ASUKA VS. EMMA - 2*, CEDRIC ALEXANDER, RICH SWANN VS. JACK GALLAGHER, THE BRIAN KENDRICK - 3*, ALEXA BLISS VS. MICKIE JAMES - 1*, KALISTO VS. ENZO AMORE - 4*, THE DEMON VS. AJ STYLES - 4*, THE SHIELD, KURT ANGLE VS. THE MIZ, THE BAR, BRAUN STROWMAN, KANE - 4*.(8.10.2018)

• Real Tom Hardy

"I WON A GOLD MEDAL WITH A BROKEN FREAKING NECK!" --------- S najväčšou pravdpodobnosťou, mumps a vírusovú meningitídu z posledného týždňa nechytil len Bray, Bo a JoJo, ale hneď celý "kreatívny" tím WWE, Kevin Dunn, Barrios, polovica rosteru a rovno aj VKM. To už sa rovno môže vrátiť naspäť Vince Russo a nebude to o moc horšie.(23.10.2017)

Výborná show, ktorá ma bavila. Hej, a Kurt to už stratil. Očividne. Bez ohľadu na to, čo mu tam skandovali. Je to preč.(30.3.2018)

• drake31

Keby mi komentátori čas od času, ako divákovi nepripomenuli, že sa jedná o TLC PPV, až do posledného zápasu by som si to ani neuvedomil. Dokonca aj počas Eliasových vystúpení mi to divné neprišlo, že sedí medzi rebríkmi ... ale tak to by bolo na dlhšie rozprávanie. Ako som dopozeral tak píšem, a nebyť zápasu AJ vs. Finn, nebolo by na čo veru spomínať. Mám radosť, že Asuka je opäť na obrazovkách, dúfam že ju nepokazia. Mám radosť, že 205 Live dostáva viacej priestoru, no dúfam že to nepokazia .. aj keď bez Nevilla sa nie je na čo moc tešiť. Mám radosť z Eliasa, len dúfam, že ho nepokazia na úkor Jasona. Je jasné, že "Women's Revolution" je dávno skončená, a sme tak späť na trase malicherné ženské problémy ... dúfam, že to napravia. Finále si zapamätám hlavne kvôli tomu prílevu memes z vyškerenej a natešenej tváre Kurta, keď prichádzal na scénu s Deanom & Sethom. Zápas samotný bol prekombinovaný-overbooked chaos, počas ktorého pravdepodobne zabili Brauna. Oplatilo sa pozerať? Asi aj hej, ale pozerať to live - to by som veru nedal.(24.10.2017)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Legendary“ od Welshly Arms. (TheSpearCZ)

• - Přesto, že se jedná o speciální akci Raw, tak na show zápasil AJ Styles ze SmackDownu, který nahradil Braye Wyatta kvůli nemoci. (TheSpearCZ)