Future Man

USA, (2017–2020), 16 h 30 min (Minutáž: 25–35 min)

Josh Hutcherson, Eliza Coupe, Derek Wilson, Keith David, Patrick Carlyle, Matt Medrano, Dorien Davies, Meghan Falcone, Robert Craighead, Ed Begley Jr. (více)

Série(3) / Epizody(34)

Josh Futtuerman (Josh Hutcherson) je ten nejvíc bezvýznamný člověk, kterého byste hledali, a moc tomu nepomáhají ani jeho rodiče, kteří se k němu stále chovají jako k dítěti. Přes den je uklízečem toalet v laboratořích a přes noc vášnivým hráčem počítačové hry Biotic Wars. To je všechno a nic víc. To ovšem Josh netuší, že po dohrání jeho oblíbené hry se u něj zastaví návštěvníci z budoucnosti s prosbou o pomoc. (UncleMorty)

Recenze uživatele ScarPoul k tomuto seriálu (3)

Future Man (2017)

Vtipné, inteligentné a nekorektné. Je to presne ten typ seriálu do ktorého sa musíte zamilovať ak máte radi sci-fi. Hutcherson ťahá herecky celý seriál a ide mu to parádne. Postavy si hľadajú k divákovi cestu len pár minút. Odvtedy je to skvelá zábava s množstvom odkazov na výrazné a kultové diela. Som strašne rád, že som na tento klenot natrafil. A som veľmi rád, že aj napriek uzatvorenej sérií, ideme s hrdinami ďalej. Bavil som sa riadne. Prvá séria - 80%. Diel v dome Jamesa Camerona bol top. Oproti prvej sérií značná katastrofa. Má to síce pekné nápady ale ťahá sa to vo veľmi zvláštnom post apo feelingu, ktorý ma nenadchol. Mal som veľký problém to dopozerať. Wolf je stále cool ale Tiger bola už neznesiteľná. Rovnako aj Haley Osment. Za zmienku stoja posledné dva dieli, kde to šlape a navádza na tretiu sériu, ktorá ako dúfam, bude lepšia. Dosť veľký pád na to o aký nápaditý seriál sa jednalo. 2. séria - 40% ()

Season 1 (2017) (S01)

Vtipné, inteligentné a nekorektné. Je to presne ten typ seriálu do ktorého sa musíte zamilovať ak máte radi sci-fi. Hutcherson ťahá herecky celý seriál a ide mu to parádne. Postavy si hľadajú k divákovi cestu len pár minút. Odvtedy je to skvelá zábava s množstvom odkazov na výrazné a kultové diela. Som strašne rád, že som na tento klenot natrafil. A som veľmi rád, že aj napriek uzatvorenej sérií, ideme s hrdinami ďalej. Bavil som sa riadne. Prvá séria - 80%. Diel v dome Jamesa Camerona bol top. ()

Season 2 (2019) (S02)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů