poster

The Stray

Drama / Romantický

USA, 2017, 92 min

Režie:

Mitch Davis

Scénář:

Mitch Davis

Producenti:

Mitch Davis

Střih:

Marshal Davis

Scénografie:

Diane Millett
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Tony.cs
  ****

  Tohle je jeden z těch malých filmů, co vyloženě nenadchnou, ani neurazí a ještě dokáží trochu pohladit duši.(11.2.2018)

 • kaylin
  **

  Ten příběh je hezký, o tom žádná, ale prostě je to podáno tak nějak klasicky televizně, strašně líbivě a dojemně, že to na vás doslova křičí, kdy máte brečet. Ale jo, na tom výletě v přírodě, je to docela dobře zahrané, ale dovedu si představit, že takový film má tak půl hodiny, možná i to by bylo zbytečně moc.(12.2.2018)

 • JardoLe
  ****

  Nahodou je to celkom pekny a prijemny film,no aj smutny podla skutocnej udalosti o zatulanom psikovi Plutovi,ktoreho si zamiluje jedna rodinka,ktoru si najde viac-menej sam,potesilo mi to dusu...:-)(28.2.2018)

 • Konev
  *

  Nevím, proč jsem to stahoval, asi proto, že se mi líbil ten pes na obrázku. Po shlédnutí filmu musím konstatovat, že to nebyl ani tak film o lidech, ale o psu Plutovi, který ale ničím neobvyklým nevynikal a je jasné, že na něj brzy zapomenu.(26.2.2018)

 • Dawe2
  ****

  3* normálně a 1* navíc za skutečný příběh. Pár trapných situací, příliš emočního vydírání, téměř spoiler hned na začátku, to to sráží. Ubral bych i stopáž na daný děj. Ale dost dobře zahrané ve všech rolích, není to vůbec špatné.(20.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace