Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Keď je David Tennant a jeho Crowley na čele, je dopredu postarané o naprostý nárez! I keď zvyšok epizódy sa môže zdať trošku planejší vzhľadom na neodvrátiteľnú skutočnosť, že každá jedná scéna s Crowleym bola fenomenálna. Okolo nášho démona sa vždycky koncentrovalo veškeré napätie a epickosť, tie jeho epické vstupy a divoká jazda v horiacom aute o tom jasne vypovedajú. Sekvencie s Davidom odsýpali rýchlo ako hodinky, boli strhujúce a plné božích hlášok. A ten soundtrack bol neskutočne bombový, rozhodne doposiaľ najvýraznejší zvukový doprovod. Ostatné scény však takéhoto dynamického a šialeného tempa ani zďaleka nedosahovali. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Autorská dvojice knižní předlohy měla smysl pro skvělý humor, který mám tak rád. Když si navíc dělali legraci z jednoho ze světově nejčtenějších blábolů, nemohli u mě šlápnout vedle. Ani pátá epizoda mi nepřinesla žádné zklamání, opět jsem se výborně bavil. ()

• Některé scény, ve kterých Crowley (David Tennant) řídí hořící auto, byly opravdu udělány tak, že Tennant seděl v opravdovém autě, které hořelo. (NiWi)
  • V epizodě si voják hlídající vojenskou zakladnu čte knihu „American Gods“ od spisovatele Neila Gaimana. (Evra)
  • Když se v restauraci setkávají čtyři jezdci, Smrt hraje vědomostní hru. V žebříčku nejlepších skóre Smrt zaujímá každé místo kromě prvního, to drží Terry Pratchett. (jandastlouky)