Ano koro, kimi o oikaketa

• Japonsko あの頃、君を追いかけた (více)
TV spot

TV spot

silentname

Opäť platí ako skoro vždy, keď hodnotím filmy z Japonska alebo Južnej Kórey. Oni to proste točiť vedia. "You Are The Apple Of My Eye" je ďalšia veľmi príjemná, romantická a dobre stvárnená dráma. Film vyzerá veľmi pekne na pohľad, má veľmi dobré postavy, chýba mu možno trošku humoru, no záverečná scénka s "pobozkaním nevesty" je podľa mňa skutočne highlight. Nikdy som nič také nevidel a musím povedať, že ma to dostalo. Poriadne som sa nasmial. Mám rád našu hlavnú ústrednú dvojicu. Japonci vedia podať romantiku úplne inak. Nepôsobí gýčovito ani staro. Naopak to má v sebe tie pomalé oťukávania, zbližovanie a rovnako aj veľkú vrúcnosť. Tú asi z tohto filmu cítim najviac. A keď sa niečo udeje, vieme veľmi dobre vidieť ako to vplýva na naše postavy. Okrem toho poviem, že aj ostatné postavy sú dobré. Chalani sú vtipní, majú svoje dobré momentky a rozhodne verím, že naše postavy sú kamaráti. Chémia medzi všetkými je veľmi uveriteľná a funkčná. Možno ma to v ničom nejako extra neprekvapilo, no jednoznačne platí, že mi to príjemne zlepšilo deň. Ak máte radi romantiku, tak nemôžete naraziť. Pôvodnú verziu nepoznám, takže hodnotím len film sám o sebe. A ide podľa mňa o veľmi schopnú a funkčnú romantickú drámu. Verím, že budete spokojní. Hodnotenie: A- ()

Jirka_Šč

Taiwanský originál neznám, takže jsem netušil, na co se budu dívat. Zajímavá forma romance a dost koukatelná dívka v hlavní roli (slovy hlavního hrdiny: "V určitých chvílích je okouzlující."). Může být, pokud člověk nic jiné nemá. ()