Dva nepravděpodobní společníci se vydají na nebezpečné dobrodružství přes neprozkoumanou planetu a snaží se utéct z nebezpečné a dezorientující reality, kde všechny myšlenky je vidět a slyšet... Na planetě, kde žije Todd Hewitt (Tom Holland) všechny ženy zmizely. Muži jsou zase postiženi “hlukem”, sílou, která zveřejňuje všechny jejich myšlenky. V tomto nebezpečném světě nouzově přistane se svou vesmírnou lodí Viola (Daisy Ridley). Todd ji objeví podle zvláštního ticha a přísahá, že ji ochrání. Bude však na to muset najít vlastní vnitřní sílu a probojovat se tajemstvími planety. (JOJ Cinema)

Mamlas odpad!

Tak trapné, až komické. Chodí tam lidi a všem se kouří z hlavy a hlavní hrdinové jsou jacýsi dva mlaďoši. O čem to je jsem nepochopil, protože to bylo tak nezajímavé, nudné a blbé, že jsem to vypnul. (3%) ()

Solverino

Je vidět, že i s celkem dobrejma hercema jde natočit strašně slabej film... herci tak nějak křečovitě hrajou i když nemají moc co, dialogy mi přijdou takový do vytracena, celková idea je prapodivná a moc to není vysvětlený, spousta digitálních triků, tabloncka vypadá teda dost nesympaticky - přitom se svejma hnědejma vlasama je docela dost hezká (proč blond?). Mimozemšťani vypadají spíš srandovně a lacině digitálně... chmmm celkově dost blbý! Slabý dvě hvězdy (jedna za Madse). ()

Dejvecd

Úprimne, miestami nechápem všetok ten hate, ktorý sa na tento snímok nabalil. Áno, tento film nemá zrovna najlepšie napísaný scenár (naopak je plný stupídností a nelogickostí), má kopu hlúpych a nerealistických scén a miestami ma až bolelo to, že skvelí herci ako Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Tom Holland... tu dostávajú fakt málo priestoru na to aby ukázali svoje herecké skúsenosti, ale ja som sa celkom bavil a miestami som cítil aj nejaké tie emócie. Tento film je hlúpy, ale na druhú stranu poteší pekným vizuálom, originálnym a neopozeraným nápadom a aj má nejaký ten spád, takže som sa ako divák nenudil. Nejde tu o nejaké veľdielo, ale myslím si, že vôbec nejde a takú katastrofu, ako kopu ľudí hovorí. 5,5/10 ()

Ivoman

Celý film drží jen tři hlavní herci, bez nich by to nefungovalo. Teda to málo co fungovat mělo. Hodně pomůže přečíst si obsah, tím se koukání člověku dost zjednoduší. ()

kirmakX6on

*POZOR: recenze obsahuje menší spoiler* zde jsem udělal chybu, že jsem si nepřečet o filmu trochu víc a spoléhal se jen na onen popisek na csfd -- kuriózní námět (a neokoukaná Daisy) sliboval buď kvalitní mysteriózní sci-fi (nedoceněné např. pro svou nestravitelnost, jak zde na csfd občas bývá zvykem) anebo katastrofálně nezvládnutou slátaninu (spoléhající jen a pouze na oblíbené tváře Toma a Daisy). 90% filmu je tvořeno naprosto nezajímavým monologem Todda (ne, že by mluvil, ale jsou slyšet jeho myšlenky), kterého doprovází z nějakého důvodu nekomunikující Daisy, zbylých 10% je vyhrazeno pro skupinu deviantních mužů, kteří pravděpodobně pobili své ženy (aby neslyšely jejich myšlenky) a kteří se snaží o nadvládu nad planetou a před zmateným Teddem všichni všechno toto celý život tají. Nejinteligentněji se ve filmu choval ten vořech, co za Toddem pořád běhal. ()

Tominni

Sci-fi filmů není nikdy dost, tento se opírá o zajímavý námět o vesnici na nové planetě, kde ženy nejsou a muži vysílají hluk svých myšlenek, takže není lehké svůj hluk ovládnout a nedat najevo, co si kdo myslí. Bohužel samotná cesta z vesnice už moc nového nepřináší a samotný konec pak film řadí spíše do průměru. ()

cernakus odpad!

film o hovnu s nejteplejším heterákem a nejhnusnější krasavicí dnešního Hollywoodu. Mads hraje zase to svoje a už to unavuje. Příběh je komorní sračka dobrá tak do epizody Krajních mezí a to včetně maximálně hodinového formátu. Ta půl hodina navíc to nehorázně roztahuje. Efekty vcelku o hovnu a absolutně neopdovídají rozpočtu 100 mega, i když tuším, že zde tak půlku spolkly gáže herců. Jinak je zajímavé, jak se liší popis filmu na csfd od reálného děje. Zřejmě vychází z knihy a zřejmě původní scénář byl nezfilmovatelný. Ne každá kniha se dá. EDIT: Takže už jsem zjistil, proč je to taková srajda. Došlo ke střetu původního scénáře kopírující knihu s femibuzinegro Hollywoodem dneška a i přesto tam bylo hafo přetáček. Takže nasrat, ze dvou hvězd jdeme na opdad. Takovýhle zkurvyzmr´dárny podporovat nebudu. ()

xxmurphyxx

Mať k dispozícií Mikkelsena a taký zaujímavý nápad a natočiť toto, to je celkom na facku. Holland mi síce tak trochu naznačoval, že nejaký hutný survival tu asi budem zbytočné očakávať, ale že dostanem rodinný walking simulator po lese som ozaj nečakal. Pri tom tak dobrý námet, sama ženská na planéte, kde sú len chlapi, ktorých myšlienky sú zhmotnené a viditeľné. Toto mohlo byť buď brutálne porno alebo brutálny boj o prežitie a nie rodinné dobrodružstvo o parte pablbov na koňoch s bakelitovými laser puškami. Človeku spomenú krvilačných domorodých obyvateľov, ktorých zjavne nakrkol príchod novy susedov z planéty zem, človek sa začne tešiť na poriadnu melu alebo napínavý hide and seek po horách a miesto toho dostane jednu mini scénu v potoku, ktorá je svojím spôsobom totálne zbytočná, aj keď jej záver dáva prísľub repete. WTF. Samozrejme tu ale nesmie chýbať strong black female charakter a dvojica homošov vychovávajúca nášho malého Spidermana. Aj keď to sa dá ako tak obkecať nedostatkom žien. Čo sa už ale nedá je ako niekto dokáže vyšplhať po niekoľko stoviek vysokom kolmom trupe nabúranej vemírnej lode aby zapojil anténu. Behom mínúty. Celkovo sa tu postavy hýbu príbehom hala bala, ako sa tvorcom páči. Logiku hľadať je tu úplne zbytočné, tak ako aj nejakú atmosféru. Väčšina postáv je tu úplne ale úplne nevyužitá. A aby som nezabudol, vrchol mejdanu je ako sa poberie Mikkelsen na onen svet. Tá scéna je tak zlá a vo svojej podstate debilná, že ozaj neviem, či nevedeli ako ďalej alebo sa jednoducho na to vysrali a povedali si fuck it, uzavrime to, že sa zjebe dole, ten film už aj tak nič nezachráni. ()

Mamutol

Bohužel se tam opravdu nic moc neděje. Kolem hlav jim poletují otravné obláčky a když už asi po stý slyšíte Jsem Todd Hewitt, tak se otráveně podíváte na hodinky, kdy už bude konec. No on se ani žádný konec nekoná, najednou střih a čekají vás závěrečné deseti minutové titulky (ano, film je opravdu o deset minut kratší). Čekal jsem více fauny a flóry a původních obyvatel Nového světa, ale tohle bohužel vypadalo, jako by to natočili v lese u nás za barákem. ()

cerdax2

Pokud tvurcum odpustite neznalost fyziky a historie, prace s casem, pripustite spoustu "nahod", tak pred sebou mate sto minut sci-fi na tema - co kdyby myslenky vsech (tedy temer vsech) byly videt a slyset ? Cele se to tvari jako spatny pilot k serialu, nakousne se poustu veci, ale nedozvite se skoro nic. 5/10 ()

jokino

Ako úplne zlé to zasa nebolo, ale keď sa to ako-tak možno začalo rozbiehať, bol koniec.. Obsadenie solídne, ale herci moc nemali čo hrať. Dosť nezáživný dej pre mňa. ()

prochyn

Místním vytepleným intelektuálům se to moc nelíbilo. A to mně zase jo. Zajímavý sci-fi námět a přehledný děj. ()

vodkasesemte

Je to Daisy, není to Daisy? Jaká je pravděpodobnost, aby tady byly dvě podobný holky? Postavu má stejnou, akorát je na blond. Jo, to je její držka. A terrible way against the native species. They overran our colony and they killed all the women. To jí radši neřikej. Řekni pravdu, že vám lezli na nervy. Men must kill her. I have never seen girl before. Girls are scary. Cant trust girls (přečtu si originál). An angel descended from the heavens to bring forth judgment. The angel is here to punish us. Truth demands a martyr. Dont girls ever get tired? If one of us falls, we all fall. You cant control me. I m the circle and the circle is you. The rain fell and the fleeds came and the winds beat against the house. And great was his fall. Wish I could remember which color scales mean poisonous. You might not like my dog (legend). So your solution to everything is just to kill it (přesně). The mayors a woman (a negr). Hlavně, že mu řikal, at neřiká, odkud je. Jediná informace! You hide your noise like a woman (tak to nebylo od negra moc genderově vyvážený). Weaknes rots from within. Thank you for seremon. What are you doing? Taking a bath, why? In your clothes? Na chobotnici se svlíkne (to jsem nepobral) a do vany jde oblečenej. If I dont contact them soon, they might move on to the next system and I will be stranded. I hope they dont land, and shes stuck here. Kdyby řekl fuck me, tak bych tu její přehnanou reakci pochopil. Only Noise could be light inn the darkness. You are going to be tall, strong, and handsome. The ladies of New World wount know what hit them (a hlavně chitrej). Nebude se pelešit se psem jako každej kripl dneska. The men cant stand women knowing everything about them (proto s tím tak praštila), and them not knowing anythin about us (ženy jsou předvídatelný). They have given all us women a curfew (kde to bylo). The men are turning on us. Women dont have Noise bcs we have got no souls (přesně tak se chovají, bezpáteřní svině). Judgment is coming, clear as day (a přece to nikdo nevidí). If things go wrong, keep searching for hope (ta vám nepomuže). Thats her last entry. The men killed the women (ze cti). The law says any man we catch gets the rope. Funny. I didnt see young Todd out on the gallows as we rode in. Read my mind. Dovol, abych se zasmál. The hell happened? She kicked his ass. We tried, but it was chaos. Dobře si ji zapamatoval. Já bych si dokázal vybavit asi jen její zadek! To je zkurvenej čokl! Přesně to mě napadlo, že pujde zachránit čokla místo ní. Slepá větev evoluce. Be a man. Its just a dog. Nebreč, dojdeš si do množírny pro novýho čokla (nebo taky ne). I am baptized with fire. Atone. You are not a killer. Its just not in your blood. You taught those men to kill. Bcs you couldnt stand the thought of all those women (kurviček, co žijou v polygamii) seeing you for what you really are. A coward. ()

harycek

Šílená , depresivní, těžko vnímatelná i těžko pochopitelná "scifina"!!Kde bylo mnoho nastíněno , ale nic objasněno!! Připadalo mě to jakoby autor když to tvořil byl silně pod "vlivem"!?!? ()

blazma

Opět je tady film, který koukám jen kvůli kombinaci herců co patří k mým oblíbeným. Knižní předlohu bohužel neznám a nečetl jsem, ale jsem si jist, že se to s knížkou asi bude lišit tak jako vždy. Celkově ten film na mě působil velmi příjemným dojmem. Zajímavým příběhem, super charaktery a i herecké výkony byli v mých očích příjemné. Opravdu jsem byl nadšený a z pocitu po skončení filmu nelituji hodnotit na plno. ()

jungewolf

Tahle dobrodružná sci-fi oddechovka je sice trochu směšný pokus o rasově korektní feministický film : banda zdivočelých chlapů se "utrhne ze řetězu" a povraždí svoje ženy. Přičemž v sousední osadě je všechno o.k.,protože její starostkou je žena a k tomu černoška .... . Díky hlavním hrdinům Viole(D.Ridley-ová) a Toddovi (T.Holland) a taky moc pěkné přírodě (asi to natáčeli v Kanadě - dle popisky v televizi při vysílání na Nova Cinema) dávám 3 * . ()

Kdo převzal roli Grindelwalda?

Kdo převzal roli Grindelwalda?

26.11.2020

Před dvěma týdny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. intenzivně jedná s hercem Madsem Mikkelsenem o jeho možném nahrazení Johnnyho Deppa v roli čaroděje Gellerta Grindelwalda ve třetích… (více)

Limanův pandemický heist nabírá obsazení

Limanův pandemický heist nabírá obsazení

02.10.2020

Ještě než se Doug Liman vydá spolu s Tomem Cruisem do vesmíru, chystá se režisér natočit pandemicky heist thriller Lockdown. A jeho nízkorozpočtová novinka už dokonce má i obsazení. V hlavní roli si… (více)

Jaký film chystá Daisy Ridley?

Jaký film chystá Daisy Ridley?

04.05.2020

Máme 4. května, Den Star Wars, takže začneme rovnou novinkou o hvězdě poslední trilogie herečce Daisy Ridley. Ta má po letech strávených zachraňováním galaxie daleko, daleko odsud coby mladičká Rey… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky