nepomáhají ani jeho rodiče, kteří se k němu stále chovají jako k dítěti. Přes den je uklízečem toalet v laboratořích a přes noc vášnivým hráčem počítačové hry Biotic Wars. To je všechno a nic víc. To ovšem Josh netuší, že po dohrání jeho oblíbené hry se u něj zastaví návštěvníci z budoucnosti s prosbou o pomoc. (UncleMorty)

Recenze uživatele iXtr3m3 k tomuto seriálu (3)

Future Man (2017)

Terminator meets Back to the Future meets Rogens Factory = Psycho. Jooosh ako hlavný hrdina až druhý, Tiger tretia, Woolf-hart jednoznačná hviezda seriálu. Odkazy na popkultúru naprieč cca 70 rokov od 50tych rokov do blízkej budúcnosti (zdravím arcilotra James-a) pecka. Hudobný podmaz v rokoch 80tych a 90tych pecka. Teším sa na pokračovanie. UPDATE po dosledovaní seriálu. Druhá séria trochu stratila dych, ale to mohlo byť kvôli tomu, že prvá bola doslova pecková. Našťastie tretia tomu zasa dodala drajv a šťavu, toľko wtf momentov človek nenájde v xy iných snímkov ako tu v pár krátkych častiach. Škoda preškoda, že to končí. Takých 5 sérii to mohlo mať. Toto by raz mohla byť legenda alebo kultovka, dajme tomu čas... Prvá séria zostala neprekonaná a za ňu dvíham na plnú palbu aj keď čisto subjektívne. ()

Season 1 (2017) (S01)

Terminator meets Back to the Future meets Rogens Factory = Psycho. Jooosh ako hlavný hrdina až druhý, Tiger tretia, Woolf-hart jednoznačná hviezda seriálu. Odkazy na popkultúru naprieč cca 70 rokov od 50tych rokov do blízkej budúcnosti (zdravím arcilotra James-a) pecka. Hudobný podmaz v rokoch 80tych a 90tych pecka. Teším sa na pokračovanie. ()

Season 2 (2019) (S02)

Pokles kvality resp. presnejšie pomer medzi slabými časťami a tými lepšími sa naklonil na tú slabšiu stranu, ale stále je to fajn. Mix šialenej verzie Mad Maxa a do toho natlačenie základnej myšlienky Matrixu, celkom fajn, situácie v NN fakt že total ad absurdum. Jediné, čo mi viac chýbalo, bolo to cestovanie v čase s Woolfom. Akonáhle k nemu opäť došlo aj keď v zlomkovom objeme oproti prvej sérii, hneď to dostalo novú šťavu. Samozrejme narážky na popkultúru posledných 40tich rokov sme dostali znovu aj keď pár tých easter eggov bolo fakt len pre znalcov alebo skutočných pamätníkov. Čo kvalite podľa mňa ublížilo najviac, tak to bola príliš veľká účasť hlavného záporáka na "plátne". Zbytočne. Do tretice viac Woolfa a Tiger, trošku viac Joosha a zbytok nech je zbytkom. Rozbehnuté to podľa poslednej časti majú dobre ála Running Man. Teším sa. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů