Batman vs. Two-Face

Animovaný / Akční / Komedie

USA, 2017, 72 min

• Tuxedo

Jedinou výraznější motivací pro vznik tohoto filmu byl úspěch jedničky, víc za tím bohužel není. Málo vtípků, jak slovních, tak vizuálních. Jednička využívala toho, že je animovaná, a mohla si tím pádem pustit fantazii na špacír, ale tady se jen přešlapuje. Záporáci z Caped Crusaders jsou upozaděni a nahrazuje je velmi nevyužitý, nezábavný Dent. Dokonce i animace se občas zdá nedodělaná a nekonzistentní (např. obličej Robina se v jedné scéně mezi záběry dost mění).(8.10.2017)

• Shakers

Ani jedno ma nebavila. ale dúfal som, že keď je tu Two - Face tak to bude celkom sranda. No moc veľká nebola. Mňa tento retro Batman moc nebaví. A Adam West s takým hlasom môže isť tak za pokladu do kauflandu. Temný rytier je pre mňa navždy už iba Kevin Conroy. 50% - 2*(30.5.2019)

7/10 Solídna zábava, ktorá síce nemá na absurdnosť Batman: The Brave and the Bold, ale aj tak obsahuje množstvo dostatočné bizarných gagov. Približne na rovnakej úrovni ako prvý diel.(2.4.2018)

• Caszidy

Jestli měla být tohle pocta Adamu Westovi, tak se bohužel vůbec nevydařila. Tam kde byl v předchozím počinu Caped Crusaders správně namixovaný poměr vtipné trapnosti a gagů, zůstala zde bohužel jen ta trapnost, ke které se přidala její nezvedená sestra nuda. Dokonce jsem se v průběhu sledování několikrát přistihl, jak kontroluji čas do konce tohohle utrpení. Důvod tohohle průšvihu mi nicméně uniká, jelikož pod scénářem je podepsaný stejný tým jako v prvním díle. Celkově tedy rozhodně nedoporučuji, pousmál jsem se asi tak dvěma vtipům, navíc ani animace se zrovna dvakrát nepovedla. Batman vs. Two-Face se tak vyhněte obloukem a pokud už jste měli tu smůlu snímek zhlédnout, tak radši rychle zapomeňte.(5.11.2017)

• jh666

Proti prvnímu dílu fakt slabota.(11.11.2017)

Bohužel pokračování animáku Return of Caped Crusaders se nevydařilo tolik jako ten předchozí film. Zatímco tam z každého záběru tryskala zábava a narážky na původní seriál a vyšel z toho dokonalý sequel/pocta, tohle už je pouze rutina bez nějaké větší zábavy, která vznikla pouze proto, aby vznikla.(10.2.2018)

Na tomhle filmu je prostě fajn, že se opět - podruhé - vrátili původní představitelé Dynamic Dua. Je to takové hezké rozloučení Adama Westa, který nás loni odpustil. Dějově to bohužel není nic moc, ale jsou zde nějaké nápady, které narušují klasický batmanovský kánon, což se mi docela zamlouvalo - viz proměny Denta.(16.1.2018)

Pro toho,kdo nikdy! neviděl ten brilantní seriál ze 60tek,je tento a předchozí animák,mimo mísu. Ministerstvo DC varuje: tento film je nevhodný pro diváky pod 30let. A pro neznalce/nefandy toho klenotu,na který tyto 2 filmy navazují,či z něj vycházejí.(8.12.2017)

Tyhle retro Batmani mě neberou. Navíc je zde Batman totální idiot co si několikrát pomůže jen díky záhadně nevysvětlitelným náhodám o scénáři logice a chybě v filmu ani nemluvím. 60 procent za týden na to zapomenu.(26.4.2019)

• TuT

50 %(9.5.2018)

• Tristix

Ušetřím vám čas. Prostě nemá smysl se na to dívat. Ten film je nesmyslný. Obsah postrádá hlavu a patu. Když se na to díváte, nemáte potřebu to prostě dokoukat. Jednoduše, když si představíte, že film uprostřed vypnete, tak si můžete být jisti, že pocit "ale to nevím jak to dopadne", vás doopravdy nebude trápit. Prostě je to taková slátanina, že si spíše půjdete raději uklidit byt, než-li abyste u tohohle filmu trávili nějaký čas.(25.11.2017)