Neuvěřitelný příběh o obrovské hrušce

• Dánsko Den utrolige historie om den kæmpestore pære (více)

Život ve Slunečním městečku je tichý a poklidný až do dne, kdy kočka Míca a sloník Sebastian najdou v přístavu vzkaz v láhvi. Pochází od zmizelého starosty Slunečního města a stojí v něm, že se nachází na tajemném ostrově a učinil velký objev. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zachránit starostu a přivézt ho nazpět. V jejím průběhu ale odhalí něco, co obyvatelům Slunečního města přinese v budoucnu mnoho radosti – obrovskou hrušku. (Film Europe)

BOURQUE

Nehovorím, že to nemá fantáziu. Spíš výsledok ako celok ma znepokojuje. Takmer bez dobrých a zábavných scén. Neviem, že či by som to spustil pre moje decko. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

ExpertRaptor

Skvelý film. 95% -- Moc som od tohto animáku nečakal, ale na koniec ma veľmi milo prekvapil. Dáni to zvládli na jednotku, nielen čo sa týka postáv a skvelej animácie. Trailer proste neklamal, jedná sa fakt o fantastické dobrodružstvo. ()

vrch07256732

Toto nie je môj štýl animákov - možno som už nakazený animákmi USA, ale tomuto som nevedel prísť na chuť ani keď to bolo o hruške - nemám rád hrušky. Na môj vkus miestami veľmi abstraktné až surrealisitcké - svojim deťom to asi púšťať nebudem. Holt Dáni majú asi iný štýl. V tejto súvislosti začínam aj trocha chápať prečo sa hovorí Opitý ako Dán. ()

blondboss

Mám rád animáky, pri ktorých sa človek aj zabaví, po prípade si vychutná slušné animácie a nenudí sa. Tu neplatilo nič z toho, ale asi aj preto, že tento animák bol robený dosť pre tých najmenších divákov. Je to tomu aj prispôsobené, ale pokiaľ to nepozeráte s deťmi, tak vás to určite nezaujme. Pokiaľ ale áno, smelo do toho, máte na hodinku a pol pokoj :) 40 % ()