French (Scott Adkins) je majitelem malé boxerské školy. Jenže se svoji finanční situací nemůže utáhnout nájem, a tak musí vzít nějakou "bokovku". Od kamaráda Alexe (Michael Paré) dostane tip na práci pro velkého Tommyho (Vladimir Kulich). Ten si ho proklepne a hned mu přidělí Sueho (Louis Mandylor) za parťáka. Jejich první úkoly jsou naprosto jasné. Dle seznamu všechny upozornit, že ještě nezaplatili svůj dluh. Ale na tenhle druh "práce" potřebujete opravdu tuhý kořínek! (Rodriguez)

mzss1

(58%) Od tohoto režiséra mě filmy The Package, Savage dogs bavily a Accident Man mě dokonce totálně nadchnul. Jenže tento The Debt Collector byl už o dost slabší. Moc mě to ale nezarmoutilo, každý den není posvícení, krom toho to až taková tragédie nebyla. Souboje jsou velmi dobré, sice ne tak jako v nedávném Accident man, ale přesto to mělo svoje. Problém byl s filmem jako celek. Žánrově to moc v ničem nefiguruje. Ústřední dvojice parťáků Adkins a Mandylor – to byl tedy krom dobrých bitek druhý a poslední, velký klad filmu. Jistá chemie mezi nimi tu byla, Mandylor svoji roli sehrál bravurně, stejně jako Adkins, který se spíše držel svého hereckého normálu. Jenže snímku postupně docházel dech. Příběh, děj, zápletka atd – to vše je zde nulové. V té cca 1/3 to nevadilo, tam jsem se dost pobavil a i zasmál, jak to bylo místy ujeté (v dobrém slova smyslu samozřejmě), v 2/3 už to dost upadalo a v poslední části už mě to skoro vůbec nebavilo + divné finále, které to dost pohřbívá. Chtěl jsem dát dokonce 2*, ale vzhledem k dobrým fightům a skvělému hereckému duu dávám pohodový průměr. Víckrát to ale už nedám. ()

Kaka

Pro fandy akčního žánru a oblíbence Scotta Adkinse, jinak vynikajícího mistra bojových umění, je tahle tragická černá komedie o vymahačích v podstatě nekoukatelná. Akce je tupě natočená, děj o ničem a režie spací. Prozíváno, nedokoukáno. Jedna hvězda Adkinsovi za snahu a za uznání toho co dovede, když dostane lepší látku. ()

Asia_Power

Adkinse mám ráda hlavně jako Juráška Bójku, každopádně jsem trapně věřila, že i jako vymahač dluhů bude drsnej jak šmirgl, hustej jak bramborová kaše a chladnej jak ruská zima. Hovno, hovno a ... hovno. Místo toho si pořád na něco stěžuje svýmu parťákovi, kterej narozdíl od Atkinse všechny body splňuje a stejně jako já má Adkinsovo stěžování u prdele. Jako fajn Adkins byl v práci novej, zažíval první den, stříleli po něm no to je toho. Neměl být ex člen speciálních jednotek? A fakt ho vykolejí 17ti letej panic s pistolkou? Vopruz. Každopádně film alespoň trochu zachraňujou blitky. Je jich celkem akorát a sem a tam je i nějaká ta krev. Na prdel si z nich ale určitě nesednete a pokud jo tak si nepouštějte Neporazitelnýho protože to by Vás zabilo. Příběh není špatnej on vlastně skoro žádnej totiž neni až na posledních plus bambus 30 minut kde stárnoucí Candyman naše duo mermomocí chce na vyřízení svojí pohledávky, která je všem u prdele. Prostřihy z jatek dodávají filmu nálepku nebetyčný píčoviny, protože co tím chtěl básník říci, to nepobírám ani s koksem v rypáku, každopádně ve stavu opojení vlivem THC sem se u pár scén celkem i zasmála. Buddhožel vyšumí tak rychle z palice, že už nevim jaký scény to byly... ()

Wacoslav1

Scott to tradičně drží jak se dá. Jinak to je další nudná a neinvenční přehlídka zapadlých céčkových kdysi hvězd. Přestřelky jsou nanejvýš průměrný a tentokrát se mi nelíbili ani bitky. Vlastně dávám tu druhou hvězdu asi jenom za Adkinse. Od tohohle radši ruce pryč, ale pořád věřím, že Triple Threat se snad povede.25% ()

Rominator

French (Scott Adkins) vlastní tělocvičnu, kde vyučuje kenpo karate. Nedostává se mu peněz na pojistku a konkurencí je tlačen, aby prodal pod cenou. Rozhodne se finanční situaci řešit a stane se vymahačem dluhů pro Velkého Tommyho (Vladimir Kulich). Jeho parťákem je Sue (Louis Mandylor)... Ve filmu je celkem osm akčních scén různé délky a kvality. Scott Adkins nebyl v akci vždy za neporazitelného, protože proti němu stáli velcí chlapi nebo soupeři bojující jako hospodští rváči. Tohle není arénovka a na nějaké parádičky je potřeba rychle zapomenout. Finále je velkým zklamáním, protože tam je 20 minut, kdy se jenom kecá. Absolutně mimo mísu byly záběry krav na pastvě a z porážky. ()

• Luke LaFontaine na filmu pracoval jako bojový choreograf a koordinátor kaskadérů. Jako herec je uveden v titulcích u postavy Barbosa's Thug #6. (Rominator)