Reklama

Reklama

Cesta na Měsíc

  • Španělsko Atrapa la bandera (více)
Trailer 3

Cestování do vesmíru je v rodině Mikea Goldwinga tradicí: dědeček i tatínek byli astronauti. Když se dvanáctiletý odvážlivec dozvídá, že se výstřední miliardář chystá na Měsíc, aby vyčerpal jeho bohaté přírodní zdroje a zničil americkou vlajku, kterou tam na legendární vesmírné výpravě zasadili astronauti z Apolla 11, je jasné, že na sebe nedá dlouho čekat fantastické, neobyčejné dobrodružství. Mike, jeho dědeček, nejlepší přátelé Amy a Marty a chytrý kamarád chameleon se vydávají na soukromou misi na Měsíc, jejímž cílem je zhatit nekalé miliardářovy plány, zmocnit se vlajky a znovu přivést dohromady rozhádanou rodinu. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer 3

Recenze (21)

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Cože? Španělský film s tak silnou americkou propagandou? Tady se nenechte oklamat. Je to vlastně asi spíš americký film dovedně maskovaný za španělskou produkcí. To finální zapíchnutí americké vlajky bylo až odporně trapné, vzhledem k tomu duchaplnému proslovu o tom, že Měsíc patří všem. Pomineme-li logické mezery jako ty dětské skafandry vyrobené na míru špuntům a dopřejeme-li mozku dovolenou, tak si můžeme užít velmi příjemnou dětskou zábavu. Pro prcky samozřejmě vynikající dobrodružný film se sympatickými postavami. Hlavně ta holčina je neskutečně pěkně animovaná. Až na to trapné neustálé týrání ještěrky a americkou propagandu a obranu údajného přistání na Měsíci se filmu nedá co vytknout. Mohlo to být za čtyři, ale pořád je to daleko lepší než starší jmenovec z roku 2008, kde jsou místo dětí mouchy. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Tak určitě je vidět, že na tenhle animovaný film dali peníze pánové z Paramount a vůbec bych se nedivil, kdyby do toho nacpala peníze i americká vláda, protože takovouhle oslavu svého vesmírného programu by jim zadarmo asi jen tak někdo neudělal... Jinak po všech stránkách průměrný, možná lehce nadprůměrný film s docela slušnou animací, dobrou hudbou, průměrným příběhem a klasickým poselstvím o důležitosti rodiny. Pro děti to možná, díky vesmírnému prostředí, sympatickému leguánovi a relativně zajímavým charakterům, bude docela příjemný zážitek, pro mě však jen trošku lepší průměr. 5,5/10 ()

Reklama

himor 

všechny recenze uživatele

Pre deti animák v poriadku, celkom vtipný a svižný. Samozrejme propaganda nejakého vesmírneho programu je zjavná, ale to nieje podstatné. Príbeh bol vcelku príjemný, ubehol rýchlo, sem tam sa vyskytol joke, takže ja sa nemôžem sťažovať. Vizuálna stránka bola nad moje očakávania. A zas zvíťazilo dobro nad zlom...a nech žije slobodná amerika! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Dějově je to celkem obyčejný snímek, ale po dlouhé době vidím, že tu je evropské studio, které mělo na to, aby vytvořilo dobrou animaci. Ano, Paramount na začátku je trochu překvapivý, ale budu ho považovat jen za distributora, což je na internetu i prezentováno. Parádní animace, která je na Evropu překvapivá, ale ještě to chce doladit zajímavý a zábavný scénář. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Napriek tomu, že verím, že Američania pristáli na Mesiaci, tento filmik ma občas fakt dráždil. Hlavne ten finálny preslov, že Mesiac patrí všetkým (a oni tam zapichnú štátnu vlajku USA)... Ale kým sa vôbec hrdinovia dostanú do vesmíru a začnú sa diať logické kiksy a rozprávkové zjednodušenia (detské skafandre rovno v lodi, ehm...), je to celkom sranda. Akcia dravá, vtipy vtipné. Aj jašterica je dostatočne humorná... ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama