Neuvěřitelný příběh o obrovské hrušce

• Dánsko

Den utrolige historie om den kæmpestore pære

• Dánsko

Den kæmpestore pære

The Incredible Story of the Giant Pear

Neuveriteľný príbeh o obrovskej hruške

The Giant Pear

Rodinný / Animovaný

Dánsko, 2017, 80 min

Hezký animák, ale trochu moc sci-fi na můj vkus. Nicméně jsem dostala chuť na hrušku.(6.1.2019)

Skvelý film. 95% -- Moc som od tohto animáku nečakal, ale na koniec ma veľmi milo prekvapil. Dáni to zvládli na jednotku, nielen čo sa týka postáv a skvelej animácie. Trailer proste neklamal, jedná sa fakt o fantastické dobrodružstvo.(1.12.2018)

• BOURQUE

Nehovorím, že to nemá fantáziu. Spíš výsledok ako celok ma znepokojuje. Takmer bez dobrých a zábavných scén. Neviem, že či by som to spustil pre moje decko. Osobné hodnotenie: 51% (*) (21.6.2018)

• vrch07256732

Toto nie je môj štýl animákov - možno som už nakazený animákmi USA, ale tomuto som nevedel prísť na chuť ani keď to bolo o hruške - nemám rád hrušky. Na môj vkus miestami veľmi abstraktné až surrealisitcké - svojim deťom to asi púšťať nebudem. Holt Dáni majú asi iný štýl. V tejto súvislosti začínam aj trocha chápať prečo sa hovorí Opitý ako Dán.(5.8.2019)

• blondboss

Mám rád animáky, pri ktorých sa človek aj zabaví, po prípade si vychutná slušné animácie a nenudí sa. Tu neplatilo nič z toho, ale asi aj preto, že tento animák bol robený dosť pre tých najmenších divákov. Je to tomu aj prispôsobené, ale pokiaľ to nepozeráte s deťmi, tak vás to určite nezaujme. Pokiaľ ale áno, smelo do toho, máte na hodinku a pol pokoj :) 40 %(8.4.2020)