Anacleto: Agente secreto

Spy Time

Akční / Komedie

Španělsko, 2015, 87 min

• Kouba007

Proč jsem se na tohle díval?! Nesleduji komedie, nesleduji parodie, ale na základě zdejších výkřiků nadšení jsem si to teda pustil...smíchy jsem se po zemi neválel, vtipné to taky moc nebylo, občas mi zacukal koutek ale to je asi tak všechno, chvílemi trochu zábavné, většinou nudné. Slabé 2 hvězdy. Pro mě stejná slátanina jako 007.(15.3.2016)

Lehce nadprůměrná agentská taškařice. Humor sice občas vázne a ta ukecanost ne vždy funguje, ale je to překvapivě krvavé, rvačky mají říz i vtip a bavilo mě i sympatické osazenstvo. Na agenta Smarta to i díky mnohem nižšímu rozpočtu nemá, ale i tak Španělé docela zabodovali. 60%(1.3.2016)

Očekával jsem kravinu, ale velmi milé překvapení ! Španělé nezaspali dobu a také přispívají svým Bondem, který funguje jak po stránce humoru ( Místy jsem se válel na zemi), tak po stránce akční. Jsou zde dobré přestřelky, až překvapivě dobré fighty, kde syn hlavního představitele ovládá bojové umění naučené z počitačových her a vychází mu ! :D Zaujme i příjemný vizuál, pohodové tempo, spousta narážek na Americké filmy ( Bourne, Mission Impossible) a místy je film i lehce brutální, za což přidávám bonusové body. Bavil jsem se skvěle, byť zápletka je tuctovější, vše ostatní funguje. 75%(23.1.2016)

• bourec

K Bondovi to má dost daleko,spíš trochu Kingsman,ale na můj vkus je to taková bláznivá nuda.Vůbec mě to nezaujalo.40%.(4.6.2017)

Pokud může mít Johny English 66%, tak tohle si svých sedmdesát taky zaslouží. Film jsem viděl několikrát a vtípky, akce a vůbec celá idea učení bojového umění vycházející z tradičních metod nejlepšího učitele karate pana Miagiho je naprosto geniální. Celou dobu jsem se bavil a doufám, že takhle nepřiměřeně nízké hodnocení má film pouze proto, že ho viděla jen skupina místních intoušů, co od každého filmu očekávají exkurz do nesmrtelné duše brouka - a já.(22.12.2018)