Aziraphale a Crowley spěchají na letiště Tadfield, když se pokoušejí zabránit Adamovi a Čtyřem jezdcům v zahájení apokalypsy. Jeden byl ale zbaven těla a druhý je uvězněn na planoucí dálnici. Dostanou se tam včas? (Prime Video)

Milano33

Keď je David Tennant a jeho Crowley na čele, je dopredu postarané o naprostý nárez! I keď zvyšok epizódy sa môže zdať trošku planejší vzhľadom na neodvrátiteľnú skutočnosť, že každá jedná scéna s Crowleym bola fenomenálna. Okolo nášho démona sa vždycky koncentrovalo veškeré napätie a epickosť, tie jeho epické vstupy a divoká jazda v horiacom aute o tom jasne vypovedajú. Sekvencie s Davidom odsýpali rýchlo ako hodinky, boli strhujúce a plné božích hlášok. A ten soundtrack bol neskutočne bombový, rozhodne doposiaľ najvýraznejší zvukový doprovod. Ostatné scény však takéhoto dynamického a šialeného tempa ani zďaleka nedosahovali. ()

Necrotongue

Autorská dvojice knižní předlohy měla smysl pro skvělý humor, který mám tak rád. Když si navíc dělali legraci z jednoho ze světově nejčtenějších blábolů, nemohli u mě šlápnout vedle. Ani pátá epizoda mi nepřinesla žádné zklamání, opět jsem se výborně bavil. ()